Aneta Ryfczyńska

Uczę życia w uważności

POZNAJMY SIĘ:

Aneta Ryfczyńska

+48 607 240 172

kontakt@anetaryfczynska.com

MOJE PROFILE:          

Zaczynała na studiach w wieku 20 lat. Pracowała jako nauczycielka języka angielskiego, a w wakacje dorabiała w firmie taty. Gdyby miała szansę powiedzieć coś młodszej sobie, z pewnością byłoby to: „Próbuj, pozwalaj sobie na błędy, proś o pomoc, ucz się pracować w zespole, buduj relacje”.

Obecnie tworzy biznes, w którym wspiera zmęczone tradycyjnym biznesem kobiety w tym, by osiągać wolność finansową i czasową.

Sama od kilku lat prowadzi biznes tradycyjny. Oprócz tego tworzy szkolenia i kursy z komunikacji i uważności. Jest autorką książek dla dzieci, a przez kilka lat prowadziła poczytny newsletter StyLOVE Listy Elektroniczne.

Wierzy, że wolność finansowa jest możliwa. Kocha naturalne rozwiązania. Chce – i to uczyniła swoją misją – by kobiety w Polsce osiągały niezależność finansową oraz by zyskiwały edukację oraz świadomość finansową i biznesową.

W biznesie ceni ciągły rozwój osobisty, a w życiu prywatnym kieruje się empatią, intuicją oraz myślą, że warto się dzielić. To dlatego wciąż zaprasza inne osoby do wspólnych projektów.

Aneta w wolnym czasie ćwiczy crossfit, lubi naturę, jest nauczycielką mindfulness, dużo czyta, uczy się naturopatii, chodzi po lesie i spędza czas z rodziną. Marzy o tym, by podróżować 2 miesiące w roku bez przerw.

Masz pytanie? Chcesz, aby Aneta Ryfczyńska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anetą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.