Jak budować Instagram a jak NIE budować Instagrama! 3 grzechy główne…

11 mar 2021 | INSTAGRAM INSTRUKTOR - MARTA KACZMARSKI | 1 komentarz

To jak to w końcu jest z tym Instagramem, zapytasz…

I to jest dobre pytanie! Dlatego cieszę się, że trafiłaś akurat na ten artykuł, ponieważ to właśnie tutaj opowiem Ci o 3 grzechach głównych, które praktycznie zawsze popełniają osoby rozpoczynające swoją przygodę z Instagramem. 

Kilka słów o mnie…

Mówią o mnie; Marta od Instagrama …

Pewnie dlatego, że emanuję głębokim uczuciem do tej platformy społecznościowej i ciągle o tym opowiadam w internecie i na salach szkoleniowych.

Nazywam się Marta Kaczmarski. 

Od zawsze uważam siebie za osobę ponadprzeciętnie bezpośrednią. Mąż twierdzi, że rozmawiam z obcymi przez telefon, jakbym ich znała od podstawówki. Kiedyś byłam bardzo poważna, ale mi przeszło, kiedy zakończyłam pracę w korporacji. Możesz to sobie wyobrazić ? 10 lat pracować jako szkoleniowiec w szarej garsonce ? No coż, kiedyś myślałam, że w tym zawodzie tak trzeba.

Zawodu nie zmieniłam, bo kto zrezygnowałby ze swojego powołania ? Zmieniłam tylko styl, ku radości moich studentów.  Prowadzę szkolenia z Instagrama dla właścicieli biznesów, którzy pragną istnienia swojej marki na Instagramie. Wiem, że na początku tej drogi można być kompletnie zagubionym, ale to już mój problem, żeby nauczyć…. 

A ja wiem jak uczyć nowych i trudnych rzeczy … 

Do rzeczy! 3 grzechy główne – czym są i jak ich uniknąć?

Część formalną mamy już za sobą, teraz przyszedł czas na konkrety ? Dla kogoś, kto nie miał wcześniej styczności z tą platformą społecznościową, może wydawać się ona wręcz nie do ogarnięcia! To nie jest prawda. Instagram to w gruncie rzeczy bardzo przyjemne i stosunkowo proste środowisko do nawiązania nowych relacji biznesowych (i nie tylko!). Co z perspektywy czasu, praktycznie zawsze przekłada się na wykorzystanie tego narzędzia do swoich celów biznesowych. 

Dlatego niezwykle istotne jest to, by już na samym początku tej ścieżki nie popełnić 3 najważniejszych błędów, które mogą nas później słono kosztować… Jakie to błędy? 

1. Porównywanie się do innych!
2. Marnowanie czasu na uczestnictwo w grupach “wzajemnego wsparcia”
3. Kupowanie zasięgów.

Jestem pewna, że przynajmniej jeden z tych “grzechów” jest Ci dobrze znany? Nie martw się! Właśnie po to, by uniknąć tych błędów znalazłaś się właśnie tutaj! Dlatego poświęć teraz proszę dosłownie pół godzinki, aby obejrzeć wideo, które dla Ciebie przygotowałam.

Zapraszam na herbatkę ? i życzę miłego oglądania. 

O CZERWONEJ SZPILCE

Czerwona Szpilka to firma, która łączy w sobie Kobiecy Klub Biznesowy, Butikową agencję marketingową– Czerwona Szpilka Media, Dział eventowy – Czerwona Szpilka Events.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu.

 

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowy rozdział e-booka: “Siła networkingu”.

Kategorie

1 komentarz

  1. Kaśka

    @katarzyna.lichon – fajnie że Cię odkryłam mega pozytywny człowieku:))

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZPILKOWY NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy rozdział e-booka:

 “Siła networkingu”