InstaWOW – to prawdziwa rewolucja dla Waszego Instagrama!

27 lt. 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 1 komentarz

To było WOW! Takiej dawki wiedzy, inspiracji, praktyki i warsztatów z robienia zdjęć nie znajdziecie na żadnym innym szkoleniu! Potwierdzą to również Przyjaciele Czerwonej Szpilki z Monko Coffee, którzy byli z nami cały dzień i wspierali nas swoją wiedzą, cennym doświadczeniem i pyszną kawą! Nasz instagram master – Marta Kaczmarski pokazała nam co należy zrobić, żeby nasze konta na Instagramie wystrzeliły w górę! Jesteśmy gotowe do działania, a nasze profile będą przepiękne! 

Jak osiągnąć sukces na Instagramie? Tylko dzięki pięknemu kontu, które jest spójne, inspirujące i zawiera interesujące treści. Nie należy zapominać o hasztagach, które sprawiają, że zdobywamy nowych odbiorców, fanów i klientów. My – team Czerwonej Szpilki wiemy jak ważnym narzędziem dla rozwoju Twojego biznesu stał się Instagram, dlatego postanowiłyśmy wspólnie z Martą Kaczmarski zorganizować bardzo praktyczne warsztaty z Instagrama: „InstaWOW”. Za nami już II edycja!

Nasz Instagramowy Master – Marta Kaczmarski jest niesamowitym instruktorem! Specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego i jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Instagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories.

25 lutego odbyły się całodniowe warsztaty InstaWOW w niezwykle klimatycznym studio w samym sercu Wrocławia. O godzinie 9:30 z filiżanką gorącej kawy od Monko Coffee rozpoczęliśmy szkolenie!

Warsztaty InstaWOW podzielone były 3 moduły. Na początku skupiłyśmy się na wyglądzie naszego konta. A jak wiadomo, wygląd konta to pierwszy warunek wywołania pozytywnego wrażenia o nas i naszych markach. Nauczyłyśmy się, jak wybrać stylistykę swojego konta, taką, aby nadążyć za swoimi pomysłami, robić piękne konto bez konieczności zatrudniania fotografa i wyróżniać się na tle konkurencji. Robiłyśmy zdjęcia, które idealnie pasują do charakteru naszych marek oraz nauczyłyśmy się tworzyć presety oraz korzystać z bardzo praktycznego narzędzia jakim jest Lightroom.

W drugiej części szkolenia spojrzałyśmy na hasztagi z innej strony. Wiemy na co zwracać uwagę przy ich wpisywaniu i ile należy ich użyć. Zatrzymałyśmy się na chwilę przy statystykach – w końcu zależy nam, aby wiedzieć co przyciąga followersów, a co nie 🙂

W trzecim module trenowałyśmy pisanie postów. Poznałyśmy i wypracowałyśmy dla swojej marki model skutecznego pisania postów na Instagramie. Porzuciłyśmy przekonanie, że nikt nie czyta naszych postów. Zobaczyłyśmy siłę dobrze przygotowanego opisu pod zdjęciem, który wywołuje reakcję, a w konsekwencji zaufanie do marki! To był bardzo przydatny moduł 🙂

Miałyśmy mnóstwo pytań do naszej trenerki oraz panów z Monko Coffee. Nie brakowało zdjęć i mega energii, a nasze telefony płonęły! Wypracowałyśmy sobie plan działania na Instagramie, a nasze konta przeszły prawdziwą REWOLUCJE! Dzięki Marcinowi i Filipowi z Monko Coffee oraz Yanie, mamy mnóstwo pięknych i profesjonalnych zdjęć!

Atmosfera była FANTASTYCZNA! Nie możemy doczekać się kolejnej edycji warsztatów, która będzie miała miejsce już 24 marca. Jeżeli jesteś zainteresowana mega praktycznymi warsztatami – nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś!

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

1 komentarz

  1. Ilona Jaworek

    Jeśli chcesz prowadzić swój Instagram z efektem WOW, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. 8 godzin intensywnej pracy, bardzo wiele merytorycznych wskazówek i porad, cenne informacje, o których w większości z nas nie ma pojęcia. Zdecydowanie polecam!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *