Beata Kańtoch

Zarządca nieruchomości

POZNAJMY SIĘ:

Beata Kańtoch

Właścicielka
CONSENSIO

+48 601 934 091

beata.kantoch@consensio.com.pl

Beata pasjonuje się zarządzaniem nieruchomościami oraz regulowaniem ich stanów prawnych i to w tym kierunku pragnie rozwijać firmę oraz zbudować dynamiczny i kreatywny zespół. Nieustannie stawia także na rozwój osobisty i zawodowy progres.

Nieruchomościami Beata zajmuje się od 2013 roku, przy czym ściśle współpracuje z kancelarią adwokacką. Z kolei od 2008 roku obsługuje osoby fizyczne. To zajęcia, w których realizuje osobiste aspiracje i pragnie się doskonalić. W swoim dorobku ma pozyskane wspólnoty mieszkaniowe i wielu prywatnych właścicieli nieruchomości. Może się również poszczycić wieloma nieruchomościami uregulowanymi pod względem formalno-prawnym, czyli odzyskanych.

W życiu kieruje się realizacją wyznaczonych celów i rozwijaniem sieci kontaktów zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. U innych ceni pracowitość, zaangażowanie, zaufanie oraz chęć rozwoju osobistego, który i dla niej osobiście jest bardzo ważny. Wie, że powinna stawiać na siebie i swój zawodowy progres i do tego zmierza. Marzy o tym, by kobiety znajdowały balans pomiędzy pracą a rodziną.

Prywatnie Beata kocha książki, uprawianie fitnessu i delektowanie się czasem, który może spędzać w ogrodzie. Wie, że otoczenie ma znaczenie. Została Klubowiczką, dostrzegając w Czerwonej Szpilce duże możliwości rozwoju osobistego, nawiązania kontaktów biznesowych i wsparcia dla rozwoju swojej firmy. Jeśli nurtują Cię zagadnienia związane z nieruchomościami, Beata na pewno pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.

Masz pytanie? Chcesz, aby Beata Kańtoch podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Beatą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON