Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekka i pożywna kolacja –
– dobra zabawa –

Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekka i zdrowa kolacja –
– dobra zabawa –

Czerwona Szpilka w Mieście to comiesięczne prestiżowe wydarzenia networkingowe dla ambitnych kobiet ceniących sobie luksus, ciągłe doskonalenie, towarzystwo charyzmatycznych kobiet i budowanie trwałych relacji. A to wszystko przy doskonałej kolacji.

Jeśli jeszcze nie należysz do naszej elitarnej społeczności, przyjdź, poznaj pełne energii kobiety oraz dotrzyj ze swoją ofertą do nowych osób.

KUP BILET NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Art Hotel ****
Kiełbaśnicza 20, Wrocław

14 stycznia 2020
godz. 16.30 –21.30

Gość specjalny:
Marta Kaczmarski

Prowadzisz swoją działalność i poszukujesz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku? 

Cenisz sobie relacje z charyzmatycznymi kobietami biznesu z którymi chętnie wymieniasz się doświadczeniami?

Lubisz połączenie inspirującego, biznesowego spotkania ze zdrową i lekką kolacją?

Szukasz równowagi między karierą a życiem prywatnym? 

Myślisz o dołączeniu do Klubu Czerwonej Szpilki, ale najpierw chciałabyś poznać nasz świat od środka?

JEŚLI TAK, TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem Specjalnym Spotkania będzie Marta Kaczmarski, która specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego.

Marta jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Instagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzenia  filmów w Instagram Stories. Marta na spotkaniu zaprezentuje trendy Instagram na 2020 rok oraz przedstawi instagramowe narzędzia stworzone na potrzebę kont firmowych.

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

ZŁOTA PIĄTKA

Na każdym spotkaniu poznajemy bliżej 5 Klubowiczek. Styczniowe spotkanie to okazja do poznania bliżej tych pięciu przedsiębiorczych kobiet:

Yana Vydavska | Yana Vydavska Photography

Yana Vydavska | Yana Vydavska Photography

Yana pracuje jako profesjonalny fotograf od 2010 roku i jak sama mówi każda sesja fotograficzna jest dla niej bardzo ważna. Jej celem jest uchwycenie prawdziwych emocji i najszczerszych chwil.

Weronika Rąpała | Biuro Podróży RAPALA

Weronika Rąpała | Biuro Podróży RAPALA

Zależy im na dzieleniu się z klientami tylko sprawdzonymi miejscami, więc znaleźli na to sposób: nieustanne wyjazdy, szkolenia, i dokładne poznawanie najpiękniejszych miejsc na świecie.

Klaudia Bogumiła Markewicz | B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Klaudia Bogumiła Markewicz | B.Beauty – Centrum Spa, Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Gabinet stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

Danuta Rogosz | TopEstate4you

Danuta Rogosz | TopEstate4you

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z TopEstate4you możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.

Wiesława Chorążewska | Klinika Dywanów

Wiesława Chorążewska | Klinika Dywanów

Pranie i renowacja dywanów to sztuka, którą Wiesława Chorążewska udoskonala od wielu lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyła Klinikę Dywanów.

Spotykamy się dziewięć razy w roku. Osoby spoza Klubu Czerwonej Szpilki mogą wziąć udział w spotkaniach z zakresu Czerwona Szpilka w Mieście dwukrotnie.

CZEGO DOŚWIADCZAMY PODCZAS SPOTKAŃ Z CYKLU CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiązujemy kontakty biznesowe i zdobywamy nowych odbiorców

Na naszych wydarzeniach spotkasz ambitne kobiety pełne pasji, z różnych dziedzin biznesu. Po chwili dostrzeżesz jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!
Czerwona Szpilka w Mieście to sprawdzona formuła ekskluzywnych spotkań ułatwiających nawiązywanie relacji. W Klubie Czerwonej Szpilki pomagamy sobie w dotarciu na szczyt (bądź utrzymaniu się na nim) oraz pozyskaniu nowych klientów.
Każda z uczestniczek spotkania, w kilku zdaniach, przedstawia swoją firmę, a pięć wybranych klubowiczek otrzymuje możliwość zrealizowania dłuższych prezentacji. To punkt wyjścia do kreowania wielu, potencjalnych okazji biznesowych.

Odpoczywamy i czerpiemy inspiracje

W eleganckim miejscu, przy dietetycznej kolacji znajdujemy czas dla siebie. Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się oraz inspirujemy nawzajem dzieląc się pasjami i cennym doświadczeniem. To czas dla Ciebie, aby oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i znaleźć równowagę.

Podnosimy swoje kompetencje

Czerwona Szpilka w Mieście to także spotkania ze specjalistami z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i sprzedaży, którzy pomagają uczestniczkom wyróżniać się na tle konkurencji.

REKOMENDACJE

Wielokrotnie zastanawiałam się czym dla mnie jest Czerwona Szpilka. Dzisiaj po niespełna roku działalności mogę stwierdzić, iż jest to idealne miejsce do osobistego spełniania się na wielu platformach m.in. rozwoju swojego biznesu, inspiracji i nowych pomysłów biznesowych a także życiowych, rozwoju osobistego a także co bardzo istotne, jest to miejsce gdzie kobiety wspierają się zarówno prywatnie w relacjach towarzyskich ale i także w kłopotliwych momentach życia.

W chwili obecnej nie wyobrażam sobie mojego otoczenia biznesowego bez Czerwonej Szpilki jak i bez czerwonych szpilek w szafie, które to dodają pewności siebie i powodują, że ma się tą moc i wiarę, że można w życiu wiele zdziałać i że warto dążyć do realizacji marzeń i celów.

Nieocenionym aspektem działalności klubowej są także liczne eventy kulturalne, rozrywkowe i naukowe, dzięki którym prowadząc własny biznes stale się rozwijam i podnoszę swoją wiedzę i kompetencje. Jeśli zatem oczekujecie od życia i biznesu czegoś więcej to zapraszam Was do Czerwonej Szpilki, ja zostaję tutaj na dłużej!

Anna Ołdak

Finansowanie Wrocław

REKOMENDACJE

Spotkania networkingowe w Czerwonej Szpilce są jednym z najważniejszych wydarzeń w moim kalendarzu. Z wielu względów:

- sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z przedsiębiorczymi, inspirującymi kobietami,

- dają możliwość nawiązania nie tylko cennych kontaktów biznesowych, ale i przyjaźni,

- dzięki Spotkaniom z Ekspertem wzbogacają naszą wiedzę na wiele różnych tematów – od kwestii prawnych czy czysto biznesowych po tematykę z zakresu rozwoju osobowości czy zdrowego stylu życia.

Ja od 3 lat niecierpliwie czekam na każdy pierwszy wtorek miesiąca. Przyjdź, przekonaj się sama, dlaczego.

Anna Litak

właściciel Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia

PARTNERZY WYDARZENIA

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON