Weekend majowy w domu z dziećmi? Wypróbuj nasze pomysły na nudę!

30 kwi 2020 | OKIEM EKSPERTA | 0 komentarzy

Wypróbowaliście już z dziećmi wszystkie gry i zabawy? Od ponad miesiąca głowicie się nad wymyślaniem nowych sposobów na nudę? W tym roku niestety majówkę będziemy musieli spędzić nieco inaczej niż zazwyczaj. Poznaj nasze propozycje zabawowe, a może akurat jest coś, czego jeszcze nie testowaliście?

  • Wirtualny Klub Einsteina


Połączenie nauki z zabawą? Tak, jest to możliwe i to bez wychodzenia z domu! Wybierzcie kilka eksperymentów, które wspólnie wykonacie, a może akurat Twoje dziecko będzie chciało więcej? Na facebook’owej grupie: https://www.facebook.com/groups/932678213816082/ znajdziecie wiele propozycji na eksperymenty. A najlepsze jest to, że potrzebne są przedmioty, które znajdziesz w domu.

  • Pokaz mody


Daj swojemu dziecku dostęp do Waszych szaf – niech przygotuje Wam wyjątkowy pokaz mody! Miej przy sobie naładowany aparat, będzie fajna pamiątka.

  • Domowy Master Chef


Krótka piłka: Twoje dzieci mają za zadanie przygotować potrawę z wybranych składników, a wy będziecie testerami.

  • Album? Tak, album!


Stwórzcie wspólny album – ale nie taki zwykły. Ozdóbcie go naklejkami, brokatem i ważnymi dla Was napisami.

  • Wielkie porządki


Wiosenne porządki nie muszą kojarzyć się ze sprzątaniem i obowiązkiem – zróbcie generalny przegląd szaf, zabawek i książek. Pozbądźcie się niepotrzebnych przedmiotów i zróbcie listę potrzebnych rzeczy. Może się też okazać, że znajdziecie super przedmioty, o których zapomnieliście.

Daj znać, czy któraś propozycja szczególnie przypadła Wam do gustu. Udanej i słonecznej majówki!

 

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”