Po latach korzystania z rozwiązań profesjonalnego lifestyle managementu za granicą, przyszedł czas na rozwój tego ciekawego sektora i na naszym rodzimym rynku. Z czego to wynika i z jakich powodów coraz chętniej szukamy wsparcia ze strony Lifestyle Managerów zarówno w zawodowym, jak i prywatnym życiu?

 

Cytując Annę Walenczak – założycielkę wrocławskiej firmy Easiness, zajmującej się kompleksowym lifestyle managementem: „wynika to z dynamiki otoczenia, w którym przebywamy, a także ze świadomego inwestowania w biznes, rozwój kariery, ale też i jakość życia, która staje się dla nas coraz ważniejsza”.

 Sytuacja ekonomiczna, daje nam szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Jesteśmy skoncentrowani na karierze i zarobkach, a co za tym idzie mocno zapracowani. Prowadzimy dynamiczny tryb życia i mimo ograniczeń czasowych i licznych obowiązków, nie chcemy rezygnować z pasji oraz ciekawego życia prywatnego, co do którego mamy również rosnące oczekiwania.

 


Profesjonalny Lifestyle Management jest więc odpowiedzią i zarazem gotowym rozwiązaniem dla osób świadomych wartości czasu, chcących od życia więcej i dbających o prawidłowy work-life balance. Sporym udogodnieniem jest również jego zdalna, dostępna w każdym miejscu i czasie forma.

 Dzięki zróżnicowanym usługom i wsparciu asystentów online, w prosty sposób można zapewnić sobie odciążenie w realizacji codziennych zadań i obowiązków, odzyskując tym samym czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.

 

Co dokładnie może zrobić za nas zdalny Lifestyle Manager?

Niemalże wszystko, co mu zlecimy. Research danych, zrobienie zakupów z dostawą do biura lub domu, rezerwację zajęć dla dzieci, organizację spotkania, wypadu na koncert, urlopu, delegacji lub też wizyty u lekarza, fryzjera czy też specjalisty dowolnej dziedziny. Oprócz tego o wiele wiele więcej,  w zależności od indywidualnych potrzeb i wyzwań prywatnych i zawodowych. To ogromna oszczędność czasu, który do nas wraca i może zostać wykorzystany w ciekawy, efektywny sposób. Z tym również możemy liczyć na wsparcie dedykowanego nam Lifestyle Managera, specjalizującego się w zarządzaniu czasem, również tym wolnym 

 Nie ciężko sobie wyobrazić, że to wszystko odczuwalnie podnosi komfort życia i zadowolenie z jego zaniedbywanych dotychczas obszarów. Wystarczy dać sobie pomóc.

 Jeśli mimo wszystko, zastanawiasz się czy to rozwiązanie właśnie dla Ciebie, zachęcamy do przeczytania ciekawego artykułu z konkretnymi przesłankami przemawiającymi za kontaktem z profesjonalnym Lifestyle Managerem:  https://easiness.pl/10-przeslanek-iz-najwyzszy-czas-skontaktowac-sie-ze-zdalnym-lifestyle-managerem-easiness/.

 Miłej lektury!

 

Autor: Anna Walenczak 

 

Anna Walenczak

Anna Walenczak

Właścicielka firmy Easiness


Podobne wpisy

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

CZERWONA SZPILKA RADZI Zdalny Lifestyle Management – nowy trend na rynku polskim. Jak może Ci pomóc?