Weekend majowy w domu z dziećmi? Wypróbuj nasze pomysły na nudę!

30 kwiecień 2020 | CZERWONA SZPILKA RADZI | 0 komentarzy

Wypróbowaliście już z dziećmi wszystkie gry i zabawy? Od ponad miesiąca głowicie się nad wymyślaniem nowych sposobów na nudę? W tym roku niestety majówkę będziemy musieli spędzić nieco inaczej niż zazwyczaj. Poznaj nasze propozycje zabawowe, a może akurat jest coś, czego jeszcze nie testowaliście?

  • Wirtualny Klub Einsteina


Połączenie nauki z zabawą? Tak, jest to możliwe i to bez wychodzenia z domu! Wybierzcie kilka eksperymentów, które wspólnie wykonacie, a może akurat Twoje dziecko będzie chciało więcej? Na facebook’owej grupie: https://www.facebook.com/groups/932678213816082/ znajdziecie wiele propozycji na eksperymenty. A najlepsze jest to, że potrzebne są przedmioty, które znajdziesz w domu.

  • Pokaz mody


Daj swojemu dziecku dostęp do Waszych szaf – niech przygotuje Wam wyjątkowy pokaz mody! Miej przy sobie naładowany aparat, będzie fajna pamiątka.

  • Domowy Master Chef


Krótka piłka: Twoje dzieci mają za zadanie przygotować potrawę z wybranych składników, a wy będziecie testerami.

  • Album? Tak, album!


Stwórzcie wspólny album – ale nie taki zwykły. Ozdóbcie go naklejkami, brokatem i ważnymi dla Was napisami.

  • Wielkie porządki


Wiosenne porządki nie muszą kojarzyć się ze sprzątaniem i obowiązkiem – zróbcie generalny przegląd szaf, zabawek i książek. Pozbądźcie się niepotrzebnych przedmiotów i zróbcie listę potrzebnych rzeczy. Może się też okazać, że znajdziecie super przedmioty, o których zapomnieliście.

Daj znać, czy któraś propozycja szczególnie przypadła Wam do gustu. Udanej i słonecznej majówki!

 

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *