To było prawdziwe WOW – I edycja warsztatów z Instagrama z Martą Kaczmarski za nami!

2 lt. 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Ach, cóż to były za warsztaty! Było warsztatowo, inspirująco, praktycznie i baaardzo kobieco! Nawet szampan się znalazł! Potwierdzą to również nasi nowi Przyjaciele z Monko Coffee, którzy byli z nami cały dzień i wspierali nas swoją wiedzą i cennym doświadczeniem! Nasz ekspert – Marta Kaczmarski to prawdziwa RAKIETA! Dzięki niej wiemy teraz co należy zrobić, żeby konto na Instagramie wystrzeliło w górę! Mamy nadzieję, że tak jak my jesteś naładowana meeega energią do działania.

Wiemy jak ważnym narzędziem dla rozwoju Twojego biznesu stał się Instagram. Jest on  tworzony intuicyjnie i bez planu potrafi zabrać Ci nawet kilka godzin tygodniowo. Bez umiejętności planowania i korzystania z narzędzi wspierających tworzenie posta może stać się torturą dla twórcy. Chciałyśmy pokazać Ci jak ułatwić sobie pracę i przestać się martwić, że znowu nie wiadomo co wrzucić na Instagram. Dlatego postanowiłyśmy wspólnie z Martą Kaczmarski zorganizować bardzo praktyczne warsztaty z Instagrama: „InstaWOW”. Dlaczego akurat z Martą? Ponieważ specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego i jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Instagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories.

28 stycznia odbyły się całodniowe warsztaty InstaWOW i jeżeli w nich uczestniczyłaś, to zapewne jesteś nimi zachwycona – tak samo jak my! Warsztaty miały fantastyczny klimat ze względu na wyjątkowe miejsce – studio zdjęciowe „BIG Studio Fotograficzne Wrocław”. O godzinie 9:30 z filiżanką gorącej kawy od Monko Coffee rozpoczęłyśmy szkolenie!

Warsztaty InstaWOW podzielone były 3 moduły. Na początku skupiłyśmy się na wyglądzie naszego konta. A jak wiadomo, wygląd konta to pierwszy warunek wywołania pozytywnego wrażenia o nas i naszych markach. Nauczyłyśmy się, jak wybrać stylistykę swojego konta, taką, aby nadążyć za swoimi pomysłami, robić piękne konto bez konieczności zatrudniania fotografa i wyróżniać się na tle konkurencji. Robiłyśmy zdjęcia, które idealnie pasują do charakteru naszych marek.

W drugim module trenowałyśmy pisanie postów. Poznałyśmy i wypracowałyśmy dla swojej marki model skutecznego pisania postów na Instagramie. Porzuciłyśmy przekonanie, że nikt nie czyta naszych postów. Zobaczyłyśmy siłę dobrze przygotowanego opisu pod zdjęciem, który wywołuje reakcję, a w konsekwencji zaufanie do marki! To był bardzo przydatny moduł 🙂

W trzeciej części skupiłyśmy się na planowaniu. Wiemy, że Instagram tworzony intuicyjnie i bez planu potrafi zabrać nami nawet kilka godzin tygodniowo. Bez umiejętności planowania i korzystania z narzędzi wspierających, tworzenie posta może stać się torturą dla twórcy. Nauczyłyśmy się, jak ułatwić sobie pracę i przestać się martwić, że znowu nie wiadomo co wrzucić na Instagram!

Miałyśmy mnóstwo pytań do naszej trenerki, telefony płonęły, a zdjęciom i selfie nie było końca. Wypracowałyśmy sobie plan działania na Instagramie, a nasze konta przeszły prawdziwą REWOLUCJE! Dzięki Marcinowi i Filipowi z Monko Coffee oraz Yanie, mamy mnóstwo pięknych i profesjonalnych zdjęć!

Atmosfera była FANTASTYCZNA! Nie możemy doczekać się kolejnej edycji warsztatów, która będzie miała miejsce już 25 lutego. Jeżeli jesteś zainteresowana mega praktycznymi warsztatami – nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś!

InstaWOW: szkolenie z Instagrama z Martą Kaczmarski – 25.02.2020

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *