Czerwona Szpilka w Mieście – drugie spotkanie przedsiębiorczych kobiet w tym roku za nami!

9 lt. 2020 | Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI | 0 komentarzy

Weszłyśmy w nowy miesiąc z impetem – a to wszystko dzięki fantastycznym i przedsiębiorczym kobietom, z którymi miałyśmy przyjemność spędzić poranek podczas lutowego spotkania z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście”! Klimatyczne miejsce, dawka praktycznej wiedzy z dziedziny prawa w biznesie, wymiana wizytówek, pyszny poczęstunek oraz kawa – bawiłyśmy się świetnie i mamy nadzieję, że Ty również!


Styczeń już za nami. Miałyśmy dość czasu aby się rozkręcić, zaplanować cały rok oraz ustalić najważniejsze cele na najbliższe miesiące. Dzięki temu mogłyśmy ze spokojem wejść w luty, ale… nie zwalniając tempa! Wiemy jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje, dlatego nie mogłyśmy się doczekać naszego spotkania networkingowego, które odbyło się 4 lutego w Art Hotelu. Tym razem spotkałyśmy się rano – o godzinie 9:00, więc pyszna kawa od Monko Coffee postawiła wszystkich na nogi 🙂

Miałyśmy ogromną przyjemność posłuchać prelekcji projektu PRAWA KOBIET.  Dowiedziałyśmy się wielu bardzo przydatnych wskazówek z zakresu prawa w życiu i biznesie. Poznałyśmy również najważniejsze problemy, na które warto zwrócić uwagę prowadząc swoją firmę. Dzięki tej prelekcji wiemy jak zachować się w nagłych sytuacjach.

Poznałyśmy wiele przedsiębiorczych, ambitnych i bardzo pozytywnych kobiet, którą chcą od życia więcej – mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! Konkretnie, inspirująco i baaardzo kobieco – uwielbiamy takie wydarzenia! To dzięki nim jesteśmy naładowane energią na cały miesiąc!  Już niedługo wszystkie kobiety z Dolnego Śląska dowiedzą się o naszej kobiecej społeczności, która daje siłę! Z filiżanką gorącej kawy prowadziłyśmy intrygujące rozmowy o pracy, rozwoju osobistym, życiu rodzinnym i pasjach, dzięki którym czujemy się spełnione!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność i świetną zabawę! Dziękujemy Art Hotelowi za przepyszny poczęstunek i wspaniałą obsługę. Dziękujemy również naszemu partnerowi: Mercedes-Benz Duda Cars i Blue Nature za zaangażowanie i wspaniałe nagrody!

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *