To kobieta, która połączyła pracę z pasją i dzięki temu czuje się spełniona. Klaudia od ponad 10 lat prężnie działa w branży beauty. Jest kosmetologiem i podologiem oraz szkoleniowcem z zakresu kosmetyki. Mimo swojego ogromnego doświadczenia i wiedzy, ciągle poszerza ich zakres, szukając nowych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki uczestnictwu w przeróżnych szkoleniach, konferencjach i kursach w swojej branży. Klaudia wie, jak ważnym elementem w życiu jest wizerunek. Zapraszamy do wywiadu.

Kochana, od jak dawna prowadzisz własną firmę i dlaczego się na to zdecydowałaś?

Firmę prowadzę od 2009 roku. Wówczas zdecydowałam o poszerzeniu swojej wiedzy o zakres kosmetologii. To był przełomowy czas w moim życiu, dlatego też chciałam stać się niezależna i postanowiłam otworzyć działalność w branży wówczas Sportu i Beauty. Prowadziłam fitness club, salon fryzjerski, salon kosmetyczny oraz solarium, sama uzyskując kwalifikacje. Z biegiem lat względem zmieniających się trendów rynku oraz osiąganego przeze mnie doświadczenia, postawiłam tylko na branżę kosmetologiczną.

Na czym polega profesjonalność Twojej firmy „B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia”?

Wyróżnia mnie na rynku profesjonalne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Działania podejmowane we właściwym kierunku, które przynoszą satysfakcję z wykonywanej pracy.

W czym się specjalizujesz?

Specjalizuję się głównie w zabiegach na twarz i ciało, których celem jest zatrzymanie bądź cofanie zegara biologicznego. Ponadto jestem specjalistą w zakresie wspomagania i pielęgnacji pacjentów w procesach leczenia ran i blizn, w procesach angiogenezy, gdzie ogromną rolę odgrywa moja współpraca z marką Larens Profesional.

Na jakich produktach pracujecie?

Pracuję tylko na znanych preparatach opartych na badaniach, w których wskaźnikiem jest skuteczność działania. Są to takie marki jak: Larens Profesional , Rhonda Allison, Filorga, Retix C , ATACHE, czyli  marki premium w kosmetologii estetycznej.

Każda kobieta zasługuje, aby czuć się piękna – to z myślą o nich postanowiłaś otworzyć salon gabinet piękności?

Tak, to moja ogromna pasja! Zdecydowanie mogę powiedzieć, że zarówno wykonywanie, jak i proces naprawczy prowadzący do zadowalających wyników, jest moim największym sukcesem, oczywiście zaraz po moich dzieciach 🙂 

Niezmienną satysfakcję daje mi radość i zadowolenie klientki z właściwie wykonanego zabiegu i efektów rozpoczętych procesów naprawczych widocznych bezpośrednio po zabiegu. To moje źródło napędowe do dalszego działania i ciągłej chęci poszerzania wiedzy. Nigdy się nie zatrzymałam i nie mam takiego zamiaru. Nie twierdze, że wszystko już wiem i umiem, bo na pewno tak nie jest. Cały czas się uczę i doszkalam, dzięki czemu jestem dobra w tym, co robię i osiągam wysokie  wyniki w terapiach aplikowanych.

Jesteś niezwykle pozytywną i energiczną kobietą – skąd czerpiesz siłę i radość?

Między innymi od kobiet  z Klubu Czerwonej Szpilki – dlatego też tu trafiłam. Zarażam się od nich siłą, energią i ogromem pozytywnej energii, co wpływa niesamowicie na wzmocnienie chęci działania. Z Klubowiczkami wspieramy się i wzajemnie motywujemy, dzięki czemu naprawdę chce się więcej.

A tak po za tym, to siłę i radość czerpię z bardzo wielu płaszczyzn. Moją siłą napędową są moje wyniki pracy, sport i oczywiście dzieci. Lubię, jak się dużo dzieje w moim życiu.

Wiemy, że jesteś osobą, która nie tylko zarządza swoją działalnością, ale także intensywnie pracuje. Jak udaje Ci się to wszystko pogodzić? Co najbardziej lubisz w swojej pracy i dlaczego?

Tak, to prawda – pracuję bardzo dużo i działam głównie sama. Mój syn wspiera mnie w działaniach marketingowych. Wyniki w pracy i zadowolenie Moich klientek daje mi właśnie taką niesamowitą energię do działania 🙂

Gdybyś miała wybrać jedno, ulubione zajęcie poza pracą, to co by to było?

Myśle, że tu postawiłabym na grę w squasha.

 Rozwiń zdanie: „Odniosę w życiu sukces, jeśli…”?

…. zrealizuję swoje marzenia 🙂 

Twoja myśl przewodnia, która zawsze pcha Cię w życiu? Masz taką?

„Nie ma w życiu rzeczy niemożliwych!”. Wszystko, czego pragniesz jest możliwe, trzeba tego tylko bardzo chcieć i być wytrwałym w działaniu.

Dziękujemy za wywiad 🙂 

Klaudia Bogumiła Markiewicz

Klaudia Bogumiła Markiewicz

Właścicielka firmy B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

KOBIETY I ICH BIZNESY Kobiety i ich biznesy – Klaudia Bogumiła Markiewicz