Profesjonalny wizerunek to podstawa – wywiady i sesje zdjęciowe w Hotelu AC Mariott

26 wrz. 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 1 komentarz

Wywiady „W cztery oczy” oraz profesjonalne sesje biznesowe – 9 i 10 września były intensywnymi dniami dla całego szpilkowego teamu oraz dla Klubowiczek, które dzielnie pozowały do zdjęć oraz wychodziły poza strefę komfortu, wypowiadając się do kamery. Ale doskonale wiedzą, jak wielkie znaczenie dla budowania swojego wizerunku mają eksperckie wywiady oraz profesjonalne zdjęcia. 

 

 

Co zrobić, aby Twoja grupa docelowa oraz potencjalni klienci myśleli o Tobie, jak o ekspercie? Jedną z takich metod jest opowiedzenie swojej historii dotarcia do tego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, oraz o przedstawieniu swojej firmy i oferty, nie w sztywnym spocie reklamowym, a w swobodnym wywiadzie. Czerwona Szpilka wie jakie to ważne, dlatego Magdalena Szewczuk z każdą Klubowiczką przeprowadza wywiad pod nazwą „W cztery oczy”. Towarzyszy nam zawsze profesjonalna ekipa filmowa, która dba o to, aby rozmowa została nagrana w najwyższej jakości. Po montażu powstaje ponad dwudziestominutowy film, który Klubowiczka może wykorzystać w celu promocji siebie oraz swojego biznesu.

 

I takie wywiady przeprowadziłyśmy 9-go września w Hotelu AC Mariott z naszymi Klubowiczkami:

 

Joanną Sadzikowską i Anną Żygadło – właścicielkami Restauracji Kocioł
Hanną Durbajło-Grądziel – właścicielką Cichej Strugi
Żanetą Kajs – certyfikowanym trenerem FRIS
Joanną Gransort – właścicielką Strefy Oddechu.

 

 

Dla niektórych Klubowiczek był to debiut przed kamerą, więc musiały wyjść poza swoje strefy komfortu i otworzyć się na nowe doświadczenie. Jednak wszystko wyszło swobodnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ już po kilku minutach zapominały o kamerach i skupiły się na przedstawieniu historii swojego biznesu, swoich pasjach i zainteresowaniach. To są naprawdę inspirujące historie, więc już nie możemy się doczekać gotowych materiałów! Nasza ekipa filmowa właśnie kończy montować wywiady, które już niedługo zobaczysz na naszych kanałach oraz na kanałach Klubowiczek.

 

 

Budowanie profesjonalnego wizerunku online to jeden z kluczy do sukcesu w biznesie. Ogromną rolę mają tutaj zdjęcia biznesowe, które przedstawiają Ciebie jako osobę profesjonalną, konkretną i zaangażowaną. Dlatego organizujemy regularne sesje zdjęciowe.

 

Więc kolejnego dnia ponowie spotkałyśmy się w Hotelu Mariott, jednak ze znacznie większą ekipą Klubowiczek, ponieważ zorganizowałyśmy profesjonalne sesje zdjęciowe. Yana Vydavska – nasza naczelna Pani fotograf wychodziła nie raz z siebie, aby zrobić dobre i oryginalne ujęcia.

 

Spotkałyśmy się już o godzinie 6:00, ponieważ miałyśmy wykonywana profesjonalne makijaże oraz fryzury. Na pierwszy ogień poszłyśmy my – szpilkowy team. Yana robiła nam zdjęcia na stronę, na social media, do wykorzystania w reklamach, kampaniach reklamowych oraz do różnego rodzaju akcji i projektów. Pozowałyśmy w różnych strojach, w tym w kobiecych, artystycznych  koszulkach, które już niebawem trafią do sprzedaży.

 

 

Następnie Klubowiczki miały przeprowadzane sesje indywidualne. Pozowały w garniturach, białych koszulach, w jeansach, czerwonych szpilkach a nawet na sportowo. Były ujęcia poważne, ciekawe, kreatywne,  ekspresyjne, w ruchu, a nawet radosne! Wiele z nich świetnie się przygotowało, przynosząc ze sobą atrybuty kojarzone z ich pracą, dzięki czemu ich zdjęcia będą niezwykle oryginalne. W przerwach pomiędzy ujęciami dziewczyny rozmawiały ze sobą popijając kawę.

 

Po sesjach indywidualnych nadszedł czas na zdjęcia grupowe – pomysłów było co nie miara: skakałyśmy, trzymałyśmy balony, pozowałyśmy na boso, na ławce, na słupkach – a wszystko po to, aby zdjęcia były inne niż wszystkie, pełne światła, dobrej energii – oczywiście nie mogło zabraknąć czerwonego akcentu, czyli czerwonych szpilek! Byłyśmy prawdziwą atrakcją i nie było osoby, która nie zwróciłaby na nas uwagi.

 

Idealnym zwieńczeniem wieczoru była impreza urodzinowa Magdy Szewczuk – nie zabrakło wina, pysznego poczęstunku, zdjęć oraz rozmów do późnej nocy.

 

Wspaniale było się spotkać. Świetnie się bawiłyśmy i energia, która towarzyszyła nam tego dnia, jest z nami do dziś!

 

 

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

1 komentarz

  1. Ilona Jaworek

    Jak Cię widzą, tak Cię piszą- więc pierwsze wrażenie jakie robimy na innych jest bardzo istotne. Budowanie swojego wizerunku z tak profesjonalnymi zdjęciami jest na pewno o wiele łatwiejsze. Sesja w towarzystwie takich kobiet przegania stres i powoduje, że jest to świetna zabawa.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *