Kolacja Świąteczna & 5 Urodziny Czerwonej Szpilki, czyli idealne zakończenie kolejnego, kobiecego roku

9 gru 2019 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Kolacja świąteczna kojarzy się z kolędowaniem, dzieleniem się opłatkiem i dwunastoma potrawami – my przełamałyśmy nieco schematy i postanowiłyśmy połączyć to wydarzenie z… piątymi urodzinami Czerwonej Szpilki, aby jeszcze bardziej móc celebrować kobiecą siłę naszej społeczności! Tak świętować to my możemy codziennie!

To był wyjątkowy dzień! 4-go grudnia Art Hotel poczuł jak wielką siłę mają kobiety w czerwonych szpilkach. Pyszne, świąteczne potrawy w nowoczesnej odsłonie, aromatyczne wino, tort urodzinowy, prezenty, kobiece rozmowy od serca, zdjęcia przy wieeelkiej choince i dobra zabawa w klimatycznym miejscu – wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci gości. A prawdziwą niespodzianką były warsztaty z… dekorowania pierniczków świątecznych! Każdy mógł spróbować swoich sił.

Jak przed każdym ważnym wydarzeniem – byłyśmy na nogach już wcześnie rano, aby mieć pewność, że zdążymy z przygotowaniami do przybycia gości. Dekorowanie sali, przygotowywanie prezentów pod choinkę, dekorowanie drzewka w nasze szpilkowe bombki – wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik! Do godziny 18:00 zdążyłyśmy się przebrać i przywitać pierwszych gości.

 

Wchodząc do hotelu zaproszone Panie mijały stylowe i ekskluzywne samochody marki Mercedes-Benz Duda Cars, które zaparkowały tuż przed wejściem.  Każda kobieta, która przekroczyła próg soli zapierała dech w piersi. Wieczorowe kreacje, zmysłowe makijaże, tajemnicze fryzury, szerokie uśmiechy i czerwone szpilki – ciężko było oderwać od nich wzrok! Wspaniałe Panie chętnie pozowały do zdjęć, witały się z entuzjazmem z pozostałymi gośćmi i nawiązywały nowe relacje.

Jadwiga Tomczyńska wraz z mężem Maksymilianem wprowadzili gości w cudowny nastrój za sprawą harfy oraz energetycznej gitary. Ich świąteczny koncert zdecydowanie zrelaksował  i odprężył nasze Panie. Na gości czekała również niesamowita podróż kulinarna dzięki francuskim winom oraz świątecznym daniom, które miałyśmy przyjemność spróbować w całkowicie nowej odsłonie. Magdalena Szewczuk podkreśliła jak olbrzymie znaczenie dla dobrego samopoczucia i rozwoju kobiet ma społeczność, która wspiera kobiety i daje im szansę na osiągnięcie spektakularnego sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. Kto by pomyślał, że Czerwona Szpilka ma aż 5 lat. W ciągu tych kilku lat wiele kobiet rozwinęło się, nawiązało biznesowe relacje oraz przyjaźnie, które trwają do dziś! Żadne urodziny nie mogą mieć miejsca, jeżeli nie towarzyszy im spektakularny tort, więc i jego nie zabrakło na naszym wydarzeniu!

Przy kieliszku szampana Magdalena wzniosła toast za wszystkie kobiety dziękując im za zaufanie i obiecując, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej intensywny i pełen wrażeń! Klubowiczki nas zaskoczyły – przygotowały księgę wspomnień oraz czerwony fotel w kształcie zgrabnego obcasika, który otrzymała Magda w podziękowaniu za zaangażowanie oraz wszystkie kobiece inicjatywy! Szpilkowy team również był wyróżniony! Wzruszeniom i radości nie było końca.

Słodką niespodziankę chciałyśmy zachować do końca – postanowiłyśmy zorganizować prawdziwe warsztaty z dekorowanie pierniczków! Lukier, koraliki i posypka poszły w ruch, a Panie miały okazję stworzyć indywidualne i jedyne w swoim rodzaju świąteczne przekąski. Nawet Panowie, którzy reprezentowali naszego samochodowego partnera dobrze się bawili. To był prawdziwie urodzinowy- świąteczny wieczór w wyjątkowym towarzystwie.

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie oraz zaangażowanie 🙂 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”