Z szampanem i tulipanem w ręku – tak możemy zaczynać każdy, pierwszy wtorek miesiąca!

10 marzec 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Marzec – miesiącem kobiet ambitnych i takich, które sięgają po więcej! Podczas ostatniego spotkania z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście” wyjątkowy gość: Żaneta Kajs opowiedział nam o metodologii FRIS, która jest niezwykle potrzebna, jeżeli chcemy być jeszcze bardziej skuteczni w działaniu! Networking, pyszna kawa i cenna wiedza – a to wszystko dzięki wspaniałym kobietom!

W pierwszy wtorek marca spotkałyśmy się o 16:30 w klimatycznym Art Hotelu, aby przez kilka godzin dostarczyć sobie takiej dawki energii, która wystarczyłaby nam na cały miesiąc! Celebrując kobiecość postanowiłyśmy każdą Panią przywitać jak należy – wręczając jej lampkę szampana oraz tulipana. Po wypiciu aromatycznej kawy, przeszłyśmy do stolików, aby poznać bliżej kilka fantastycznych kobiet.

Naszym ekspertem w tym dniu była Żaneta Kajs, która opowiadała nam o FRISowaniu Ten temat bardzo przypadł do gustu i mocno zaciekawił uczestniczki wydarzenia.

Miałyśmy ogromną przyjemność poznać bliżej Kingę Urbanowską i jej nowy projekt: PAN ZIEMNIAK, czyli „butik dla warzyw i owoców”. Pan Ziemniak to miejsce wyjątkowe. Jest w tym wiele prawdy bowiem dla Pana Ziemniaka priorytetem jest przede wszystkim dbałość o satysfakcję Klienta, a także najwyższa jakość oferowanych produktów. Wiele Pań miało okazję kupić kilka oryginalnych produktów z kolekcji Pana Ziemniaka.

Angela Centkowska opowiedziała nam o Perfect Image – Instytucie Urody, który prowadzi z wielką pasją. Dowiedziałyśmy się, że atrakcyjny look zapewnią nam niesamowicie eleganckie, a przy tym trwałe stylizacje paznokci i rzęs, a pełnię zadowolenia z kondycji skóry osiągniemy dzięki profesjonalnym i skutecznym zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało, całkowicie dopasowanym do potrzeb. A to wszystko w Perfect Image. 

Z filiżanką gorącej kawy prowadziłyśmy intrygujące rozmowy o pracy, rozwoju osobistym, życiu rodzinnym i pasjach, dzięki którym czujemy się spełnione!

Dziękujemy Art Hotelowi za przepyszny poczęstunek i wspaniałą obsługę. Zobacz ile uśmiechów jest na tych zdjęciach – trudno się nie uśmiechach, kiedy atmosfera na sali jest tak fantastyczna! Dziękujemy za Waszą obecność i widzimy się już niebawem

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *