Czerwona Szpilka w Mieście wróciła po 9 miesiącach!

25 czerwiec 2021 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Na to wydarzenie czekałyśmy aż 9 miesięcy! I po tak długim wyczekiwaniu wiedziałyśmy, że to wydarzenie będzie wyjątkowe! I takie też było! Pyszny poczęstunek, aromatyczna kawa, rozmowy oraz dawka inspiracji i motywacji. Do tego wszystkiego gościłyśmy aż dwie niesamowite kobiety: Ewę Gil – niezwykle utalentowaną i charyzmatyczną makijażystkę oraz Ilonę Felicjańską-Montanę w roli modelki. Ależ brakowało nam tych spotkań!

17 września, godzina 14:00 – nasze auto załadowane po sufit zaparkowało pod Art Hotelem. Roll-up’y, ścianka, kwiaty, świeczniki, książki, firmowe koszulki i oczywiście czerwone szpilki– niczego nie mogło zabraknąć. Miałyśmy tylko1,5 godziny, by wszystko przygotować do rejestracji naszych gości. Po tak długiej przerwie zdecydowanie wypadłyśmy z wprawy, bo standardowe zadania, które wcześniej szły nam znacznie szybciej, teraz zajmowały nam dwa razy więcej czasu! Jednak uwijałyśmy się jak mrówki i już o 15:20 obie sale były gotowe na przybycie naszych wspaniałych kobiet.

Pierwsze zjawiły się nasze prelegentki: Ewa Gil i Ilona Felicjańska-Montana oraz Izabela Liżewska – nasza cudowna Klubowiczka, bez której warsztaty z Ewą by się nie odbyły. Samo przyszykowanie stanowiska do makijażu zajęło Ewie ponad 30 minut. Tylu kosmetyków, pędzli i akcesoriów nie widziałyśmy chyba nigdy!

 

Niedługo potem zaczęli się schodzić goście – nasze Klubowiczki, ich koleżanki i kobiety, które dowiedziały się o naszym spotkaniu ze świata online. Przy filiżance aromatycznej kawy i pysznych słodkościach i owocach toczyły się ożywione rozmowy. Głosy i śmiech słychać było z drugiego końca sali – w końcu dziewczyny tak długo się nie widziały!

O godzinie 16:30 rozpoczęłyśmy oficjalnie nasze spotkanie. Magdalena Szewczuk opowiedziała, co działo się w Czerwonej Szpilce przez ostatnie miesiące oraz jakie mamy plany na najbliższy czas. Odbyło się również oficjalne powitanie nowych Klubowiczek, które otrzymały szpilkowe pakiety powitalne. Światło dzienne ujrzał również nasz najnowszy projekt CZERWONA SZPILKA MEDIA, o którym Magda na żywo opowiedziała coś więcej. Niedługo o tym projekcie usłyszysz również i Ty.

Następnie nadszedł czas na prezentację naszych dwóch Klubowiczek, które mogły przedstawić bliżej swój biznes oraz usługi, które oferują. Na pierwszy ogień poszły dziewczyny z Bellissimek–czyli biznesowy duet Ani Chomiuk i Anety Czworowskiej. Ania i Aneta wspólnie prowadzą Bellissima Atelier we Wrocławiu. Opowiedziały nam swoją niezwykłą historię. Dziewczyny są przykładem na to, że przyjaźń i biznes mogą iść ze sobą w parze. Coś wspaniałego!

Następnie swój biznes zaprezentowała Kalina Droździok – architektka wnętrz, właścicielka pracowni Ostatni Element. Kalina mimo młodego wieku osiągnęła już wiele sukcesów i może być prawdziwą inspiracją dla kobiet. Podczas prezentacji pokazała nam swoje projekty, które – przyznamy szczerze – robią oszołamiające wrażenie!

Po prezentacjach nadeszła pora wyczekana przez wszystkie panie! Pokaz i warsztat niezwykle utalentowanej Ewy Gil. Nigdy nie przypuszczałyśmy, że z taką pasją i zaangażowaniem można opowiadać o makijażu biznesowym! Ewa była po prostu fenomenalna! Ma w sobie tyle iskry i energii, że śmiało mogłaby obdarować nią wszystkie kobiety na sali. Pokazała nam krok po kroku, jak w prosty i naturalny sposób podkreślić swoją urodę, a przy okazji odjąć sobie kilka lat. Te sprawdzone triki zademonstrowała na przepięknej Ilonie. Każda z obecnych na sali pań miała okazję zadać Ewie pytanie, z czego uczestniczki eventu z chęcią korzystały.W pierwszej kolejności zobaczyłyśmy zatem, jak wykonać makijaż oka, a gdy oczy Ilony były już pomalowane, nadeszła pora na przerwę i networking.

W trakcie przerwy uczestniczki spotkania mogły kupić książki Ilony wraz z jej dedykacją oraz skosztować kolejnych pyszności przygotowanych przez Art Hotel.

Najedzone wróciłyśmy do sali, gdzie czekała na nas druga część warsztatów. Kolejna godzina zleciała w mgnieniu oka! Po całym warsztacie miałyśmy jeszcze przyjemność wysłuchać Ilony, która podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami i bardzo głębokimi przemyśleniami na temat życia, szczęścia i bycia „tu i teraz”. Została wysłuchana w kompletnej ciszy. Była to niesamowicie inspirująca, ale i wzruszająca część naszego wydarzenia. To było wspaniałe doświadczenie! I jesteśmy pewne, że każda uczestniczka, wychodząc ze spotkania, wciąż wspominała słowa Ilony.

Oczywiście na koniec każda uczestniczka chciała sobie zrobić zdjęcie z Ewą i Iloną, dlatego nasza ścianka idealnie się sprawdziła do zdjęć.

Całe spotkanie zakończyło się po 21:00 i był to prawdziwy festiwal kobiecości. Warto było czekać na to spotkanie aż 9 miesięcy!

Wielkie podziękowania składamy dla Art Hotelu– za pyszny poczęstunek oraz wspaniałą obsługę. Dziękujemy również naszej Yanie Vydavskiej, która zadbała o profesjonalne zdjęcia z tego wydarzenia, a także Izie Liżewskiej z ImPulsePremiumBeauty, bez której to wydarzenie nie mogłoby się odbyć! I wszystkim uczestniczkom, że byłyście z nami!

Wspaniale było się spotkać. Na kolejnym spotkaniu widzimy się już 16 września 2021 r. – będzie to kolejna „Czerwona Szpilka w Mieście”, ale już dziś zapraszamy Cię na 3 spotkania networkingowe w lipcu!

Proponujemy 3 różne daty, 3 różne miejsca, 3 różne koncepcje – wybierz to spotkanie, które najbardziej Ci pasuje.

Więcej informacji na naszym profilu facebookowym w zakładce wydarzenia – tutaj.

Do zobaczenia!

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *