Czerwone Szpilki wkroczyły w nową erę – „Mrs. & Mr. Red – Koktajl emocji dla Niej i dla Niego”

2 paź 2019 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Pyszne jedzenie, aromatyczne wino, klimatyczne miejsce, fantastyczni goście oraz… niesamowita energia! 27 września w AC Hotel by Marriott Wrocław odbył się event dla przedsiębiorców: „Mrs & Mrs. Red – Koktajl emocji dla Niej i dla Niego”.

Wydarzenie to było niezwykłe z kilku powodów. Po pierwsze: bawiliśmy się wśród cudownych kobiet – przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Po drugie: podczas tego eventu po raz pierwszy w historii towarzyszyli nam również panowie, dla których relacje biznesowe są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Po trzecie: wieczór był premierą  wielkiego powrotu Czerwonej Szpilki w nowej, ekskluzywnej odsłonie.

Dekorowanie sali, ustawianie stołów, przygotowywanie giftpacków, krojenie owoców, próba nagłośnienia – 27 września zaczęłyśmy bardzo intensywnie. A wszystko po to, aby zdążyć ze wszystkim do przybycia pierwszych gości. Chwilę przed godziną 18:00 był czas na szybki makijaż i przebranie się w elegancki, biznesowy strój oraz założenie czerwonych szpilek.

Przybywający goście mijali stylowe i ekskluzywne samochody marki Mercedes-Benz Duda Cars, które zaparkowały tuż przed wejściem do hotelu.  Nasza CEO Magdalena Szewczuk z lampką szampana witała się z paniami i panami życząc im dobrej zabawy. W drodze na salę eventową uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć niezwykłą wystawę złożoną ze zdjęć Klubowiczek Czerwonej Szpilki, które powstały kilka tygodni wcześniej.
Na ekranach hotelu wyświetlana była videorelacja z sesji zdjęciowej, a sala bufetowa wypełniona była smakowitymi daniami i zapachem świeżo mielonej kawy.

Na gości czekała niesamowita podróż kulinarna dzięki francuskim winom, weneckim koktajlom oraz japońskim sushi. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć wyjątkowej fontanny z czekolady! Magdalena Szewczuk opowiedziała o zmianach jakie przeszedł brand Czerwonej Szpilki i planowanych spotkaniach biznesowych. Zarówno panie, jak i panowie nawiązywali relacje biznesowe przy jazzowo- soulowych rytmach.

Mieliśmy również okazję doświadczyć zmysłowego tańca brzucha w wykonaniu Romy oraz mogliśmy skorzystać z porad trenerów osobistych, którzy wyjaśniali czym jest innowacyjny trening EMS. Odbyło się również losowanie nagród, których przedmiotem było wypożyczenie ekskluzywnego samochodu. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. Niezwykłych emocji muzycznych dostarczył nam również DJ, z którym przenieśliśmy się później na After Party do klubu Grey Music Club. Zabawa i tańce trwały do rana.

To wydarzenie zapoczątkowało nową erę kobiet przedsiębiorczych, aktywnych i takich, które chcą od życia więcej!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenie za towarzystwo, uśmiech i niesamowitą energię!

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie oraz zaangażowanie 🙂 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *