Z życia Czerwonej Szpilki – okiem Agnieszki Uher

5 lis 2022 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Wspaniałe wydarzenie za nami – Konferencja Ladies Day – Sięgaj po więcej!

Właśnie to hasło, “Sięgaj po więcej!”, przewodniczyło nam w organizacji i przygotowaniach konferencji stworzonej przez kobiety dla kobiet.
Dziękujemy wszystkim obecnym za zaufanie

Jak możemy zatem opisać Konferencję?
Za pomocą Agnieszki Uher, która w dniu wydarzenia dołączyła do teamu organizatorskiego, możemy przenieść się z powrotem w ten dzień.

 

 

20 października 150 wyjątkowych kobiet w czerwonych szpilkach przeszło razem po czerwonym dywanie, pragnąc sięgać po więcej! 

I choć rozpływałyśmy się w niesamowitych melodiach, z gęsią skórką na rękach, jaką zafundowała nam Magdalena Środula swoim energetycznym wystąpieniem, to nie byłyśmy gotowe na te wszystkie emocje, jakie tego dnia na nas czekały. 

⭐️Beata Kapcewicz poukładała nasze myśli o zespole, zagrzała do działań, wydobyła głośne deklaracje bycia gotową do zmian, a przede wszystkim przypomniała, że najważniejszym zespołem w naszym życiu jest nasza rodzina. 

⭐️Krysia Wróblewska wydobyła tak delikatne emocje, że niejedna z nas sięgała po chusteczkę, kiwała głową ze zrozumieniem, by na koniec bić ogromne brawa. Nie tylko Krysi, gratulując jej odwagi, ale również sobie, aby jej sobie dodać. 

⭐️Magdalena Szewczuk i Nadia Poliszczuk – Szpilkowy Duet, dwóch lwic sukcesu, dla których nie ma wymówek ani przeszkód. Obie zgodnie wskazały na swoim przykładzie, że jeśli naprawdę czegoś chcesz, to ciężką pracą, odpowiednio dobraną strategią i nastawieniem zawojujesz świat. Oczywiście w czerwonych szpilkach ? Ich energia, podejście do tworzenia biznesu z klasą, perfekcjonizm  dał nam chwilę refleksji nad tym, czy oby na pewno robimy wszystko, co w naszej mocy, aby działać tak jak należy.

 

 

⭐️Kobieta inspiracja- niesamowity, choć, zgodzicie się ze mną na pewno, ZA KRÓTKI, panel dyskusyjny Anny Matusiak- Rześniowieckiej z Martą Kaczmarski, Joanną Idzikowską i Elą Krokosz. Wszystkie pokazały nam, że niezależnie od tego, jak bardzo sytuacja wydaje sie być beznadziejna i trudna, my kobiety, możemy z niej uczynić arcydzieło, czy to tysiące kilometrów od domu, czy w dziedzinach, wydawałoby się- typowo męskich.

⭐️Wisienką na torcie tej konferencji stała się Dorota Wellman. Potrafiła w kilka chwil uciszyć nasze gorące dyskusje po wspaniałym networkingu, by następnie wnieść ogromne ilości humoru i przemyśleń, wcale nie lekkich, ale istotnych. Przekształciła, myślę, że dość skutecznie, nasze błędne założenia o zmianach, których się boimy, na takie, które stają się zarówno wyzwaniami, jak i ogromną szansą.

⭐️Bohaterami konferencji byli również partnerzy, którzy zapewnili nam dodatkowe doznania : Porsche Centrum Wrocław, Blue Nature, Douglas, Pasieka na grobli, Kler, Radisson Blu , Wróblewska Business Event, Marta Drozd HomeStaging, Finanse od kuchni, Bellissimki, Małgorzata Żukowska, Blucyk, Christelle Brooch, SAVICKI, krówki.pl Milanówek, Żaneta Kajs, Balony Marzeń, Lumina Park, holiday Park & Resort,  Easiness i wiele innych. 

Konferencja Ladies Day, to nie tylko wystąpienia, elegancki strój i dzień spędzony na sali konferencyjnej. 

To kalejdoskop relacji, rodzącego się partnerstwa biznesowego, wymiana doświadczeń, wulkan kreatywności i inspiracji, a przy tym niesamowitego kobiecego wsparcia, życzliwości i “dmuchania w skrzydła”. 

Kobiety Sukcesu, kobiety Biznesu, kobiety Szczytów i te, które chcą tam być – wszystkie spotkały się jednego dnia, w jednym celu, udowadniając, że można działać ramię w ramię, szpilka w szpilkę-  zgodnie, z energią, uśmiechem i życzliwością. Bez zawiści, zazdrości, ale z siłą, kobiecym wdziękiem i profesjonalizmem. 

Takie właśnie są kobiety Czerwonej Szpilki.
Razem sięgają po więcej !

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”