Woman’s Power – to w nas, kobietach tkwi wielka siła!

16 maj 2019 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Jaka jest silna kobieta? Niezależna, wrażliwa, znająca swoje wartości, zalety, a także… największe słabości! To taka, która uczy się na swoich błędach, brnie do przodu i nigdy się nie poddaje. Silna kobieta nie podkopuje dołków pod innymi kobietami, tylko motywuje i ciągnie je ze sobą w górę!

Świadomość samej siebie przychodzi z wiekiem oraz dzięki doświadczeniom, które przeżyłyśmy. Niezależnie od etapu życia, w jakim się znajdujemy, wieku, kultury, rasy, czy stanu majątkowego – jesteśmy stworzone do wielkich rzeczy, bo to siła jest kobietą! Każda z nas ma fantastyczne pomysły, które przekuwamy w działania prowadzące nas do wymarzonego celu. Nie ma nic potężniejszego niż kobieca determinacja. Należy wierzyć w sobie. Wyrzućmy telewizory, odetnijmy się od osób, które twierdzą, że nie damy rady czegoś osiągnąć. Otóż kochane – damy radę. Możemy wszystko!

Postaw na rozwój i networking

Dzisiejsze kobiety chcą się rozwijać, uczyć i poznawać świat. Są coraz bardziej wymagające i nie zadowolą się byle czym. Niezwykłą rolę odgrywają tu kobiece kluby, grupy wsparcia, spotkania networkingowe. Wspierając się wzajemnie, możemy osiągnąć jeszcze więcej! Wybierajcie te grupy, które stanowią społeczność kobiet, na których zawsze możecie polegać i które będą wspierać Was w stawianiu czoła każdemu wyzwaniu. Warto otaczać się osobami, które nie koniecznie są związane z naszym biznesem – ponieważ są źródłem innych, świeżych pomysłów, inspiracji i nowych kontaktów. Jeżeli poszukujecie takiego miejsca – zapraszamy Was na nasze Śniadanie Biznesowe, gdzie będziecie miały możliwość poznania fantastycznych kobiet – takich, jak Ty!

Przed nami – kobietami stoi mnóstwo wyzwań: chcemy być najlepszymi żonami, mamami, ikonami piękna, kobietami, które robią karierę. Ciężko jest to wszystko pogodzić, ale jest to możliwe dzięki własnej sile przebicia, przebojowości, asertywności i walki o siebie. Ważna jest również pokora, cierpliwość i umiejętność uczenia się na własnych błędach. Pamiętajcie – nie musimy być perfekcyjne – każda z nas popełnia mnóstwo błędów i przeżywa wiele chwil zwątpienia. To całkowicie normalne. Nie należy bać się porażek – one nas wzmacniają i są częścią sukcesu.

Wspieramy inicjatywy powstałe z myślą o kobietach!

Jesteśmy klubem, który zrzesza oraz wspiera kobiety ambitne i przedsiębiorcze, dlatego bardzo chętnie angażujemy się we wszystkie inicjatywy stworzone z myślą o płci pięknej! 14 maja miałyśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu pt. „Rewolucja Szczęścia”, którego gościem specjalnym była Joanna Przetakiewicz. Spotkanie odbyło się w luksusowym DoubleTree by Hilton Wrocław, w którym mogłyśmy się spotkać z naszymi klubowiczkami, spędzić miło czas, a także poznać wiele wspaniałych kobiet!

Joasia zaraziła nas swoją niesamowitą energią do życia, doświadczeniem oraz siłą do spełniania swoich marzeń. Mamy nadzieję, że będziemy miały okazję współpracować. W końcu mamy ten sam cel – wspierać, inspirować i zrzeszać kobiety, które chcą od życia czegoś więcej 🙂

 

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”