Home Staging Wrocław

Home stager & dekorator wnętrz – Marta Drozd

POZNAJMY SIĘ:

Marta Drozd

Home stager & dekorator wnętrz

+48 512 520 931
MOJE PROFILE:     

Od pierwszego ujrzenia nieruchomości Marta już wie, czego potrzebuje wnętrze, aby wywołać efekt wow. Kiedy wchodzi do danej przestrzeni, od razu czuje jej duszę i na miejscu tworzy wstępny pomysł na aranżację.

Marta Drozd to rodowita wrocławianka. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Marketingu i Zarządzania Akademii Ekonomicznej. Przez wiele lat była związana z wrocławską kancelarią prawną, ale tak naprawdę zawodem bliskim jej sercu od zawsze był dekorator wnętrz.

Zajmuje się upiększaniem i metamorfozami wnętrz, aranżacją i dekoracją oraz home stagingiem. Podnosi jakość życia oraz wartość sprzedawanych lub wynajmowanych nieruchomości, tak aby przyszli kupujący, najemcy czy sami właściciele poczuli się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo w odmienionej, przepełnionej dobrą energią przestrzeni.

Oprócz wnętrz jej pasją jest podróżowanie, dzięki któremu czerpie wiele inspiracji do swojej pracy. Podróże dają jej też poczucie wolności i niezależności, które tak bardzo sobie ceni w życiu. Uwielbia taniec i zawsze ostatnia schodzi z parkietu, co widać na imprezach, które od dawna organizuje. Z miłości do tańca i ludzi od wielu lat jednoczy swoich gości na przebieranych imprezach karnawałowych, gdzie energia i radość, które Marta ma w sobie, udzielają się wszystkim uczestnikom. Jest kobietą wielu talentów, wspólnym mianownikiem jej działań pozostaje człowiek, bo to relacje międzyludzkie są dla niej najważniejsze.

Motto, którym kieruje się w życiu, brzmi: „Traktuj innych tak, jak samemu chciałbyś być traktowany”. Okazuje taki sam szacunek wszystkim ludziom niezależnie od ich statusu posiadania czy wykształcenia. Podchodzi do wszystkich z miłością i dobrem, bo tego samego oczekuje od innych. Podobnie traktuje swoje projekty wnętrzarskie. Aranżując czyjeś mieszkanie czy dom, wkłada w to tak dużo serca, jakby robiła to dla siebie.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

WYWIAD

 

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Drozd podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?

Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?