Czerwona Szpilka w Mieście wraca w wielkim stylu!

29 wrz 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Pyszny poczęstunek, kawa, rozmowy oraz dawka inspiracji i motywacji – spotkania z cyklu: “Czerwona Szpilka w Mieście” wróciły na salony. Mało tego – sama Jowita Trzaska – Bosko Nieidealna przybliżyła nam temat perfekcjonizmu i pokazała nam, że można go ujarzmić, aby pracował dla nas, a nie przeciwko nam. Ależ brakowało nam tych spotkań!

15 września, godzina 14:00 – nasze auto załadowane po sufit. Roll-up’y, ścianki, kwiaty, koszulki, głośniki, i oczywiście czerwone szpilki – niczego nie mogło zabraknąć. Przed godziną 15:00 podjeżdżamy do Art Hotelu, aby wyładować cały sprzęt. Tak szybko się uwinęłyśmy, że do 15:30 obie sale były przygotowane i gotowe na przybycie naszych wspaniałych kobiet! Jeszcze tylko sprawdzenie, czy prezentacja działa i kilka selfie.

Pierwsza przyszła Jowita Trzaska – nasza cudowna prelegentka i Klubowiczka – kobieta petarda, aby przygotować się do wystąpienia. Niedługo potem zaczęli się schodzić goście – nasze Klubowiczki, ich koleżanki i kobiety, które dowiedziały się o naszym spotkaniu ze świata online.

Każda uczestniczka spotkania otrzymała torbę od Strefy Oddechu wraz z voucherami i zniżkami na wybrane usługi od naszych Klubowiczek. Przy filiżance aromatycznej kawy i pysznych słodkościach toczyły się rozmowy i słychać było śmiech z drugiego końca sali – w końcu dziewczyny tak długo się nie widziały!

O godzinie 16:30 rozpoczęłyśmy oficjalnie nasze spotkanie. Tym razem nie siedziałyśmy przy okrągłych stołach, ale prostokątnych – z zachowaniem bezpiecznej odległości. Magdalena opowiedziała, co działo się w Czerwonej Szpilce przez ostatnie miesiące oraz jakie mamy plany na najbliższy czas. Odbyło się również oficjalne powitanie nowych Klubowiczek, które otrzymały szpilkowe pakiety powitalne.

Nadszedł czas na Złotą 3 – prezentację 3 Klubowiczek, które w 10 minut mogły przedstawić bliżej swoje biznesy oraz usługi, które oferują. Na pierwszy ogień poszła Marta Drozd – Home Stager & Dekorator Wnętrz. Pokazała nam, jak metamorfozy wnętrza wpływają na jakość życia i udowodniła, że wystarczy zmienić dekoracje, pomalować jedną ścianę i meble, aby mieszkanie czy dom otrzymało drugie życie. Coś wspaniałego!

Następnie, swój biznes zaprezentowała Gosia Żukowska – właścicielka Żukowska Treningi. Gosia jest nie tylko trenerem personalnym, ale również dietetykiem, który potrafi dopasować plan żywieniowy idealnie współgrający z osobą i jej celami. Treningi z Gosią to prawdziwa przyjemność i zdrowy nawyk.

Ostatnia była Joanna Gransort – właścicielka Strefy Oddechu. Asia zaprezentowała swoją komorę hiperbaryczną i opowiedziała o jej zdrowotnych właściwościach. Kto by pomyślał, że dotlenienie organizmu przynosi takie spektakularne efekty!

Po prezentacjach, była krótka przerwa na kawę i ciepły poczęstunek. Małe kanapeczki, tortille oraz zupa-krem z białych warzyw były naszym faworytem. W trakcie przerwy uczestniczki spotkania mogły kupić książki oraz nasze szpilkowe koszulki, które premierę będą miały już niebawem. Najedzone, wróciłyśmy do sali, gdzie czekała już na nas Jowita Trzaska – Bosko Nieidealna. Jowita wytłumaczyła nam co to jest perfekcjonizm i jakie spustoszenie sieje w naszym życiu, jeżeli nie potrafimy go ujarzmić. Po kilku ćwiczeniach odprężyłyśmy się, skupiłyśmy na sobie i swoich potrzebach i zdałyśmy sobie sprawę, że często nie dostrzegamy tego, co najważniejsze, czyli siebie i swoich bliskich.

Jowita pokazała nam, że warto czasami odpuścić i że zrobione nieperfekcyjnie, jest lepsze od niezrobionego. To było wspaniałe doświadczenie! Każda chciała mieć zdjęcie z Bosko-Nieidealną oraz jej książką, którą można było kupić.

Na końcu każda uczestniczka spotkania przedstawiła się i opowiedziała o sobie, swojej pracy i zainteresowaniach. Nawiązały się nowe znajomości i z niektórymi kobietami widzimy się już na następnym spotkaniu.

Wielkie podziękowania dla Art Hotelu – za pyszny poczęstunek oraz wspaniałą obsługę.  Dziękujemy również naszej Yanie, która robiła nam zdjęcia. Wspaniale było się spotkać. na szczęście widzimy się już 15 października na kolejnej “Czerwonej Szpilce w Mieście”. Tym razem odbędą się warsztaty z makijażu! Link do biletów:  Czerwona Szpilka w Mieście

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”