Rozmowy, pyszny poczęstunek, kolorowe drinki, wspólna zabawa i tańce do białego rana – z dumną możemy przyznać, że Czerwona Szpilka sezon wakacyjny rozpoczęła z przytupem! Ach, jak bardzo nam tego brakowało!
 
 
 
Przez pandemię wszystkie spotkania, konferencje i szkolenia zostały odwołane. My też z wielkim bólem odwołałyśmy Ladies Day i kilka spotkań z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście”. Ale jak się okazało, że już można się spotykać (oczywiście w bezpieczny sposób), postanowiłyśmy zorganizować kobiecą integracją w przepięknym miejscu i aż zacierałyśmy ręce z niecierpliwości na spotkanie z naszymi szpileczkami <3
 
 
 
Impreza miała miejsce w uroczym miejscu pod Wrocławiem – „Cztery Stawy”. Chociaż nie udało nam się zebrać wszystkich w tym terminie, to i tak frekwencja była spora. O wyjątkowy klimat zadbała nasza ukochana dekoratorka – Marta Drozd.
 
Miałyśmy przyjemność skosztować pysznych dań, zajadałyśmy się smakowitymi deserkami od naszych Przyjaciół z Monko Coffee. Popijałyśmy smaczne, kolorowe drinki, przygotowane przez Klaudię Markiewicz.
i… rozkoszowałyśmy się towarzystwem kobiet, za którymi TAK STRASZNIE TĘSKNIŁYŚMY! Były poważne rozmowy i te na luzie, o pracy, swoich biznesach i o związkach i na inne babskie tematy. Było przy tym mnóstwo śmiechu, czasami aż do łez! Siedziałyśmy na zewnątrz, przy pięknej pogodzie. A jakby tego było mało – były tańce do białego rana!
 
 

Tak właśnie rozpoczęłyśmy okres wakacyjny! A nasze wakacje zapowiadają się bardzo pracowite!
 
  • Jesteśmy w trakcie tworzenia strefy wiedzy, która swoją oficjalną premierę będzie miała we wrześniu.
  • Działamy z projektem, do którego zaangażujemy nasze Klubowiczki i inne ekspertki. Będziesz zachwycona!
  • Pracujemy nad naszą szpilkową, agencją marketingowo-pr’ową. Niedługo każda kobieta będzie mogła skorzystać z naszych usług promocyjnych!
  • Rozkręcamy nasz szpilkowy sklep… ale o tym już wkrótce!

Mamy nadzieję, że następne spotkanie w babskim gronie odbędzie się już niedługo! A tymczasem, jeżeli jeszcze nie należysz do fantastycznej społeczności kobiet, które stawiają na rozwój – dołącz do nas jeszcze dziś! Czeka nas mnóstwo zabawy i… rozwoju!

 


Podobne wpisy

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI Wakacyjna integracja kobiet w czerwonych szpilkach – tęskniłyśmy!!