Wiosenne wywiady i sesja zdjęciowa w urokliwym Sky Tower

17 mar 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Wtorek był dniem pełen wywiadów i inspirujących rozmów w otoczeniu profesjonalnych kamer. W środę za to od samego rana realizowałyśmy biznesową sesję zdjęciową dla naszych klubowiczek. A to wszystko w fantastycznej atmosferze, w jedynym i niepowtarzalnym… Sky Towerze! 

Uwielbiamy wywiady! Rozmowy z klubowiczkami są niesamowicie inspirujące, ponieważ każda z nich jest inna, wyjątkowa i charyzmatyczna. Co jakiś czas organizujemy kręcenie wywiadów z dziewczynami w fajnym miejscu w ramach ich promocji. Takie wideo to nie tylko kilka minut praktycznych rad, wskazówek oraz inspiracji, ale przede wszystkim świetny materiał reklamowy! Nie dość, że ta forma przekazu z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności, to jeszcze prezentacja nas, jako ekspertów jest w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu!  

Tak więc trzy kamery poszły w ruch i… akcja! 

Wiosna to czas, kiedy rosną kwiaty, dni stają się coraz dłuższe, a my zabieramy się za odświeżanie swojej garderoby, fryzury i…kont na social mediach! Dodajemy nowe zdjęcia, od których bije lekkość, radość i pastele! W połowie marca zorganizowałyśmy wspaniałą sesję zdjęciową dla naszych klubowiczek… i nie tylko!

Apartament w Sky Towerze w stylu glamour idealnie współgrał z kompozycją zdjęć. Świeże kwiaty, modne meble i zapierający dech w piersi widok na Wrocław – uczestniczki sesji zdjęciowej miały wspaniałą przestrzeń do robienia zdjęć w klimacie biznesowo-wiosennym.  Nasza jedyna i niepowtarzalna Yana ma świetne oko, więc wiedziała jak ustawić uczestniczki sesji, tak, aby wydobyć z nich to, co najpiękniejsze.

W tamtym roku podczas wiosennej sesji ulubionym kolorem była biel, jeans, czerwień oraz pastele. Tym razem zdecydowanie królował turkus oraz intensywny róż – najwyraźniej jest to kolor tego sezonu!

Aromatyczna kawa, świetny nastrój, przepiękny widok na panoramę – ten dzień był naprawdę niezwykle emocjonujący. Wisienką na torcie było after party z naszymi klubowiczkami w apartamencie. Białe wino, pyszna beza oraz smakowite przekąski było idealnym dopełnieniem wieczoru.

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *