Anna Wrzos

Trener Biznesu, Coach, Mówca

POZNAJMY SIĘ:

Anna Wrzos

Trener Biznesu, Coach, Mówca
Business Value Anna Wrzos

+48 783 043 355

Wrzos.coach@gmail.com

MOJE PROFILE:   

Błyskawicznie potrafi ocenić ludzki potencjał i zbudować zaangażowany i zmotywowany zespół, co jest jednym z elementów optymalizacji procesów prowadzących do oszczędności czasu i pieniędzy w biznesie. To właśnie tym zajmuje się na co dzień. Nadrzędną wartością jest dla niej człowiek i jego autentyczność, a wolne chwile spędza na podziwianiu podwodnej fauny i flory nurkując w różnych miejscach na świecie.

 „Twój potencjał jest wartością” 

– to przewodnie hasło Anny motywujące do lepszej współpracy. Ma ponad 15-letnie doswiadzenie zawodowe. Ten czas spędziła zarówno w małych, rodzinnych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Dzięki zawodowej ścieżce, podczas której poznała procesy pracy na stanowiskach  produkcyjnych i usługowych, dzisiaj potrafi prowadzić rozmowy, blisko współpracować z kadrą kierowniczą, a także najwyższym managementem.

Należy koniecznie wspomnieć, że Anna ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe – pracowała z różnymi branżami, napotykając po drodze wiele wyzwań, zmian i kryzysów, dzięki czemu nauczyła się, że z każdej sytuacji istnieje wiele różnych możliwości wyjścia. Od 10 lat przekazuje swoją wiedzę na początku uczniom szkoły policealnej a obecnie studentom Uniwersytetu. Jest także trenerem praktykiem, więc wszystko czego uczy, potrafi uzasadnić prawdziwymi case study.

Zawodowo optymalizuje procesy oraz pomaga budować dynamiczne i efektywne zespoły, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Korzysta przy tym z Lean Management, praktycznych warsztatów i zajmujących szkoleń skierowanych do pracowników na różnych szczeblach. Będąc Coachem Kryzysowym i przyszłym psychologiem, Ania pomaga przejść suchą stopą przez proces zmiany związany z wchodzeniem na rynek pracy, a także z wypaleniem zawodowym.

Pasjonuje ją pomaganie klientom w odkrywaniu potencjału, we wzmacnianiu ich mocnych stron, a także w wykorzystaniu dostępnych narzędzi Lean Manufacturingu, po to, żeby byli konkurencyjni. Największą satysfakcję odczuwa, kiedy to właśnie oni osiągają sukcesy. Ania potrafi dostrzec potencjał w każdym człowieku, dzięki czemu zatrudniający go pracodawca wie, jakie stanowisko będzie dla niego tym, które przyniesie firmie najlepsze rezultaty, a samemu pracownikowi radość i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Ponieważ człowiek jest dla niej największą wartością, stara się otaczać ludźmi, których ceni i są dla niej wzorem. Prowadzi dla firm inspirujące Mental power speach z zakresu Learedship oraz profilaktyki zdrowia psychicznego, kieruje się zasadą od serca i pomaga tworzyć Leadership “human to human”, a jedną z najważniejszych – nie tylko w biznesie – wartości, jest dla Anny autentyczność.  Jest autorka cyklu live #WyzwaniaLidera podczas których rozmawia z praktykami biznesu o wyzwaniach i wskazówkach dla Liderów przyszlości

Misja jej firmy to wspieranie rozwoju biznesowej przestrzeni, w której ludzie czują się dobrze, sa twórczy , skuteczni i zaangażanowani w osiąganie celów.

Wysoko ceni sobie work life integration, dlatego w wolnych chwilach praktykuje shinrin yoku i nurkuje. W zachwyt wprawia ją możliwość obserwacji dzikich delfinów, żółwi, płaszczek, muren, kolorowych ławic czy żywej rafy koralowej – traktuje to, jak rodzaj medytacji. Jej rekord to 45 m pod wodą! Bardzo chciałaby napisać książki i wydać je również w formie audiobooków, Jej marzenie to podróżować i nurkować w Australii oraz na Malediwach. Wolny czas na co dzień spędza pielęgnując domowe rośliny oraz na spacerach w lesie.

Ania dołączyła do klubu, bo wie, że dzisiejszym zabieganym świecie bardzo ważne są pozytywne relacje.

Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Wrzos podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON