Wielkie podsumowanie działań Czerwonej Szpilki w 2022 roku!

15 gru 2022 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

WIELKIE PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ CZERWONEJ SZPILKI W 2022 ROKU!

Do Nowego roku pozostało zaledwie 2 tygodnie, a to oznacza, że czas najwyższy podsumować co się zadziało w Czerwonej Szpilce w 2022 roku.

12 miesięcy aktywnych działań i owocnych spotkań kobiet przedsiębiorczych. Ten rok był dla nas bardzo aktywny i pełen zmian na lepsze.

Jeżeli jesteś z nami od początku roku, to na pewno miałaś okazję obserwować nas na mediach społecznościowych, a może nawet udało Ci się wziąć udział w jednym z naszych wydarzeń. 🙂 

Przekładając podsumowanie na język cyferek możemy podsumować rok następująco:

  • 1 Konferencja “Ladies Day”
  • 1 Event “Letni powiew kobiecości” 

Ogromne i piękne wydarzenia, organizowane przez nas z myślą o Tobie, stworzone przez kobiety dla kobiet. Łącznie mamy ponad 700 zdjęć i ponad 400 minut na networking w ramach wydarzeń. Wszystko po to byście mogły bliżej się poznać, a być może i nawiązać współpracę. 

Dziękujemy wszystkim obecnym za zaufanie.
Jak to było zobacz na filmikach poniżej ?

 

 

– 2 dni nagrań wywiadów z Klubowiczkami oraz 2 całodniowe sesje fotograficzne,

– 2 spotkania biznesowo-networkingowe w Warszawie i Zawierciu,

– 4 spotkania Czerwonej Szpilki w Mieście we Wrocławiu,

– Przyjęcie nowych osób do Klubu Czerwonej Szpilki

Spotkania stacjonarne w ramach “Czerwonej Szpilki w Mieście” to nie tylko niezapomniane chwile poznawania się nawzajem w trakcie sesji networkingowych, ale też pigułka wiedzy od zaproszonych ekspertów. 

Dzięki naszym spotkaniom wiele kobiet zdecydowało się na dołączenie do Klubu Czerwonej Szpilki, dlatego na spotkaniach w przyszłym roku widzimy się w jeszcze bardziej licznym gronie 🙂 

 

 

– Organizacja wydarzenia i udział w Zlocie Insta Klubu Marty Kaczmarski

– Udział w urodzinach hotelu Radisson Blu Wrocław oraz gali charytatywnej Fundacji L’Arche

– Udział w premierze książki „Jak zarządzać pieniędzmi w czasach kryzysu?”  z udziałem ZUS To Nie MUS.

– Występy z wykładami Magdy i Nadii oraz wsparcie sponsorskie wydarzeń branży Beauty (Summit Rarity u Moniki Mroczki w Warszawie oraz “I Piękna i Bestia” w Ostrowie Wielkopolskim u Beauty Side).

Niesamowite wydarzenia, partnerami których byłyśmy w tym roku, nie da się zapomnieć. Mnóstwo emocji i nowych znajomości, nowa wiedza i współpracę towarzyszyły nam na każdym z wydarzeń. Wspaniałe relacje partnerskie, które powstały w tym roku tylko potwierdzają, że networking i otwartość na nowe opłaca się i przyszłościowo jest bardzo skuteczna w rozwoju Twojego biznesu.

 

 

– Nawiązanie współpracy z Nadią Poliszczuk

– 25 transmisji na żywo z wiedzą merytoryczną

– 4 obfite w wiedzę webinary

– 1 wyzwanie “Podsumuj rok z Czerwoną Szpilką”

– 2 szkolenia online i 50 uczestniczek szkoleń

Prężnie rozwijany część edukacyjną Czerwonej Szpilki pragnąć dawać Tobie jeszcze więcej korzyści z bycia w naszej społeczności. 

Kochana, w tym roku widzieliśmy się regularnie na naszych mediach społecznościowych, zarówno w ramach publikacji i stories, jak i podczas transmisji na żywo. Towarzyszyła temu niesamowita motywacja do działania i ogromna ilość wiedzy przekazanej Tobie w ramach naszych live’ów oraz webinarów. 

Szkolenie online “10 kroków do biznesu Twoich marzeń” okazało się prawdziwą petardą. Ten program to nasza wspólna 11-tygodniowa podróż po sukces w Twoim biznesie i drogowskaz do realizacji Twoich celów. Jest to również jedyne na chwilę obecną drzwi do dołączenia do Klubu Czerwonej Szpilki w wersji edukacyjnej (pakiety Gold, VIP i All inclusive). Do wersji relacyjnej w pakiecie Red nadal możesz dołączyć bez przechodzenia kursu.

Zobacz co o tym szkoleniu myślą nasze kursantki:

 

 

W ciągu roku w naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 1000 kobiet przedsiębiorczych i dążących do sukcesu.

A czy Tobie udało się do nas dołączyć na którymś wydarzeniu czy dopiero planujesz wziąć udział w spotkaniu na żywo lub stacjonarnie?

W Nowym Roku, już 12 stycznia, widzimy się na networkingu noworoczno-urodzinowym Czerwonej Szpilki we Wrocławiu.

Wspólnie będziemy świętować 8 urodziny w towarzystwie wyjątkowych kobiet i z dawką pożytecznych informacji od naszego gościa specjalnego.

Wejdź w 2023 rok w doborowym towarzystwie i z przytupem Czerwonej Szpilki. 

Od 8 lat dzielimy się z Tobą energią, entuzjazmem i wiedzą, dlatego nie może Cię zabraknąć na Naszym noworoczno-urodzinowym spotkaniu networkingowym!

Zarezerwuj swoje miejsce na spotkaniu w cenie promocyjnej już teraz. Wybierz bilet dla siebie lub zabierz ze sobą przyjaciółkę w atrakcyjnej cenie.

Dołącz do nas już teraz!

 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”