Drugiej tak empatycznej, wrażliwej i silnej kobiety trzeba ze świecą szukać. Anna jest niezwykle przedsiębiorcza i pracowita. Uwielbia żyć odważnie i z pasją, realizując się prywatnie i zawodowo. Czas to dla niej największa wartość, dlatego stworzyła Easiness – nowoczesne usługi z zakresu lifestyle managementu, dedykowane osobom wymagającym, wysoce zaangażowanym w pracę i prowadzącym wieloaspektowy tryb życia. Mistrzyni work-life balance.

Rozmawiamy dzisiaj z Anną Walenczak.

Aniu, czym się zajmujesz na co dzień?

Mogę szczerze powiedzieć, że prowadzę dynamiczny tryb życia, spełniając się w wielu rolach prywatnie oraz zawodowo. Od ponad roku z satysfakcją prowadzę i rozwijam firmę Easiness, będącą moim wieloletnim marzeniem zawodowym. To połączenie pasji z solidnym doświadczeniem, które nabyłam we wcześniejszej pracy na stanowiskach managerskich.

Czym jest firma Easiness, w której pracujesz? Co ją wyróżnia?

Easiness to według mnie coś więcej niż tylko firma. To nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu, które powstały z miłości do życia i na bazie własnych doświadczeń w łączeniu wymagającej pracy w korporacjach z równie aktywnym życiem osobistym i rodzinnym. To odpowiedź na potrzeby osób zaangażowanych w rozwój kariery, starających się prowadzić wieloaspektowy tryb życia.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne oraz partnerskie podejście do każdego Klienta, jego oczekiwań oraz zadań, które nam zleca do realizacji. Kolejnym wyznacznikiem wspólnego sukcesu jest zgrany, ambitny zespół, składający się ze specjalistów różnych dziedzin życia i biznesu, co z kolei gwarantuje najwyższą jakość komunikacji i współpracy.

Klientom indywidualnym pomagamy w realizacji codziennych, domowych obowiązków. Robimy zakupy, rezerwujemy zajęcia dla dzieci, umawiamy wizyty u lekarzy, specjalistów i fryzjerów lub też w gabinetach spa. To ogromna oszczędność czasu, którym później z przyjemnością zarządzamy. Planujemy i organizujemy spotkania, wyjazdy oraz podróże, zabezpieczając ich najdrobniejsze szczegóły.Firmy wspieramy w ich bieżącym funkcjonowaniu. Bierzemy na siebie zarówno research danych, czy też zakupy z dostawą do biura, jak i profesjonalną pomoc w organizacji ważnych spotkań, konferencji czy też imprez i wyjazdów służbowych.

 Lifestyle management jest coraz bardziej popularnym trendem w Polsce. Z czego to wynika?

Z inwestycji – w biznes, ale też i jakość życia. Dzięki tym pierwszym możemy się realizować zawodowo. Jesteśmy skoncentrowani na karierze, rozwoju i zarobkach, a co za tym idzie-mocno zapracowani. Jednocześnie nie chcemy rezygnować z pasji oraz ciekawego życia prywatnego, co do którego mamy także rosnące oczekiwania.   Tylko jak im wszystkim sprostać, kiedy zwyczajnie brakuje nam czasu?Rozwiązaniem jest właśnie lifestyle management, a w szczególności jego zdalna forma, dostępna w każdym miejscu i czasie.

Dajecie swoim klientom czas, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota…

Dokładnie tak to wygląda. Wprawdzie mówi się, że czasu nie można kupić, ale u nas jest to możliwe i co więcej, skuteczne i proste! 🙂  Dzięki zróżnicowanym usługom i wsparciu zdalnych asystentów Easiness, nasi Klienci odzyskują czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji czy też marzeń. To znacząco podwyższa komfort ich życia, a nas ogromnie motywuje i daje niesamowitą satysfakcję.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta?

Być może właśnie do Ciebie… 🙂

Z naszej oferty najchętniej korzystają osoby zapracowane, zabiegane i zdecydowanie wymagające, które w ferworze codziennych zajęć, projektów i obowiązków, chcą znaleźć czas dla siebie i najbliższych oraz korzystać z życia pełnymi garściami, bez wyrzeczeń i zaniedbywania dotychczasowych zobowiązań.

Korzystałaś kiedyś z usług podobnej firmy?

Na stałe nie, jedynie badając i porównywając działające na rynku firmy oraz ich oferty. Utwierdziło mnie to w przekonaniu o utworzeniu Easiness, a także uświadomiło, jak inaczej mogło wyglądać moje życie, gdybym do takiego wsparcia miała w przeszłości dostęp. Niestety ambitnym osobom nadal ciężko jest się na nie zdecydować. Wymagamy od siebie zbyt wiele, ale z perspektywy minionych lat wiem, że czas jest zbyt cenny i warto zrobić wszystko, żeby z niego korzystać w najlepszy możliwy sposób.

Co jest Twoją pasją?

Odkrywanie – swoich możliwości, aktywnych form spędzania czasu, nowych miejsc, zakątków świata oraz smaków, a także uwiecznianie ich na zdjęciach!
Najważniejszy jest dla mnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam zawierać nowe, inspirujące znajomości – również te zawodowe i zwyczajnie cieszyć się chwilą, najlepiej w cudownych miejscach i przy dobrym jedzeniu i winie.

Gdzie siebie widzisz za 5 lat?

Za pięć lat widzę się na czele jeszcze większego i równie zgranego zespołu, wśród ludzi z pasją
i zapałem do pracy. Wiem, że tylko dzięki temu i nieustającej pracy nad ofertą, moja firma ma szansę stać się rynkowym liderem branży, co jest moim zawodowym i prywatnym celem na najbliższe lata.

Co Cię napędza do działania?

Satysfakcja z możliwości łączenia pracy z pasją, zadowolenie klientów oraz ich pozytywny feedback. To wpływa na pracę całego zespołu, bardzo nas cieszy i upewnia, że robimy coś ważnego, oferując klientom czas na zasłużony odpoczynek, wyjątkowe przeżycia i wspaniałe wspomnienia, których siłą rzeczy stajemy się częścią 🙂

3 rady dla kobiet, które dopiero zaczynają swoją karierę.

– Uwierz w siebie, bądź konsekwentna w postanowieniach, ale i cierpliwa. Czasem na sukces trzeba poczekać nieco dłużej i nie można się przedwcześnie poddawać.

– Odkryj swoją przedsiębiorczość i kreatywność, gdyż to pozwala implementować i rozwijać fajne pomysły.

– Bądź otwarta na nowe rozwiązania, a jeśli tego potrzebujesz na wsparcie doświadczonych specjalistów. Nie wszystko musisz zrobić sama!

Jakie jest Twoje ulubione motto?

„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu” – właśnie tym mottem kieruję się w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Dziękujemy za fascynującą rozmowę 😉

Anna Walenczak

Anna Walenczak

Właścicielka firmy Easiness


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

KOBIETY I ICH BIZNESY Kobiety i ich biznesy – Anna Walenczak