Ostatnie spotkanie z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście” w tym roku!

13 lis 2019 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Wspaniały ekspert, niesamowita “Złota 5”,  networking, kobieca siła, smakowity poczęstunek oraz aromatyczna kawa – tak można opisać listopadowe, ostatnie spotkanie z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Musiałyśmy naładować się duuużą dawką energii… bo kolejne spotkanie będzie dopiero w styczniu!

Przywitał nas chłodny listopad – dzień stał się krótszy i chłodniejszy. Jedyne o czym marzysz to kubek rozgrzewającej herbaty i ciepły koc – my też tam miałyśmy… przed spotkaniem z charyzmatycznymi i ambitnymi kobietami sukcesu z Dolnego Śląska!

5 listopada w klimatycznym Art Hotelu miałyśmy przyjemność gościć wyjątkowego eksperta – Agnieszkę Czerkawską! Agnieszka jest  propagatorką wellbeingu oraz psychologii pozytywnej, współzałożycielką i Prezesem Wellbeing Institute, coachem, trenerem i  przedsiębiorcą.

Dzięki niej dowiedziałyśmy się czym jest wellbeing oraz dlaczego ma tak wielki wpływ na nasze życie i szczęście. Dzięki niemu człowiek jest uważny na siebie i innych, rozumie swoje potrzeby i działania, realizuje swój własny potencjał, potrafi poradzić sobie ze stresem, buduje odporność psychiczną, odczuwa zadowolenie i radość z życia, uważa siebie za osobę wartościową, a swoje życie za sensowne, docenia siebie, buduje z uważnością wspierające relacje, troszczy się o swoje zdrowie i jest aktywny fizycznie.

Ostatnio naszym stałym elementem spotkania jest prezentacja “Złotej 5″, czyli pięć fantastycznych klubowiczek, kobiet aktywnych i przedsiębiorczych. Joanna Olczyk opowiedziała nam o swojej firmie – Starlit, która zapewnia nowoczesny outsourtcing księgowości dla firm. Ich specjaliści zajmują się prowadzeniem prostej księgowości w postaci książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości w oparciu o księgi handlowe.

Beata Pochwałowska przybliżyła nam nieco temat związany z zabezpieczeniami finansowymi na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Teraz już wiemy, że nie jest sztuką posiadać ubezpieczenie na wypadek tylko samej śmierci-to dziś już nie wystarcza. Dobre ubezpieczenie zabezpiecza nas i tych, których kochamy na każdą ewentualność związaną z życiem, na wypadek krótkiego i długiego życia……jak również na wypadek zmagania się ze zdrowiem.

Anna Walenczak przedstawiła nam korzyści jakie daje jej firma: Easiness. Anna oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu oraz profesjonalne wsparcie zdalnych asystentów, dzięki którym odzyskują oni czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.  W dzisiejszych czasach to czas jest największą wartością!

Anna Litak jest trenerem odżywiania i prowadzi Studio Herbadieta od wielu lat, czyniąc ludzi zdrowszymi i przez to szczęśliwszymi. Ania pokazała nam,  jak błyskawicznie zadbać o dostarczenie sobie wszystkiego czego potrzebuje organizm. Warto dbać o zdrową dietę, dzięki temu nasze ciało  młodnieje, pięknieje, jest zdrowsze i silniejsze.

Dzięki Annie Ołdak wiemy, że nie trzeba bać się  leasingu, kredytu i najmu długoterminowego. Zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne chętnie korzystają z usług finansowania zakupu sprzętów i pojazdów do swojej działalności. Firma Anny Finansowanie Wrocław jest przyjazna, profesjonalna i niezwykle skrupulatna.

Było merytorycznie, było warsztatowo, ale przede wszystkim było… networkingowo! Poznałyśmy wiele kobiet, które podobnie jak my, stawiają na sukces. Z filiżanką gorącej kawy prowadziłyśmy intrygujące rozmowy o pracy, rozwoju osobistym, życiu rodzinnym i pasjach, dzięki którym czujemy się spełnione! Na naszym spotkaniu nie mogło zabraknąć  wyjątkowego poczęstunku, który przygotował Art Hotel! Tym razem każda uczestniczka spotkania otrzymała wyjątkowy prezent od BioDermic! Dziękujemy również naszym partnerom: Mercedes-Benz Duda Cars i Blue Nature za zaangażowanie!

Spotkanie w odsłonie “Czerwona Szpilka w Mieście” będzie dopiero w styczniu, ale mamy dla Was coś w zamian: spotkanie w iście świąteczno-zimowym klimacie: “Kolację Świąteczną & 5 Urodziny Czerwonej Szpilki”!

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”