B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Właścicielka firmy – Klaudia Bogumiła Markiewicz

POZNAJMY SIĘ:

Klaudia Bogumiła Markewicz
Właścicielka firmy:
B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologi

+48 796 049 312

ul. Hartmana 4,
54-701, Wrocław

MOJE PROFILE:    

Gabinet stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu. B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Posiada odpowiednie umiejętności, kwalifikacje i sprzęt aby przeprowadzić szereg usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej.

Dla Klaudii Bogumiły Markewicz najważniejsze jest, aby wydobyć w klientach ich naturalne piękno i odmienić swoje oblicze.

Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej. Stara się złagodzić lub całkowicie cofnąć skutki działania „zegara biologicznego” za pomocą naturalnych preparatów. B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia  wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, najlepsze produkty oraz samo wykonanie konkretnego zabiegu.

Klaudia wie, jak ważnym elementem w życiu jest wizerunek, a przede wszystkim wizerunek kobiety. Dlatego to indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że jest wyjątkowa na rynku. Dzięki wiedzy połączonej z latami praktyki dokładnie potrafi w wnikliwy sposób poznać problem klientów i dostosować odpowiedni zabieg do danych potrzeb.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientek, Klaudia stworzyła sklep internetowy z kosmetykami profesjonalnych marek do pielęgnacji twarzy i ciała. Istnieje możliwość zamówienia przesyłki bezpośrednio do domu, oczywiście z zachowaniem należytych środków ostrożności. Istnieje również możliwość zasięgnięcia konsultacji kosmetologicznej przez platformę zoom, po uprzednim ustaleniu terminu telefonicznie. 

Klaudia Bogumiła Markewicz od ponad 10-ciu lat prężnie działa w branży beauty. Jest kosmetologiem i podologiem oraz szkoleniowcem z zakresu kosmetyki. Swoją wiedzę zdobywała pod okiem wspaniałych specjalistów. 

Jako trener z zakresu kosmetyki i kosmetologii uzyskała certyfikat prestiżowej francuskiej firmy Project Professional Selection High-Tech BEAUTY Simone Mahler Paris Le Diplòme De Formation Produits et Techniques de sòins SIMONE MAHLER. 

Ponadto jest słuchaczką i czynną uczestniczką wielu szkoleń, konferencji i kursów z zakresu innowacyjnych rozwiązań w branży beauty. Rolę właścicielki salonu i pani kosmetolog  pełni na równi z najważniejszą dla Klaudii: rolą matki. Wychowała dwójkę dzisiaj już dorosłych dzieci, które przez cały czas są dla niej ogromnym wsparciem.

Połączyła pracę z pasją, która daje Klaudii niesamowite spełnienie. Kocha to co robi, a efekty które widzi na co dzień u swoich klientek są potwierdzeniem na to, że jest dobra w swoich fachu. Pomoc w walce z kompleksami, kreowanie wizerunku kobiet, uśmiech klientek po wykonanym zabiegu oraz polecanie jej jako specjalisty w środowisku to motor napędowy Klaudii. Rozwój i nauka oraz szukanie innowacyjnych rozwiązań podczas nowo powstałych zabiegów są dla niej kluczem do samodoskonalenia się.

Największą pasją, zaraz po pracy – jest gotowanie! Nigdy nie korzysta z przepisów, w większości sama opracowuje idealne połączenie smaków, które od wielu lat podbijają podniebienia przyjaciół Klaudii. Prowadzi bloga:

https://www.facebook.com/Moje-ma%C5%82e-co-nieco-2049751765288925/

Ponadto gra w badmintona i squasha, spędza czas na ćwiczeniach i relaksie.

Masz pytanie? Chcesz, aby Klaudia Bogumiła Markiewicz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Klaudią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON