Wtorek był dniem pełen wywiadów i inspirujących rozmów w otoczeniu profesjonalnych kamer. W środę za to od samego rana realizowałyśmy biznesową sesję zdjęciową dla naszych klubowiczek. A to wszystko w fantastycznej atmosferze, w jedynym i niepowtarzalnym… Sky Towerze! 

Uwielbiamy wywiady! Rozmowy z klubowiczkami są niesamowicie inspirujące, ponieważ każda z nich jest inna, wyjątkowa i charyzmatyczna. Co jakiś czas organizujemy kręcenie wywiadów z dziewczynami w fajnym miejscu w ramach ich promocji. Takie wideo to nie tylko kilka minut praktycznych rad, wskazówek oraz inspiracji, ale przede wszystkim świetny materiał reklamowy! Nie dość, że ta forma przekazu z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności, to jeszcze prezentacja nas, jako ekspertów jest w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu!  

Tak więc trzy kamery poszły w ruch i… akcja! 

Wiosna to czas, kiedy rosną kwiaty, dni stają się coraz dłuższe, a my zabieramy się za odświeżanie swojej garderoby, fryzury i…kont na social mediach! Dodajemy nowe zdjęcia, od których bije lekkość, radość i pastele! W połowie marca zorganizowałyśmy wspaniałą sesję zdjęciową dla naszych klubowiczek… i nie tylko!

Apartament w Sky Towerze w stylu glamour idealnie współgrał z kompozycją zdjęć. Świeże kwiaty, modne meble i zapierający dech w piersi widok na Wrocław – uczestniczki sesji zdjęciowej miały wspaniałą przestrzeń do robienia zdjęć w klimacie biznesowo-wiosennym.  Nasza jedyna i niepowtarzalna Yana ma świetne oko, więc wiedziała jak ustawić uczestniczki sesji, tak, aby wydobyć z nich to, co najpiękniejsze.

W tamtym roku podczas wiosennej sesji ulubionym kolorem była biel, jeans, czerwień oraz pastele. Tym razem zdecydowanie królował turkus oraz intensywny róż – najwyraźniej jest to kolor tego sezonu!

Aromatyczna kawa, świetny nastrój, przepiękny widok na panoramę – ten dzień był naprawdę niezwykle emocjonujący. Wisienką na torcie było after party z naszymi klubowiczkami w apartamencie. Białe wino, pyszna beza oraz smakowite przekąski było idealnym dopełnieniem wieczoru.


Podobne wpisy

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON