To było WOW! Takiej dawki wiedzy, inspiracji, praktyki i warsztatów z robienia zdjęć nie znajdziecie na żadnym innym szkoleniu! Potwierdzą to również Przyjaciele Czerwonej Szpilki z Monko Coffee, którzy byli z nami cały dzień i wspierali nas swoją wiedzą, cennym doświadczeniem i pyszną kawą! Nasz instagram master – Marta Kaczmarski pokazała nam co należy zrobić, żeby nasze konta na Instagramie wystrzeliły w górę! Jesteśmy gotowe do działania, a nasze profile będą przepiękne! 

Jak osiągnąć sukces na Instagramie? Tylko dzięki pięknemu kontu, które jest spójne, inspirujące i zawiera interesujące treści. Nie należy zapominać o hasztagach, które sprawiają, że zdobywamy nowych odbiorców, fanów i klientów. My – team Czerwonej Szpilki wiemy jak ważnym narzędziem dla rozwoju Twojego biznesu stał się Instagram, dlatego postanowiłyśmy wspólnie z Martą Kaczmarski zorganizować bardzo praktyczne warsztaty z Instagrama: „InstaWOW”. Za nami już II edycja!

Nasz Instagramowy Master – Marta Kaczmarski jest niesamowitym instruktorem! Specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego i jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Instagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories.

25 lutego odbyły się całodniowe warsztaty InstaWOW w niezwykle klimatycznym studio w samym sercu Wrocławia. O godzinie 9:30 z filiżanką gorącej kawy od Monko Coffee rozpoczęliśmy szkolenie!

Warsztaty InstaWOW podzielone były 3 moduły. Na początku skupiłyśmy się na wyglądzie naszego konta. A jak wiadomo, wygląd konta to pierwszy warunek wywołania pozytywnego wrażenia o nas i naszych markach. Nauczyłyśmy się, jak wybrać stylistykę swojego konta, taką, aby nadążyć za swoimi pomysłami, robić piękne konto bez konieczności zatrudniania fotografa i wyróżniać się na tle konkurencji. Robiłyśmy zdjęcia, które idealnie pasują do charakteru naszych marek oraz nauczyłyśmy się tworzyć presety oraz korzystać z bardzo praktycznego narzędzia jakim jest Lightroom.

W drugiej części szkolenia spojrzałyśmy na hasztagi z innej strony. Wiemy na co zwracać uwagę przy ich wpisywaniu i ile należy ich użyć. Zatrzymałyśmy się na chwilę przy statystykach – w końcu zależy nam, aby wiedzieć co przyciąga followersów, a co nie 🙂

W trzecim module trenowałyśmy pisanie postów. Poznałyśmy i wypracowałyśmy dla swojej marki model skutecznego pisania postów na Instagramie. Porzuciłyśmy przekonanie, że nikt nie czyta naszych postów. Zobaczyłyśmy siłę dobrze przygotowanego opisu pod zdjęciem, który wywołuje reakcję, a w konsekwencji zaufanie do marki! To był bardzo przydatny moduł 🙂

Miałyśmy mnóstwo pytań do naszej trenerki oraz panów z Monko Coffee. Nie brakowało zdjęć i mega energii, a nasze telefony płonęły! Wypracowałyśmy sobie plan działania na Instagramie, a nasze konta przeszły prawdziwą REWOLUCJE! Dzięki Marcinowi i Filipowi z Monko Coffee oraz Yanie, mamy mnóstwo pięknych i profesjonalnych zdjęć!

Atmosfera była FANTASTYCZNA! Nie możemy doczekać się kolejnej edycji warsztatów, która będzie miała miejsce już 24 marca. Jeżeli jesteś zainteresowana mega praktycznymi warsztatami – nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś!

 


Podobne wpisy

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON