Home Staging Wrocław

 

Home Stager & Dekorator Wnętrz – Marta Drozd

POZNAJMY SIĘ:

Marta Drozd
Home Stager & Dekorator Wnętrz

+48 512 520 931

MOJE PROFILE:      

Od pierwszego zobaczenia nieruchomości, Marta już wie co ono potrzebuje, aby zrobiło efekt WOW. Kiedy wchodzi do danej przestrzeni, od razu czuje jej duszę i już na miejscu tworzy się wstępny pomysł na aranżację. 

Marta Drozd to rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa oraz absolwentka Akademii Ekonomicznej Wydziału Marketingu i Zarządzania.  Wiele lat związana z wrocławską kancelarią prawną, ale tak naprawdę od zawsze jej zawodem od serca był „dekorator wnętrz”.  
 
Zajmuje się upiększaniem wnętrz … aranżacją i dekoracją, home stagingiem oraz metamorfozami wnętrz. Podnosi jakość życia oraz wartość sprzedawanych lub wynajmowanych nieruchomości. Tak, aby przyszli kupujący, najemcy czy sami właściciele w tej przestrzeni przepełnionej dobrą energią poczuli się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo.
 
Oprócz wnętrz jej drugą pasją jest podróżowanie, dzięki której czerpie wiele inspiracji w swoich aranżacjach, ale również daje jej poczucie wolności i niezależności, którą tak bardzo  sobie ceni w życiu. Uwielbia taniec i zawsze ostatnia schodzi z parkietu co widać na imprezach, które od dawna organizuje. Z miłości do tańca i do ludzi od wielu lat jednoczy ich na imprezach karnawałowych przebieranych, gdzie ta energia i radość, którą Marta ma w sobie udziela się wszystkim uczestnikom. Kobieta wielu talentów, gdzie wspólnym mianownikiem jest CZŁOWIEK, bo relacje miedzyludzkie są dla niej najważniejsze.  

Motto, którym kieruje się w życiu:
 
„Traktuj innych tak jak samemu chciałbyś być traktowany”. Okazuje taki sam szacunek wszystkim ludziom niezależnie od statusu posiadania czy wykształcenia. Podchodzi do ludzi z miłością i dobrem, bo tego samego oczekuje od innych. Podobnie podchodzi do swoich projektów wnętrzarskich. Aranżując czyjeś mieszkanie czy dom wkłada tam tyle serca jakby robiła to dla siebie.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

WYWIAD

 

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Drozd podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?

Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON