Wakacyjna integracja kobiet w czerwonych szpilkach – tęskniłyśmy!!

1 lip 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Rozmowy, pyszny poczęstunek, kolorowe drinki, wspólna zabawa i tańce do białego rana – z dumną możemy przyznać, że Czerwona Szpilka sezon wakacyjny rozpoczęła z przytupem! Ach, jak bardzo nam tego brakowało!
 
 
 
Przez pandemię wszystkie spotkania, konferencje i szkolenia zostały odwołane. My też z wielkim bólem odwołałyśmy Ladies Day i kilka spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Ale jak się okazało, że już można się spotykać (oczywiście w bezpieczny sposób), postanowiłyśmy zorganizować kobiecą integracją w przepięknym miejscu i aż zacierałyśmy ręce z niecierpliwości na spotkanie z naszymi szpileczkami <3
 
 
 
Impreza miała miejsce w uroczym miejscu pod Wrocławiem – “Cztery Stawy”. Chociaż nie udało nam się zebrać wszystkich w tym terminie, to i tak frekwencja była spora. O wyjątkowy klimat zadbała nasza ukochana dekoratorka – Marta Drozd.
 
Miałyśmy przyjemność skosztować pysznych dań, zajadałyśmy się smakowitymi deserkami od naszych Przyjaciół z Monko Coffee. Popijałyśmy smaczne, kolorowe drinki, przygotowane przez Klaudię Markiewicz.
i… rozkoszowałyśmy się towarzystwem kobiet, za którymi TAK STRASZNIE TĘSKNIŁYŚMY! Były poważne rozmowy i te na luzie, o pracy, swoich biznesach i o związkach i na inne babskie tematy. Było przy tym mnóstwo śmiechu, czasami aż do łez! Siedziałyśmy na zewnątrz, przy pięknej pogodzie. A jakby tego było mało – były tańce do białego rana!
 
 

Tak właśnie rozpoczęłyśmy okres wakacyjny! A nasze wakacje zapowiadają się bardzo pracowite!
 
  • Jesteśmy w trakcie tworzenia strefy wiedzy, która swoją oficjalną premierę będzie miała we wrześniu.
  • Działamy z projektem, do którego zaangażujemy nasze Klubowiczki i inne ekspertki. Będziesz zachwycona!
  • Pracujemy nad naszą szpilkową, agencją marketingowo-pr’ową. Niedługo każda kobieta będzie mogła skorzystać z naszych usług promocyjnych!
  • Rozkręcamy nasz szpilkowy sklep… ale o tym już wkrótce!

Mamy nadzieję, że następne spotkanie w babskim gronie odbędzie się już niedługo! A tymczasem, jeżeli jeszcze nie należysz do fantastycznej społeczności kobiet, które stawiają na rozwój – dołącz do nas jeszcze dziś! Czeka nas mnóstwo zabawy i… rozwoju!

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”