Zdalny Lifestyle Management – nowy trend na rynku polskim. Jak może Ci pomóc?

10 czerwiec 2020 | CZERWONA SZPILKA RADZI | 0 komentarzy

Po latach korzystania z rozwiązań profesjonalnego lifestyle managementu za granicą, przyszedł czas na rozwój tego ciekawego sektora i na naszym rodzimym rynku. Z czego to wynika i z jakich powodów coraz chętniej szukamy wsparcia ze strony Lifestyle Managerów zarówno w zawodowym, jak i prywatnym życiu?

 

Cytując Annę Walenczak – założycielkę wrocławskiej firmy Easiness, zajmującej się kompleksowym lifestyle managementem: „wynika to z dynamiki otoczenia, w którym przebywamy, a także ze świadomego inwestowania w biznes, rozwój kariery, ale też i jakość życia, która staje się dla nas coraz ważniejsza”.

 Sytuacja ekonomiczna, daje nam szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Jesteśmy skoncentrowani na karierze i zarobkach, a co za tym idzie mocno zapracowani. Prowadzimy dynamiczny tryb życia i mimo ograniczeń czasowych i licznych obowiązków, nie chcemy rezygnować z pasji oraz ciekawego życia prywatnego, co do którego mamy również rosnące oczekiwania.

 


Profesjonalny Lifestyle Management jest więc odpowiedzią i zarazem gotowym rozwiązaniem dla osób świadomych wartości czasu, chcących od życia więcej i dbających o prawidłowy work-life balance. Sporym udogodnieniem jest również jego zdalna, dostępna w każdym miejscu i czasie forma.

 Dzięki zróżnicowanym usługom i wsparciu asystentów online, w prosty sposób można zapewnić sobie odciążenie w realizacji codziennych zadań i obowiązków, odzyskując tym samym czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.

 

Co dokładnie może zrobić za nas zdalny Lifestyle Manager?

Niemalże wszystko, co mu zlecimy. Research danych, zrobienie zakupów z dostawą do biura lub domu, rezerwację zajęć dla dzieci, organizację spotkania, wypadu na koncert, urlopu, delegacji lub też wizyty u lekarza, fryzjera czy też specjalisty dowolnej dziedziny. Oprócz tego o wiele wiele więcej,  w zależności od indywidualnych potrzeb i wyzwań prywatnych i zawodowych. To ogromna oszczędność czasu, który do nas wraca i może zostać wykorzystany w ciekawy, efektywny sposób. Z tym również możemy liczyć na wsparcie dedykowanego nam Lifestyle Managera, specjalizującego się w zarządzaniu czasem, również tym wolnym 

 Nie ciężko sobie wyobrazić, że to wszystko odczuwalnie podnosi komfort życia i zadowolenie z jego zaniedbywanych dotychczas obszarów. Wystarczy dać sobie pomóc.

 Jeśli mimo wszystko, zastanawiasz się czy to rozwiązanie właśnie dla Ciebie, zachęcamy do przeczytania ciekawego artykułu z konkretnymi przesłankami przemawiającymi za kontaktem z profesjonalnym Lifestyle Managerem:  https://easiness.pl/10-przeslanek-iz-najwyzszy-czas-skontaktowac-sie-ze-zdalnym-lifestyle-managerem-easiness/.

 Miłej lektury!

 

Autor: Anna Walenczak 

 

Anna Walenczak

Anna Walenczak

Właścicielka firmy Easiness

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *