Piękne i przytulne wnętrze, interesująca oferta, wspaniała obsługa i komora hiperbaryczna, która wspomaga zdrowie i wspomaga leczenie – nie mogło zabraknąć Czerwonej Szpilki podczas otwarcia wyjątkowego miejsca – Strefy Oddechu! Był tort, prezentacja komory oraz wspaniała atmosfera! 


To, że w Klubie Czerwonej Szpilki wspieramy siebie i swoje biznesu chyba nie musimy Ci przypominać. Uwielbiamy towarzyszyć naszym Klubowiczkom podczas narodzin ich biznesów! Tak samo było i tym razem.

👠W sobotę 20 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie Strefy Oddechu  – wyjątkowego miejsca, którego właścicielką jest nasza wspaniała Klubowiczka – Joanna GransortA co oferuje Strefa Oddechu? Zabiegi w komorze hiperbarycznej. To miejsce, w którym się zrelaksujesz i nabierzesz głębszego oddechu. Relaks zapewni czysty tlen w środowisku o zwiększonym ciśnieniu.Terapia hiperbaryczna wspomaga leczenie wielu chorób, jest także polecana osobom uprawiającym sport i wszystkim, którzy dążą do zdrowego stylu życia. Jedno miejsca a tyle możliwości! 

 

Nasza dumna, szpilkowa reprezentacja była na otwarciu i jest zachwycona! Oczywiście musiałyśmy przetestować komorę i zrobić kilka zdjęć.

 Miejsce to jest wyjątkowo przytulne i z pewnością przyciągnie spore grono osób, które stawiają na zdrowie i dobre samopoczucie! Strefa znajduje się w Centrum Rehabilitacji Body Balance, na ul.Królewieckiej 16. 


Joasiu, Kochana – życzymy Ci samych sukcesów!

Zainteresowana zabiegami? Koniecznie odwiedź stronę: www.strefaoddechu.pl

 


Podobne wpisy

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON