Wielkie otwarcie Strefy Oddechu – nie mogło nas tam zabraknąć!

22 cze 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Piękne i przytulne wnętrze, interesująca oferta, wspaniała obsługa i komora hiperbaryczna, która wspomaga zdrowie i wspomaga leczenie – nie mogło zabraknąć Czerwonej Szpilki podczas otwarcia wyjątkowego miejsca – Strefy Oddechu! Był tort, prezentacja komory oraz wspaniała atmosfera! 


To, że w Klubie Czerwonej Szpilki wspieramy siebie i swoje biznesu chyba nie musimy Ci przypominać. Uwielbiamy towarzyszyć naszym Klubowiczkom podczas narodzin ich biznesów! Tak samo było i tym razem.

👠W sobotę 20 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie Strefy Oddechu  – wyjątkowego miejsca, którego właścicielką jest nasza wspaniała Klubowiczka – Joanna GransortA co oferuje Strefa Oddechu? Zabiegi w komorze hiperbarycznej. To miejsce, w którym się zrelaksujesz i nabierzesz głębszego oddechu. Relaks zapewni czysty tlen w środowisku o zwiększonym ciśnieniu.Terapia hiperbaryczna wspomaga leczenie wielu chorób, jest także polecana osobom uprawiającym sport i wszystkim, którzy dążą do zdrowego stylu życia. Jedno miejsca a tyle możliwości! 

 

Nasza dumna, szpilkowa reprezentacja była na otwarciu i jest zachwycona! Oczywiście musiałyśmy przetestować komorę i zrobić kilka zdjęć.

 Miejsce to jest wyjątkowo przytulne i z pewnością przyciągnie spore grono osób, które stawiają na zdrowie i dobre samopoczucie! Strefa znajduje się w Centrum Rehabilitacji Body Balance, na ul.Królewieckiej 16. 


Joasiu, Kochana – życzymy Ci samych sukcesów!

Zainteresowana zabiegami? Koniecznie odwiedź stronę: www.strefaoddechu.pl

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *