B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Właścicielka firmy – Klaudia Bogumiła Markiewicz

POZNAJMY SIĘ:

Klaudia Bogumiła Markewicz
Właścicielka firmy:
B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologi

+48 796 049 312

ul. Hartmana 4,
54-701, Wrocław

MOJE PROFILE:    

Gabinet stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu. B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Posiada odpowiednie umiejętności, kwalifikacje i sprzęt aby przeprowadzić szereg usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej.

Dla Klaudii Bogumiły Markewicz najważniejsze jest, aby wydobyć w klientach ich naturalne piękno i odmienić swoje oblicze.

Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej. Stara się złagodzić lub całkowicie cofnąć skutki działania „zegara biologicznego” za pomocą naturalnych preparatów. B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia  wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, najlepsze produkty oraz samo wykonanie konkretnego zabiegu.

Klaudia wie, jak ważnym elementem w życiu jest wizerunek, a przede wszystkim wizerunek kobiety. Dlatego to indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że jest wyjątkowa na rynku. Dzięki wiedzy połączonej z latami praktyki dokładnie potrafi w wnikliwy sposób poznać problem klientów i dostosować odpowiedni zabieg do danych potrzeb.

Klaudia Bogumiła Markewicz od ponad 10-ciu lat prężnie działa w branży beauty. Jest kosmetologiem i podologiem oraz szkoleniowcem z zakresu kosmetyki. Swoją wiedzę zdobywała pod okiem wspaniałych specjalistów. 

Jako trener z zakresu kosmetyki i kosmetologii uzyskała certyfikat prestiżowej francuskiej firmy Project Professional Selection High-Tech BEAUTY Simone Mahler Paris Le Diplòme De Formation Produits et Techniques de sòins SIMONE MAHLER. 

Ponadto jest słuchaczką i czynną uczestniczką wielu szkoleń, konferencji i kursów z zakresu innowacyjnych rozwiązań w branży beauty. Rolę właścicielki salonu i pani kosmetolog  pełni na równi z najważniejszą dla Klaudii: rolą matki. Wychowała dwójkę dzisiaj już dorosłych dzieci, które przez cały czas są dla niej ogromnym wsparciem.

Połączyła pracę z pasją, która daje Klaudii niesamowite spełnienie. Kocha to co robi, a efekty które widzi na co dzień u swoich klientek są potwierdzeniem na to, że jest dobra w swoich fachu. Pomoc w walce z kompleksami, kreowanie wizerunku kobiet, uśmiech klientek po wykonanym zabiegu oraz polecanie jej jako specjalisty w środowisku to motor napędowy Klaudii. Rozwój i nauka oraz szukanie innowacyjnych rozwiązań podczas nowo powstałych zabiegów są dla niej kluczem do samodoskonalenia się.

Największą pasją, zaraz po pracy – jest gotowanie! Nigdy nie korzysta z przepisów, w większości sama opracowuje idealne połączenie smaków, które od wielu lat podbijają podniebienia przyjaciół Klaudii. Prowadzi bloga:

https://www.facebook.com/Moje-ma%C5%82e-co-nieco-2049751765288925/

Ponadto gra w badmintona i squasha, spędza czas na ćwiczeniach i relaksie.

Masz pytanie? Chcesz, aby Klaudia Bogumiła Markiewicz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Klaudią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON