Wyjątkowa promocja książki Joanny Przetakiewicz: #niebałamsięotymrozmawiać w ramach akcji #niebojesie

20 lip 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 1 komentarz

Milion łez, setki nieprzespanych nocy, 9 prawdziwych historii, 9 wyjątkowych kobiet, które przeżyły piekło, ale w końcu powiedziały: „STOP! Nie boję się”. 17 lipca w Magnolii Park Wrocław miał okazję spotkać się z Joanną Przetakiewicz oraz niezwykle silnymi bohaterkami głośnej książki „Nie bałam się o tym rozmawiać”. Panele pełne wiedzy, eksperci, kobiety, które odważyły się podzielić z nami swoimi historiami, zdjęcia, autografy – to było wyjątkowe spotkanie, którego byliśmy patronem medialnym.

Kiedy o 16:30 pod Magnolię Park przyjechał bus z „Projektu Szczęście” od razu było wiadomo, że będzie się działo. Dzięki Erze Nowych Kobiet oraz Joannie Przetakiewicz Wrocław miał przyjemność poznać dwie niezwykłe historie, oraz dwie fantastyczne kobiety, które musiały zaczynać swoje życie od nowa. Pierwsza z nich po stracie mamy, brata i córeczki, a druga po potężnym wypadku samochodowym i w konsekwencji po nagłym zakończeniu trwającej kariery. Są to zupełnie różne kobiety, które łączy prawdziwa siła, odwaga, wiara oraz pewność, że muszą zawalczyć o swoje szczęście.

Historie bez retuszu w ramach kampanii #niebojesie poruszyły publiczność do łez. Mało tego – wiele kobiet z widowni odważyło się wstać i opowiedzieć swoją historię. Można było kupić książkę, otrzymać autograf od Joanny Przetakiewicz oraz dwóch bohaterek. Oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęć oraz selfie!

Ważnym elementem spotkania były panele eksperckie. Pierwszy z nich objął projekt „Prawo Kobiet”. Ewelina Miśko-Pawłowska poruszyła ważną kwestię jaką jest szerzenie świadomości prawnej wśród kobiet.

Ekspresja Kobiecości – drugi panel poprowadziła jedna z bohaterek książki, konferansjer spotkania, właścicielka Klubu Tańca Extra oraz nasza Klubowiczka: Magdalena Zachariasiewicz. Magda uświadomiła publiczność, że praca nad sobą samym jest najważniejsza częścią rozwoju człowieka. Opowiedziała o tym, jak w jej programie pracuje nad umysłem i ciałem z wykorzystaniem technik tanecznych. Magdalena jak zwykle, dała czadu.

 

Nie mogło zabraknąć gości specjalnych: Pani Natalii Nyczak z Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta oraz z Rady Kobiet, Pani Beaty Pierzchały ze Starostwa Powiatowego oraz Pani Anny Celińskiej z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Spotkań, w których poruszane są istotne kwestie związanymi z kobietami, ich prawami, niezwykłymi, inspirującymi historiami powinno być jak najwięcej. Czerwona Szpilka uwielbia takie inicjatywy. Bo dla nas ważne są kobiety i ich szczęście!

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

1 komentarz

  1. Ilona Jaworek

    To było cudowne spotkanie. Tyle emocji, które aż było czuć w Magnolii podczas opowieści bohaterek książki nie spotkałam dawno. Odważne dziewczyny i ich losy pokazują, że jeśli tylko chcemy to nawet największe życiowe zakręty można przekuć w coś dobrego. Książkę przeczytałam jednym tchem, a każda z opowiedzianych historii napawa optymizmem i nadzieją!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy e-book:

 “30 pomysłów na posty: Facebook/Instagram”