Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– wykwintny lunch –
– dobra zabawa –

Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– wykwintny lunch –
– dobra zabawa –

Czerwona Szpilka w Mieście to comiesięczne prestiżowe wydarzenia networkingowe dla ambitnych kobiet ceniących sobie luksus, ciągłe doskonalenie, towarzystwo charyzmatycznych kobiet i budowanie trwałych relacji. A to wszystko przy doskonałym lunchu i kieliszku najlepszego wina.

Jeśli jeszcze nie należysz do naszej elitarnej społeczności, przyjdź, poznaj pełne energii kobiety oraz dotrzyj ze swoją ofertą do nowych osób.

KUP BILET NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Art Hotel ****
Kiełbaśnicza 20, Wrocław

5 listopada 2019
godz. 9.00 –14.00

Gość specjalny:
Agnieszka Czerkawska

Prowadzisz swoją działalność i poszukujesz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku? 

Cenisz sobie relacje z charyzmatycznymi kobietami biznesu z którymi chętnie wymieniasz się doświadczeniami?

Lubisz połączenie inspirującego, biznesowego spotkania z eleganckim lunchem? 

Szukasz równowagi między karierą a życiem prywatnym? 

Myślisz o dołączeniu do Klubu Czerwonej Szpilki, ale najpierw chciałabyś poznać nasz świat od środka?

JEŚLI TAK, TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem specjalnym listopadowego spotkania będzie Agnieszka Czerkawska – propagatorka wellbeingu oraz psychologii pozytywnej, współzałożycielka i Prezes Wellbeing Institute, coach, trener, przedsiębiorca.

Agnieszka jest kierownikiem merytorycznym i wykładowcą studiów podyplomowych „Wellbeing w organizacji”. Pomysłodawca i organizator ogólnopolskich konferencji WELLBEING W PRAKTYCE, poświęconych dobrostanowi psychofizycznemu pracowników. Autorka publikacji o tematyce wellbeingu, szczęścia, pozytywności oraz zastosowania psychologii pozytywnej w praktyce opublikowanych m.in. w Personelu Plus, Personelu&Zarządzanie, Strefie Biznesu, Miesięczniku Benefit, książce „Wellbeing w organizacji wydawnictwa”. Jest szczęściarą z wyboru. Pracując z klientami, sprawia, że są bardziej szczęśliwi, żyją pełnią życia, wykorzystując swój naturalny potencjał.

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

ZŁOTA PIĄTKA

Na każdym spotkaniu poznajemy bliżej 5 Klubowiczek. Listopadowe spotkanie to okazja do poznania bliżej tych pięciu przedsiębiorczych kobiet:

Starlit | Joanna Olczyk

Starlit | Joanna Olczyk

Starlit to zespół specjalistów, którzy pracują na Twój sukces. Ich misją jest tworzenie miejsca dla przedsiębiorców, w którym rozwiązują  biznesowe problemy swoich Klientów.

Beata Pochwałowska

Beata Pochwałowska

Rozwiązania, jakie proponuje Beata Pochwałowska to optymalne i efektywne zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Easiness | Anna Walenczak

Easiness | Anna Walenczak

Easiness oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu oraz profesjonalne wsparcie zdalnych asystentów, dzięki którym odzyskasz czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację planów, pasji oraz marzeń.

Studio Herbadieta – Odżywianie dla zdrowia | Anna Litak

Studio Herbadieta – Odżywianie dla zdrowia | Anna Litak

Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia, to miejsce, w którym nie używa się brzydkiego słowa na D…, czyli dieta. To miejsce jest Klubem Zdrowego Stylu Życia.

Finansowanie Wrocław | Anna Ołdak

Finansowanie Wrocław | Anna Ołdak

FINANSOWANIE WROCŁAW – Twój osobisty doradca w zakresie finansowania zakupu sprzętów i pojazdów do Twojej działalności w zakresie leasingu, kredytu i najmu długoterminowego.

Spotykamy się dziewięć razy w roku. Osoby spoza Klubu Czerwonej Szpilki mogą wziąć udział w spotkaniach z zakresu Czerwona Szpilka w Mieście dwukrotnie.

CZEGO DOŚWIADCZAMY PODCZAS SPOTKAŃ Z CYKLU CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiązujemy kontakty biznesowe i zdobywamy nowych odbiorców

Na naszych wydarzeniach spotkasz ambitne kobiety pełne pasji, z różnych dziedzin biznesu. Po chwili dostrzeżesz jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!
Czerwona Szpilka w Mieście to sprawdzona formuła ekskluzywnych spotkań ułatwiających nawiązywanie relacji. W Klubie Czerwonej Szpilki pomagamy sobie w dotarciu na szczyt (bądź utrzymaniu się na nim) oraz pozyskaniu nowych klientów.
Każda z uczestniczek spotkania, w kilku zdaniach, przedstawia swoją firmę, a pięć wybranych klubowiczek otrzymuje możliwość zrealizowania dłuższych prezentacji. To punkt wyjścia do kreowania wielu, potencjalnych okazji biznesowych.

Odpoczywamy i czerpiemy inspiracje

W eleganckim miejscu, przy wykwintnym lunchu i aromatycznej kawie znajdujemy czas dla siebie. Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się oraz inspirujemy nawzajem dzieląc się pasjami i cennym doświadczeniem. To czas dla Ciebie, aby oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i znaleźć równowagę.

Podnosimy swoje kompetencje

Czerwona Szpilka w Mieście to także spotkania ze specjalistami z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i sprzedaży, którzy pomagają uczestniczkom wyróżniać się na tle konkurencji.

REKOMENDACJE

Wielokrotnie zastanawiałam się czym dla mnie jest Czerwona Szpilka. Dzisiaj po niespełna roku działalności mogę stwierdzić, iż jest to idealne miejsce do osobistego spełniania się na wielu platformach m.in. rozwoju swojego biznesu, inspiracji i nowych pomysłów biznesowych a także życiowych, rozwoju osobistego a także co bardzo istotne, jest to miejsce gdzie kobiety wspierają się zarówno prywatnie w relacjach towarzyskich ale i także w kłopotliwych momentach życia.

W chwili obecnej nie wyobrażam sobie mojego otoczenia biznesowego bez Czerwonej Szpilki jak i bez czerwonych szpilek w szafie, które to dodają pewności siebie i powodują, że ma się tą moc i wiarę, że można w życiu wiele zdziałać i że warto dążyć do realizacji marzeń i celów.

Nieocenionym aspektem działalności klubowej są także liczne eventy kulturalne, rozrywkowe i naukowe, dzięki którym prowadząc własny biznes stale się rozwijam i podnoszę swoją wiedzę i kompetencje. Jeśli zatem oczekujecie od życia i biznesu czegoś więcej to zapraszam Was do Czerwonej Szpilki, ja zostaję tutaj na dłużej!

Anna Ołdak

Finansowanie Wrocław

REKOMENDACJE

Spotkania networkingowe w Czerwonej Szpilce są jednym z najważniejszych wydarzeń w moim kalendarzu. Z wielu względów:

- sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z przedsiębiorczymi, inspirującymi kobietami,

- dają możliwość nawiązania nie tylko cennych kontaktów biznesowych, ale i przyjaźni,

- dzięki Spotkaniom z Ekspertem wzbogacają naszą wiedzę na wiele różnych tematów – od kwestii prawnych czy czysto biznesowych po tematykę z zakresu rozwoju osobowości czy zdrowego stylu życia.

Ja od 3 lat niecierpliwie czekam na każdy pierwszy wtorek miesiąca. Przyjdź, przekonaj się sama, dlaczego.

Anna Litak

właściciel Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia

PARTNERZY WYDARZENIA

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON