Zwiększ zasięg swoich postów na Instagramie! Jak to zrobić? – Studium Przypadku

11 marzec 2021 | INSTAGRAM INSTRUKTOR - MARTA KACZMARSKI | 0 komentarzy

Zasięgi, zasięgi i jeszcze raz zasięgi…

Witaj ponownie 🚀

Skoro już wiesz jak nie popełniać najważniejszych błędów w budowaniu swojego profilu społecznościowego na Instagramie, w drugiej kolejności zajmiemy się budowaniem Twoich zasięgów oraz aktywności. Wszyscy o tym mówią, ale o co tak naprawdę chodzi i co daje Ci pozyskiwanie nowych wyświetleń? To bardzo proste! 

Instagram to algorytm, który tak jak Facebook, dba o to, by wyświetlać wartościowe treści i powodować zainteresowanie nimi, wśród Twoich obserwujących… i nie tylko. To niezwykle ważne, ponieważ takie działania w prosty sposób przywiązują do Ciebie coraz to nowe rzesze ludzi, którzy mogą być zainteresowani Twoimi produktami lub usługą. 

Pamiętaj o jednaj niezwykle istotnej rzeczy! Nic nie dzieje się z przypadku! 

Aby efektywnie zdobywać nowych odbiorców, musisz im trochę pomóc Siebie odnaleźć. Dlatego, podobnie jak ostatnio. Poświęć chwilę na obejrzenie materiału wideo, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie a który pozwoli Ci zastosować kilka działających praktyk na zbudowanie zasięgów, praktycznie od zaraz!

Nie zwlekaj🚀 Przed Tobą 10 minut praktycznej wiedzy dzięki, której pojęcie „zasięg” przestanie być dla Ciebie czymś obcym!

Gotowa?🤔 Zaczynamy 🚀

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *