Weszłyśmy w nowy miesiąc z impetem – a to wszystko dzięki fantastycznym i przedsiębiorczym kobietom, z którymi miałyśmy przyjemność spędzić poranek podczas lutowego spotkania z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście”! Klimatyczne miejsce, dawka praktycznej wiedzy z dziedziny prawa w biznesie, wymiana wizytówek, pyszny poczęstunek oraz kawa – bawiłyśmy się świetnie i mamy nadzieję, że Ty również!


Styczeń już za nami. Miałyśmy dość czasu aby się rozkręcić, zaplanować cały rok oraz ustalić najważniejsze cele na najbliższe miesiące. Dzięki temu mogłyśmy ze spokojem wejść w luty, ale… nie zwalniając tempa! Wiemy jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje, dlatego nie mogłyśmy się doczekać naszego spotkania networkingowego, które odbyło się 4 lutego w Art Hotelu. Tym razem spotkałyśmy się rano – o godzinie 9:00, więc pyszna kawa od Monko Coffee postawiła wszystkich na nogi 🙂

Miałyśmy ogromną przyjemność posłuchać prelekcji projektu PRAWA KOBIET.  Dowiedziałyśmy się wielu bardzo przydatnych wskazówek z zakresu prawa w życiu i biznesie. Poznałyśmy również najważniejsze problemy, na które warto zwrócić uwagę prowadząc swoją firmę. Dzięki tej prelekcji wiemy jak zachować się w nagłych sytuacjach.

Poznałyśmy wiele przedsiębiorczych, ambitnych i bardzo pozytywnych kobiet, którą chcą od życia więcej – mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! Konkretnie, inspirująco i baaardzo kobieco – uwielbiamy takie wydarzenia! To dzięki nim jesteśmy naładowane energią na cały miesiąc!  Już niedługo wszystkie kobiety z Dolnego Śląska dowiedzą się o naszej kobiecej społeczności, która daje siłę! Z filiżanką gorącej kawy prowadziłyśmy intrygujące rozmowy o pracy, rozwoju osobistym, życiu rodzinnym i pasjach, dzięki którym czujemy się spełnione!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność i świetną zabawę! Dziękujemy Art Hotelowi za przepyszny poczęstunek i wspaniałą obsługę. Dziękujemy również naszemu partnerowi: Mercedes-Benz Duda Cars i Blue Nature za zaangażowanie i wspaniałe nagrody!


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI Czerwona Szpilka w Mieście – drugie spotkanie przedsiębiorczych kobiet w tym roku za nami!