Aneta Mazurek

Specjalistka ds. komunikacji ׀ Ekspertka ds. inwestowania w złoto

POZNAJMY SIĘ:

Aneta Mazurek

Właścicielka
Kreatywny Butik 54 Ideas

+48 601 252 554

aneta@54ideas.pl

MOJE PROFILE:    

Zajmuje się komunikacją dla marek premium. Od wielu lat współpracuje z domem mediowym oraz firmami z branży beauty i fashion. Prowadzi własną agencję. Kocha swoją pracę – nie wyobraża sobie siebie w innym miejscu. Oto historia Anety Mazurek – ekspertki ds. komunikacji oraz inwestowania w złoto.

Od 2010 roku zajmuje się komunikacją, aktualnie także w Mennica Mazovia. Promuje mądre oszczędzanie, które jest prostsze, niż się wydaje. Regularne kupowanie złotych i srebrnych monet to działanie, które procentuje przez lata. Dlatego stworzyła projekt poświęcony dbaniu o siebie i swoją finansową przyszłość, ponieważ jak wykazują badania, to głównie mężczyźni skupiają się na zabezpieczeniu kapitału. To, co obserwujemy w kontekście ostatnich wydarzeń, tj. wojny w Ukrainie i epidemii koronawirusa COVID19, uświadamia nam, że my, kobiety, musimy dbać o siebie, by w każdej chwili czuć się bezpiecznie, bez względu na okoliczności. Aneta edukuje, by zadbać o swoją finansową przyszłość i „odkładać na przyszłość”; podkreśla, żeby nie liczyć na to, że ktoś zrobi to za nas.

Jak zaczynała? Aneta ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie zarządzanie w sektorach mody. Tuż po studiach zaczęła pracę w domu mediowym, potem założyła własną agencję. Jej butikowy charakter pozwala Anecie na tworzenie autorskiej komunikacji dla jej klientów.

Jest dumna z każdego sukcesu swoich klientów i wzrostu ich rozpoznawalności. Tworząc komunikację dla Mennica Mazovia, Aneta wiedziała, że stanie się ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Tak też się dzieje!

„Chciałabym, żeby Mennica Mazovia (która jest jednocześnie naszą firmą rodzinną) była nie tylko dystrybutorem metali szlachetnych. Chciałabym, żeby każda z nas, tak jak nasze babcie, myślała o swojej przyszłości. To, co masz cennego, stanowi Twój własny kapitał” – podkreśla nasza Klubowiczka.

Dziś przypomina innym kobietom, że warto wierzyć i realizować marzenia; nigdy nie można w siebie wątpić.

Zasady! To właśnie ceni w biznesie. I wyznaje, że biznes to nie tylko zarabianie pieniędzy, lecz także misja. To odpowiedź na pytanie: Co ludzie mają z tego, że to robisz?

W życiu Aneta kieruje się celem! Jak mówi, zawsze stara się jasno wyznaczać sobie punkt, do którego dąży. Szuka równowagi pomiędzy byciem mamą a osobą zarządzającą komunikacją w firmie. To właśnie dobra komunikacja ułatwia jej codzienne działanie.

Jej największą pasją są podróże, te duże i te małe. Wyjeżdża kilka razy w roku. Odkrywanie nowych miejsc, smaków i zapachów dostarcza jej niesamowitych emocji i energii do działania. Ponadto od wielu lat nasza Klubowiczka interesuje się również modą. Wspiera polskich projektantów, z wieloma pracuje na stałe. Zajmuje się stylizowaniem sesji zdjęciowych, sama także wiele razy pracowała jako modelka. Co – jak widać po zdjęciach – wychodzi jej znakomicie!

O swoich marzeniach mówi, że chciałaby, by każda kobieta czuła się dobrze w swojej skórze. Żeby potrafiła o siebie zadbać. A jedno z jej największych prywatnych marzeń to niezależność.

Rzadko zdarzają jej się wolne chwile, ale jeśli akurat ma przestrzeń w grafiku, to najczęściej wtedy gdzieś leci i nie ma zasięgu.

Masz pytanie? Chcesz, aby Aneta Mazurek podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anetą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON