Nie masz Facebooka – nie żyjesz…

28 paź 2020 | OKIEM EKSPERTA | 1 komentarz

Hmm, ciekawe, ile razy słyszałaś to od swoich znajomych: „Załóż Facebooka”, mówili… „Będziesz robić biznes w internecie”, mówili… „Bez mediów społecznościowych nie da się teraz nic zrobić”, mówili…

„Ok, mam Facebooka, mam swój profil, mam stronę internetową i…kompletnie nic mi to nie daje”. Tego typu problemy to aktualna bolączka przeszło 70% przedsiębiorców, którzy w aktualnej sytuacji(i nie tylko!) zdecydowali się na przeniesienie swoich dotychczasowych działań do świata online. Wcale mnie to nie dziwi…mało tego, muszę Cię ostrzec! To co przeczytasz poniżej, może znacznie wywrócić Twoje dotychczasowe postrzeganie mediów społecznościowych. Dlatego jeśli już zdecydujesz się na ten krok i chcesz „zadzierać” z internetami, to w pierwszej kolejności MUSISZ zdawać sobie sprawę jak to działa.

Ostatnio poświęciliśmy z naszym szpilkowym teamem dosłownie godziny na identyfikację aktualnych przedsiębiorczych problemów naszych Klubowiczek i nie tylko. Odpowiedź była jedna: świat, który funkcjonował przed marcem 2020 roku, wyglądał zupełnie inaczej. Widać to gołym okiem. Do tej pory na różne sposoby próbowaliśmy się oprzeć wszechobecnej digitalizacji, lecz te czasy bezpowrotnie minęły… Przyzwyczaj się do tego. Sytuacja pandemiczna pokazała nam już dobitnie, w którą stronę idziemy.

Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw aktualnym problemom i przedstawiamy nowy format, który pomoże Ci poczuć, czym jest ten internetowy, wszechobecny świat.

„Okiem Eksperta” to komitywa, w ramach której specjaliści w swoich branżach, działający w świecie online, zgodzili się podzielić swoją wiedzą i wesprzeć Cię w nakierowaniu na właściwe tory, tak, abyś mogła zobaczyć realne efekty swoich działań.

„Okiem eksperta” to:

 • Cykl edukacyjnych publikacji, które pokażą Ci, jakimi prawami rządzi się marketing internetowy. Nie wiesz jak zacząć? Obserwuj, na pewno się dowiesz 🙂
 • Case studies, dzięki którym będziesz mogła lepiej zrozumieć to, co Cię otacza.
 • Gotowe schematy typu „plug and play”. Wpinasz – działa! 
 • Rozmowy z ekspertami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
 • Techniczne szkolenia, dzięki którym unikniesz współprac typu: „Poprowadzę Twój Fanpage za x miesięcznie, będziesz milionerką….” – To NIE DZIAŁA! 🙂
 • Schematy, liczby, cyferki 🙂

oraz wiele więcej. To jak? Wchodzisz w to?


Jeśli tak, po prostu obserwuj nasz fanpage na którym w każdy wtorek i czwartek, pojawiać się będą treści edukacyjne oraz dołącz do naszej nowej grupy: „Kobiety w Czerwonych Szpilkach”. Znajdziesz tam odpowiedź na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Razem damy radę!

Dołącz i rozpocznij swoją przygodę z internetem od TWARDYCH podstaw!

P.S. Dla nadzwyczaj aktywnych 🙂 Udostępnij ten wpis i napisz w komentarzu, co jest Twoją największą bolączką w internetowych działaniach, a w zamian wyślemy Ci mini poradnik, dzięki któremu w kilku prostych krokach „posprzątasz” swój osobisty, facebookowy profil 😉 Gwarantujemy, że pomożemy Ci tą bolączkę rozwiązać. Czekamy!

Maciej Barański

Maciej Barański

Marketing & Automation

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

1 komentarz

 1. Jowita Trzaska

  Wchodzę w to! 🙂

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy e-book:

 “30 pomysłów na posty: Facebook/Instagram”