7. urodziny Czerwonej Szpilki!

26 gru 2021 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Jako klub biznesowy na co dzień wspieramy i promujemy kobiece biznesy, a także inspirujemy kobiety, by chciały od życia więcej. Ta idea przyświeca Czerwonej Szpilce od 7 lat, dlatego zawsze na początku grudnia spotykamy się na naszych urodzinach, by świętować całoroczne sukcesy i wypić lampkę szampana z tej okazji.

Tak było i w tym roku, choć świętowaliśmy dość późno, bo 16 grudnia 2021 r. Późnym popołudniem spotkałyśmy się w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu, by podczas świąteczno-urodzinowego eventu celebrować kobiecość, wymieniać się z innymi kobietami doświadczeniami biznesowymi i nie tylko oraz naładować się niezapomnianą energią, która towarzyszy wszystkim naszym spotkaniom.

Życzenia i prezenty

Na początku zorganizowałyśmy czas tylko dla naszych Klubowiczek, by mogły złożyć sobie świąteczne życzenia i przekazać wzajemnie przygotowane prezenty. W części oficjalnej Magdalena Szewczuk powitała wszystkich gości i życzyła im niezapomnianej zabawy – bo przecież takie są wszystkie nasze urodzinowe spotkania. W trakcie eventu miałyśmy możliwość wysłuchać przepięknego i pobudzającego zmysły koncertu Jadwigi Tomczyńskiej i Maksymiliana Ambroziaka, którzy śpiewali przy akompaniamencie harfy elektrycznej i gitary. Nie dało się ukryć, że piosenki świąteczne wplecione w inny repertuar doskonale wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Dodatkowym atutem naszych spotkań jest zawsze pyszny poczęstunek. Tak było i tym razem – Radisson Blu Hotel zadbał o catering na najwyższym poziomie, sprawiając nam finezyjną ucztę smaków, dopełnioną wyśmienitym, aromatycznym winem od Wine Avenue i drinkami od Bellini Canella Polska. Nie zabrakło również tortu z Cukierni Łyskawa i lampki szampana, a przy tej okazji wzruszających życzeń i pięknych prezentów dla Magdaleny Szewczuk, jej teamu oraz całej społeczności Czerwonej Szpilki.

Cudowna atmosfera i kobiecy klimat

Jak co roku podtrzymałyśmy tradycję i zorganizowałyśmy świąteczną loterię wizytówkową, która naszym gościom sprawia zawsze wiele radości. Tym razem pula nagród przekazanych do losowania w czasie loterii od naszych Partnerów wyniosła kilka tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że wylosowane prezenty usatysfakcjonowały zwyciężczynie i stały się przyjemnym bonusem do urodzinowego eventu.

Dopowiemy tylko, że dzięki naszym staraniom każdy z gości otrzymał fantastyczne niespodzianki w gift packach: były to prezenty od naszych partnerów o łącznej wartości ok. 200 zł. Ponadto także Bellisimki ufundowały podarunki dla każdej uczestniczki – tego dnia podczas naszych urodzin miał premierę ich nowy projekt: „Twój terapeuta skóry”, skierowany do kobiet, które mają problem z pielęgnacją domową. Dziewczyny, bardzo dziękujemy, że wybrałyście nasz event, by zaprezentować swoją nową usługę.

Mówią, że wszystko, co dobre, szybko się kończy… Ten wspólny czas świętowania upłynął bardzo szybko. Spływają do nas pierwsze profesjonalne zdjęcia z tego wydarzenia – niektóre już można oglądać w naszych mediach społecznościowych. Nie możemy się także doczekać, kiedy zobaczymy zmontowany film. Mamy pewność, że będzie to petarda.

Partnerzy wydarzenia

W tym miejscu chciałybyśmy jeszcze raz podziękować naszym Partnerom, dzięki którym to wydarzenie stało się bardziej wyjątkowe! Są to następujące firmy i osoby: Radisson Blu Hotel, Wine Avenue, Bellini Canella Polska, Optima Natura, B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, Bellissima Atelier, Blue Nature, Torebki ze skór wielu – Anna Małyszek, KachelTeam, Prawo kobiet, OxygenFit Studio, EM Medical, Marta Drozd Home Staging i Metamorfozy Wnętrz, Pasieka na Grobli, Skarbiec Bachusa, Kamila Marczak-Glapiak, Finanse od Kuchni Magdalena Szymanek-Papiór, Cristelle Brooch, Krysia Wróblewska, Cukiernia Łyskawa, Yana Vydavska Photography, Krówka z Milanówka.

Dzięki możliwości spotkania tylu wspaniałych kobiet w jednej przestrzeni i w jednym czasie kobieca energia unosiła się w powietrzu przez 5 godzin eventu, który minął nam zdecydowanie za szybko, a my – wprawione w cudowny świąteczny nastrój – pozostałyśmy z niedosytem i… wciąż chcemy sięgać po więcej!

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy e-book:

 “30 pomysłów na posty: Facebook/Instagram”