Świąteczna kolacja z Klubowiczkami i 4 urodziny Czerwonej Szpilki – relacja

11 gru 2018 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Dzisiaj mija właśnie tydzień od tego obfitującego w pozytywne emocje i niespodzianki wieczoru. We wtorkowy wieczór 4 grudnia odbyła się długo przez nas planowana i wyczekiwana kolacja świąteczna Klubu Czerwonej Szpilki połączona z jubileuszem 4 urodzin naszej działalności!

Kiedy ten czas zleciał?

Tak, 4 lata minęły, a my się zastanawiamy, jak to się stało, że ten czas tak zasuwa! Czym były one dla nas? Przede wszystkim całą masą nowych, nieprzeciętnych i niezwykle inspirujących znajomości! W ciągu tych wszystkich spotkań, konferencji, które organizowałyśmy, odwiedzały nas kobiety przedsiębiorcze, które doskonale sobie radzą w sferze biznesu, ale tez takie, które nie umieją się w niej odnaleźć. Nie wiedzą od czego zacząć, a czasem się boją.

Trafiały do nas Panie, które potrzebowały pomocy, promocji, wsparcia. Inne – szukały pozytywnego środowiska, przyjaznych relacji i chwili wytchnienia w damskim gronie. Były młode mamy wracające do aktywności zawodowej, bizneswoman na kierowniczych stanowiskach i przedstawicielki dużych korporacji. Każda z nich to dla nas dawka solidnej energii i doświadczenia, za które czujemy wdzięczność i apetyt na więcej!

Świąteczna atmosfera z karpiem w tle

By uczcić te wszystkie okazje, zaplanowałyśmy pyszną świąteczną kolację w miejscu, do którego uwielbiamy wracać! Art Hotel zawsze stanie na wysokości zadania i przebije wszelkie oczekiwania. A jedzenie z Art Restauracji… Mmmmm… pycha!

Zanim pojawili się pierwsi goście, udekorowałyśmy stoły szpilkowym konfetti i prezentami od Mikołaja ?. Każda osoba otrzymała w sam raz na zimę rozgrzewający zestaw w postaci kawy i herbaty od Blue Nature.

Kolacja świąteczna rozpoczęła się pysznymi przystawkami. Postawiłyśmy na świąteczne tradycje i na naszych stołach królowały ryby, aromatyczne sosy grzybowe i nie zabrakło nawet kapusty ?. Zwieńczeniem wieczoru, po daniu głównym, jakim był nasz najbardziej tradycyjny karp (przyrządzony wyjątkowo smacznie), przyszedł czas na urodzinowy tort! W końcu jubileusz trzeba uczcić!

Do tortu toast wznosiłyśmy pysznym winem. Umilało nam ono z resztą wieczór od samego początku, a wszystko dzięki specjalistom i znawcom ze Skarbcu Bachusa. Ta podwrocławska firma zajmuje się sprowadzaniem win z Francji. Bogaty wybór regionów i gatunków, które oferują swoim klientom, zostaje starannie wybrany przez właścicielkę – Katię. Jest ona miłośniczką francuskich tradycji i samej Francji, więc nie ma tutaj miejsca na przypadkowe wyroby.

Miałyśmy okazję podczas kolacji spróbować kilku win wybranych przez Skarbiec Bachusa na tę okoliczność oraz specjalnie dobranych do potraw. Chętnie też później skorzystałyśmy z możliwości kupienia tych konkretnych lub innych, dobranych z pomocą specjalistek, win na prezenty dla bliskich bądź dla samych siebie ? (o wyborze win na prezenty możesz przeczytać w tym artykule).

Urodziny, świętowanie, nowe pomysły…

Spotkanie urodzinowe to nie tylko świętowanie i podsumowanie dotychczasowych działań, ale także wybieganie w przyszłość i czas na nowe pomysły. Z kim je wymyślać i planować jak nie z naszymi cudownymi Ambasadorkami (tak właśnie mówimy o naszych Klubowiczkach). To właśnie one między innymi mają mnóstwo pomysłów i są kreatywne. A nasza praca skierowana jest przecież dla nich. Nikogo więc nie dziwi, że z Klubowiczkami ustalamy niektóre strategie naszych działań, kolejne zmiany i nowości. One mają realny wpływ na to, co tworzymy dla każdej z Was, także dla Ciebie ?.

Co się zatem zrodzi z tej przyjemnej i wyjątkowej kolacji świątecznej? O tym dowiesz się, bacznie śledząc nasze poczynania w mediach.

Tymczasem zapraszamy Cię do podróży w stronę galerii, by zobaczyć album zdjęć, jaki z tego pięknego dnia przygotowały dla nas fotografki z Atelier de Momo.

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”