Zrób coś dla siebie i daj siebie innym – to motto akcji „TAK! Jestem SuperWoman”.

22 wrz 2020 | BUSINESS & LIFE | 0 komentarzy

Uwierz w siebie, w swoją siłę i kobiecość – taki jest cel akcji ” TAK! Jestem SuperWoman”, stworzoną przez Ewelinę Miśko-Pawłowską i projekt prawokobiet.pl. My KOBIETY potrafimy być silne, dzielne, odważne. Jak twierdzi Ewelina: „Chcemy dawać innym KOBIETOM motywację do tego by się odważyły kochać siebie i dbać o siebie! By nie bały się zakrętów i gorzkich lekcji, by wyciągały wnioski i dbały o swoje prawa i bezpieczeństwo prawne”. Uwielbiamy kobiece inicjatywny, dlatego chętnie objęłyśmy akcję patronatem medialnym.

Zapraszamy na inspirującą rozmowę z Eweliną:

Akcja TAK! Jestem SuperWoman w toku, na czym polega ta kampania?

Niestety nie żyjemy w idealnym świecie. Czasami los potrafi wywrócić do góry nogami poukładane życie w sposób pozytywny. Bywa jednak, że niestety przybiera ono też negatywną wersję wydarzeń. Wiem o tym bardzo dobrze ze swojego doświadczenia zawodowego ale i życiowego.

Zależało mi by zachęcić kobiety w ramach Akcji TAK! Jestem SuperWoman do podzielenia się swoją historią, o tym jak życie im „nogę podstawiło”, zmieniło wiele w ich sferze osobistej albo zawodowej i co ważne, jak sobie z tym poradziły. Głównym celem przedsięwzięcia było pomóc kobietom uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość oraz przyznać się przed samą sobą TAK! Jestem SuperWOMAN ! Chciałam, aby swoimi historiami laureatki pozwoliły czerpać siłę innym, a do tego pamiętały, że pomagając, pomagają też sobie. 

Skąd pomysł na taką akcję i dlaczego właśnie dedykujesz ją kobietom?  

Uważam, że my kobiety potrzebujemy wzajemnie się wspierać i wymieniać mądrościami. Czerpiemy wówczas ze swoich doświadczeń, odkrywamy swoją prawdziwą naturę i przekraczamy nasze kolejne wewnętrzne na ogół blokady. Przestrzeń prawokobiet.pl powstała po to, by prawo stanowiło narzędzie wzmacniające pozycję KOBIET, a nie problem spędzający im sen z powiek. Dodatkowo zależało mi aby była to przestrzeń, gdzie kobiety dostaną mocny zastrzyk energii do działania, nie do poddawania się, jak to często robią.

Wielokrotnie w swojej pracy zawodowej rozmawiam z kobietami, pracuję z ich problemem, oddaję im dużo swojej energii; dzielę się swoim doświadczeniem zawodowym i kazusami jakie przepracowałam z innymi kobietami by pokazać, że może zadziać się dobrze, pomimo, tego  że im się wydaje że wszystko co dobre już je minęło. 

W ramach akcji TAK! Jestem SuperWoman, zachęciliśmy nasze czytelniczki,  mające ochotę podzielić się na łamach naszego serwisu swoimi doświadczeniami, lekcjami przez życie napisanymi. Zależało mi na tym, by kobiety nadsyłały swoje historie, w których opiszą co im się przytrafiło trudnego i jak sobie z tym problemem poradziły. Te historie miały w moim założeniu stanowić inspirację dla innych kobiet, które są w przysłowiowym „dołku”. 

 

Akcentujesz w tytule kampanii potwierdzenie TAK! Jestem SuperWoman – czy to ma szczególne znaczenie, zabarwienie? 

Pracuję z kobietami, które przeszły czasami bardzo wiele, gubiąc po drodze siebie, poczucie swojej kobiecości, świadomości własnego JA. Razem z zespołem mam cel dbać o ich komfort i bezpieczeństwo prawne, staramy się dbać o ich wewnętrzna siłę, ale cały czas jest dużo do zrobienia. Wiele kobiet po prostu nie wierzy w siebie. Moim celem w realizacji tej akcji, było spowodowanie by jak największa ilość kobiet, uwierzyła w siebie, w swoją siłę i kobiecość i przyznała przed sobą i przed światem zewnętrznym : TAK! Jestem SuperWoman. Mamy stale z tym problem, nawet jeśli należy nam się tytuł SuperKobiety, bo dałyśmy radę z wieloma trudnościami, przeciwnościami losu; my i tak nie potrafimy siebie nadal docenić i przyznać przed sobą, że jesteśmy SUPER.

Czy na laureatki, które odważyły się podzielić swoimi historiami, czekają jakieś niespodzianki, nagrody ? 

Każda siłaczka, która podzieliła się swoją historią w ramach naszej Akcji, dodała otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym rozdrożu zostanie przez nas nagrodzona. Dla trzech laureatek konkursu, których historia uzyska największą ilość głosów na naszej stronie www.prawokobiet.pl , przewidzieliśmy fantastyczną nagrodę główną w postaci profesjonalnej kobiecej sesji zdjęciowej z udziałem specjalistów od stylizacji. 

Efekty planujemy opublikować na naszej stronie, social mediach oraz zaprzyjaźnionych kanałach komunikacyjnych, na stronach partnerów, którzy zdecydują się wziąć udział w akcji. Będzie nam towarzyszyć lokalna telewizja. Akcji partnerują przedsiębiorcze Kobiety – uznane ekspertki, a na Uczestniczki czekają ciekawe nagrody ufundowane przez naszych Partnerów, których będziemy Wam regularnie przedstawiać bo ich grono jeszcze rośnie 😊 Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy to, że kobiety potrafią się tak pięknie jednoczyć i wspierać.

Głosowanie trwa do końca września 2020r, w jaki sposób można oddać swój głos ? 

Pod każdą historią SuperKobiety, którą znaleźć można na naszej stronie: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/nasze-superwoman/ można oddać swój głos. Stworzyliśmy możliwość głosowania raz dziennie z jednego nr IP urządzenia. System głosowania wydaje się nam prosty i intuicyjny. Wystarczy zostawić serduszko, pod lekcją życia o jakiej napisała nam dzielna SuperKobieta. Serduszko to znak wsparcia, otuchy, uznania dla tej odważnej babki. Głos można zostawić, po uprzednim logowaniu na naszej stronie, zdecydowaliśmy się na takie proste uwierzytelniające rozwiązanie ponieważ muszę zaznaczyć, że na głosujących również czekają ciekawe nagrody, które będziemy wśród wszystkich głosujących rozlosowywać. O wszystkich nagrodach napisaliśmy : https://www.prawokobiet.pl/superwoman/nagrody/

Akcja zostanie zakończona ogłoszeniem wyników?

Akcję planujemy zakończyć w grudniu, kiedy to przesłane nam historie zostaną  zebrane w formie e-booka, który będzie dostępny na naszych stronach i stronach partnerów, a dochód z jego sprzedaży zasili organizację działającą charytatywnie na rzecz kobiet. Wcześniej jednak planujemy w drugiej połowie listopada przeprowadzić sesję dla Pań, które uzyskają największą ilość głosów. Liczę na to, że wspólnie spędzone popołudnie w toku sesji zdjęciowej będzie wspaniałym uwieńczeniem I edycji Akcji TAK! Jestem SuperWoman i celebracją kobiecości razem z laureatkami i partnerami naszej kampanii.

Zapraszam serdecznie do oddawania głosów na nasze Super Kobiety. Budujmy razem dobrą moc 😊

O akcji dowiesz się więcej tu: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/

Dziękujemy za fascynującą rozmowę!

Ewelina Miśko-Pawłowska

Ewelina Miśko-Pawłowska

RADCA PRAWNY w Kancelarii Prawnej "Miśko-Pawłowska i wspólnicy sp.k.", założycielka i redaktor naczelny: www.prawokobiet.pl

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Dział wspierający kobiece biznesy – Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez programy edukacyjne, networking oraz usługi dla biznesu.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: „Siła networkingu”.

Kategorie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy e-book:

 “30 pomysłów na posty: Facebook/Instagram”