Joanna Ochal

Ekspert ds. OZE

POZNAJMY SIĘ:

Joanna Ochal

Prezes Zarządu
Proecology Sp. z o.o.

+48 502 391 367

proecology.asia@gmail.com

MOJE PROFILE:     

Prezeska Zarządu Proecology, księgowa, ekspert od instalacji sanitarnych i grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, a dodatkowo technik-elektronik oraz UWAGA – kobieta wychodząca daleko poza strefę komfortu, która ukończyła kurs nurkowania przy panicznym strachu przed wodą! Zapraszamy w podróż z Joanną Ochal.

Joanna z wykształcenia jest technikiem-elektronikiem i ekonomistką. Zdawałoby się, że to dwa rozbieżne kierunki, jednak ona skutecznie łączy je i wykorzystuje w swoim biznesie. Dzięki nim jej eksperckość zyskuje wyższy poziom, ponieważ Asia potrafi jednocześnie zarządzać strukturą ekonomiczną i administracją, a nowości techniczne związane z odnawialnymi źródłami energii w branży sanitarno-grzewczej przyswaja na bieżąco.

Zaczynała od prowadzenia księgowości w niewielkiej, jeszcze wtedy własnej firmie. Z czasem przybywało jej obowiązków, a biznes się rozrastał. Dzisiaj Proecology i jej prezeska mogą pochwalić się wieloma nagrodami. Jako pierwsi w Polsce stworzyli budynek zeroenergetyczny, zaopiniowany przez Politechnikę Gliwicką. Ułatwiło to firmie wybudowanie złożonego z pięciu domów jednorodzinnych ekoosiedla.

Jej fascynacja odnawialnymi źródłami energii wynika z dbałości o zdrowie i komfort życia Polaków. Marzy dla nas o czystych, ciepłych i wygodnych domach. W biznesie najwyżej ceni zdrową współpracę i szczerość relacji. Prywatnie kieruje się dobrocią, spokojem ducha i ograniczonym zaufaniem. Wie, że każdy popełnia błędy i nikt nie jest nieomylny, dlatego warto w życiu stawiać na odwagę.

Pasje Joanny, tak jak jej wykształcenie, są dwie i też zdecydowanie rozbieżne. W wolnym czasie tworzy biżuterię metodą sutasz i wraz z mężem realizuje dalekie wyprawy motocyklowe, z którymi wiąże się też jej największe marzenie – zwiedzenie w ten sposób obu Ameryk.

Masz pytanie? Chcesz, aby Joanna Ochal podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Joanną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON