Poznaj sposoby na stres - cz. II

Walka z nim wydaje Ci się niemożliwa? Nic bardziej mylnego, tak jak wszystko, tak i to wymaga tylko odpowiednich ćwiczeń.

Kobiety i ich biznesy

Fascynujące historie kobiet w ich drodze do sukcesu i realizacji swoich pasji!

Przeczytaj wywiady i zainspiruj się ich podejściem do życia w biznesie i nie tylko!

Motywacyjne cytaty 2018 roku – Wasze ulubione

 

Postanowiłyśmy zebrać cytaty w jedno miejsce, jako mocna dawka inspiracji i motywacji, gdy tylko najdzie Cię taka potrzeba.

 

Korepetycje z zarządzania projektami. W kobiecym stylu!

Ile razy miałaś świetny, potencjalnie dochodowy pomysł, którego… nigdy nie zrealizowałaś? Ile razy zapaliłaś się do jakiegoś projektu tylko po to, żeby zaraz go porzucić?

 

Motywacyjne cytaty 2018 roku – Wasze ulubione

W ubiegłym roku motywowałyśmy Was od czerwca w każdy poniedziałek rano na naszym fanpage’u na Facebooku. Teraz postanowiłyśmy zebrać te cytaty w jedno miejsce, jako mocna dawka inspiracji i motywacji, gdy tylko najdzie Cię taka potrzeba.Wśród wszystkich...

Jedna na milion!

Jest to książka, po przeczytaniu której zaczniesz patrzeć na swoje życie jak na szklankę do połowy pełną. Przestaniesz się zamartwiać wszystkim, tylko zaczniesz pozytywnie myśleć, zaczniesz żyć.

Pomysły na prezent dla kobiety przedsiębiorczej!

Zbliża się koniec roku. W biznesie to gorący czas. Masz teraz tyle na głowie, że zakup prezentów przekładasz z dnia na dzień? A może nie masz pomysłów, czym obdarować bliskie Ci osoby na święta? Nie martw się, jak zwykle staramy się pędzić Ci z pomocą 😊...

Kategorie