Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– wykwintny lunch –
– dobra zabawa –

Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– wykwintny lunch –
– dobra zabawa –

Czerwona Szpilka w Mieście to comiesięczne prestiżowe wydarzenia networkingowe dla ambitnych kobiet ceniących sobie luksus, ciągłe doskonalenie, towarzystwo charyzmatycznych kobiet i budowanie trwałych relacji. A to wszystko przy doskonałym lunchu i kieliszku najlepszego wina.

Jeśli jeszcze nie należysz do naszej elitarnej społeczności, przyjdź, poznaj pełne energii kobiety oraz dotrzyj ze swoją ofertą do nowych osób.

KUP BILET NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Art Hotel ****
Kiełbaśnicza 20, Wrocław

1 października 2019
godz. 9.00 –14.00

Gość specjalny:
Aleksander Sienkiewicz

Prowadzisz swoją działalność i poszukujesz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku? 

Cenisz sobie relacje z charyzmatycznymi kobietami biznesu z którymi chętnie wymieniasz się doświadczeniami?

Lubisz połączenie inspirującego, biznesowego spotkania z eleganckim lunchem? 

Szukasz równowagi między karierą a życiem prywatnym? 

Myślisz o dołączeniu do Klubu Czerwonej Szpilki, ale najpierw chciałabyś poznać nasz świat od środka?

JEŚLI TAK, TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem specjalnym październikowego spotkania będzie Aleksander Sienkiewicz – licencjonowany trener szwajcarskiej metody Structogram®

Aleksander ponad wszystko stawia człowieka i jego indywidualność. Wierzy w kompetencje, zaangażowanie i uczciwość. Stoi na straży normalności w sprzedaży. W miejsce teoretycznych technik i robiącej wrażenie „peplaniny”, wstawia konkretną rozmowę i działania, które można później wdrożyć do praktyki. Każdą sprzedaż można poprawić i zwiększyć. W każdej sprzedaży można podnieść zaangażowanie sprzedawcy i wzmocnić zainteresowanie, bądź przekonanie klienta. Aleksander wie, jak to zrobić i potrafi tego nauczyć. 

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

ZŁOTA PIĄTKA

Na każdym spotkaniu poznajemy bliżej 5 Klubowiczek. Wrześniowe spotkanie to okazja do poznania bliżej tych pięciu przedsiębiorczych kobiet:

Dom Mody | Małgorzata Osuch

Dom Mody | Małgorzata Osuch

Małgorzata Osuch od ponad 20 lat jest związana z modą i aktywnie działa jako stylistka w Domach Mody, gdzie pełni funkcje prezesa.

Magdalena Zachariasiewicz | Klub Tańca EXTRA

Magdalena Zachariasiewicz | Klub Tańca EXTRA

Jeśli poszukujecie najlepszej szkoły tańca we Wrocławiu, zarówno dla profesjonalistów, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę na parkiecie, to warto przyjrzeć się Klubowi Tańca Extra.

Ecopol24 | Ilona Jaworek

Ecopol24 | Ilona Jaworek

Niezależność to główne słowo w słowniku Ilony. Jest osobą, która nie boi się ryzyka, chce sama decydować i zawsze ma satysfakcję z tego co robi. Na co dzień razem z mężem prowadzi firmę Ecopol24 i daje ludziom to, co sobie wymarzą podczas swoich eventów.

Skarbiec Bachusa | Ekaterina Taskaeva – Legault

Skarbiec Bachusa | Ekaterina Taskaeva – Legault

Samodzielnie importują z Francji wybrane wina, a ich oferta rozrosła się obecnie do około 150 rodzajów. Klientów zapraszają w wirtualną, enologiczną podróż.

Prawo Kobiet | Ewelina Miśko-Pawłowska

Prawo Kobiet | Ewelina Miśko-Pawłowska

Prawo Kobiet to pierwszy w Polsce serwis prawny stworzony z myślą o KOBIETACH. Pomysłodawczynią projektu jest Ewelina Miśko-Pawłowska.

Spotykamy się dziewięć razy w roku. Osoby spoza Klubu Czerwonej Szpilki mogą wziąć udział w spotkaniach z zakresu Czerwona Szpilka w Mieście dwukrotnie.

CZEGO DOŚWIADCZAMY PODCZAS SPOTKAŃ Z CYKLU CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiązujemy kontakty biznesowe i zdobywamy nowych odbiorców

Na naszych wydarzeniach spotkasz ambitne kobiety pełne pasji, z różnych dziedzin biznesu. Po chwili dostrzeżesz jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!
Czerwona Szpilka w Mieście to sprawdzona formuła ekskluzywnych spotkań ułatwiających nawiązywanie relacji. W Klubie Czerwonej Szpilki pomagamy sobie w dotarciu na szczyt (bądź utrzymaniu się na nim) oraz pozyskaniu nowych klientów.
Każda z uczestniczek spotkania, w kilku zdaniach, przedstawia swoją firmę, a pięć wybranych klubowiczek otrzymuje możliwość zrealizowania dłuższych prezentacji. To punkt wyjścia do kreowania wielu, potencjalnych okazji biznesowych.

Odpoczywamy i czerpiemy inspiracje

W eleganckim miejscu, przy wykwintnym lunchu i aromatycznej kawie znajdujemy czas dla siebie. Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się oraz inspirujemy nawzajem dzieląc się pasjami i cennym doświadczeniem. To czas dla Ciebie, aby oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i znaleźć równowagę.

Podnosimy swoje kompetencje

Czerwona Szpilka w Mieście to także spotkania ze specjalistami z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i sprzedaży, którzy pomagają uczestniczkom wyróżniać się na tle konkurencji.

REKOMENDACJE

Wielokrotnie zastanawiałam się czym dla mnie jest Czerwona Szpilka. Dzisiaj po niespełna roku działalności mogę stwierdzić, iż jest to idealne miejsce do osobistego spełniania się na wielu platformach m.in. rozwoju swojego biznesu, inspiracji i nowych pomysłów biznesowych a także życiowych, rozwoju osobistego a także co bardzo istotne, jest to miejsce gdzie kobiety wspierają się zarówno prywatnie w relacjach towarzyskich ale i także w kłopotliwych momentach życia.

W chwili obecnej nie wyobrażam sobie mojego otoczenia biznesowego bez Czerwonej Szpilki jak i bez czerwonych szpilek w szafie, które to dodają pewności siebie i powodują, że ma się tą moc i wiarę, że można w życiu wiele zdziałać i że warto dążyć do realizacji marzeń i celów.

Nieocenionym aspektem działalności klubowej są także liczne eventy kulturalne, rozrywkowe i naukowe, dzięki którym prowadząc własny biznes stale się rozwijam i podnoszę swoją wiedzę i kompetencje. Jeśli zatem oczekujecie od życia i biznesu czegoś więcej to zapraszam Was do Czerwonej Szpilki, ja zostaję tutaj na dłużej!

Anna Ołdak

Finansowanie Wrocław

REKOMENDACJE

Spotkania networkingowe w Czerwonej Szpilce są jednym z najważniejszych wydarzeń w moim kalendarzu. Z wielu względów:

- sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z przedsiębiorczymi, inspirującymi kobietami,

- dają możliwość nawiązania nie tylko cennych kontaktów biznesowych, ale i przyjaźni,

- dzięki Spotkaniom z Ekspertem wzbogacają naszą wiedzę na wiele różnych tematów – od kwestii prawnych czy czysto biznesowych po tematykę z zakresu rozwoju osobowości czy zdrowego stylu życia.

Ja od 3 lat niecierpliwie czekam na każdy pierwszy wtorek miesiąca. Przyjdź, przekonaj się sama, dlaczego.

Anna Litak

właściciel Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia

PARTNERZY WYDARZENIA

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON