inspirująca konferencja dedykowana kobietom, które sięgają po więcej

inspirująca konferencja dedykowana kobietom, które sięgają po więcej

 Hotel Terminal
ul. Rakietowa 33

18 kwietnia 2020
godz. 10:00 – 19:00

277 PLN

do 8 marca lub
do wyczerpania puli biletów

DLACZEGO

POWINNAŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

Będziesz miała okazję uczestniczyć w fantastycznym projekcie muzycznym: „Sounds Like Woman”, który skupia uwagę na problemie jakim jest przemoc wobec kobiet;

Przygotowałyśmy panele tematyczne, które inspirują, motywują i dostarczają wiedzy

Poznasz wiele wspaniałych kobiet oraz niezwykłych historii, które wzruszą Cię do łez

Czeka Cię smakowity, wiosenny poczęstunek, aromatyczna kawa

Idealnym zwieńczeniem wieczoru będzie niezwykły koncert, który pobudzi Wasze zmysły!

Nie wypuścimy Cię bez kobiecego prezentu

My, kobiety uwielbiamy się rozwijać, osiągać wyznaczone cele i dużo od siebie wymagamy. Na co dzień jesteśmy szefowymi, managerkami, specjalistkami, córkami, mamami, żonami, przyjaciółkami i łączy nas jedno – kobieca siła i energia do działania! Wspieramy się, motywujemy i wzajemnie inspirujemy. Jesteśmy kobietami, które sięgają po więcej. I to właśnie dla takich kobiet dedykowane jest to wydarzenie!

My, kobiety uwielbiamy się rozwijać, osiągać wyznaczone cele i dużo od siebie wymagamy. Na co dzień jesteśmy szefowymi, managerkami, specjalistkami, córkami, mamami, żonami, przyjaciółkami i łączy nas jedno – kobieca siła i energia do działania! Wspieramy się, motywujemy i wzajemnie inspirujemy. Jesteśmy kobietami, które sięgają po więcej. I to właśnie dla takich kobiet dedykowane jest to wydarzenie!

jest niezwykle kobiecą konferencją, na której nie może Ciebie zabraknąć! Od kilku lat spotykamy się jednego dnia, aby wspólnie celebrować kobiecość.

Woman’s power

W tym roku łączymy siły z wyjątkowym projektem muzyczno-społecznym: „Sounds Like Woman”. Luiza Moir – pomysłodawczyni koncepcji i osoba, która wiele w życiu przeszła, stworzyła go po to, aby zwrócić uwagę na problem dyskryminacji ze względu na płeć i przemocy wobec kobiet. My, kobiety, powinnyśmy trzymać się razem! Czeka Cię prawdziwa uczta zmysłów.

Wystapi Emae z Wielkiej Brytanii, Hannah Featherstone z Francji, Ewelina Flinta z Polski, Graham Kearns z Wielkiej Brytani oraz Luiza Staniec – Moir z Wielkiej Brytanii.

Przed koncertem odbędzie się 20-minutowy panel z udziałem specjalistki do spraw pomocy kobietom i rodzinom w sytuacjach kryzysowych – Małgorzaty Osipczak ze Stowarzyszenia INTRO we Wrocławiu – kobiety, która przetrwała przemocowy związek.

Poznasz nadchodzące trendy związane z budowaniem swojej marki.

Zaczerpniesz niesamowitą dawkę wiedzy od naszych ekspertów.

Nasze historie zmotywują Cię, zainspirują i nakręcą do działania.

Zrelaksujesz się, odprężysz i poznasz sposoby zachowania harmonii między ciałem, umysłem a duszą.

Weźmiesz udział w pobudzającym zmysły koncercie.

Poznasz wiele wspaniałych kobiet, a kobieca siła doda Ci energii i pewności siebie.

Czeka Cię wspaniały poczęstunek i aromatyczna kawa.

Nie wypuścimy Cię bez niczego – otrzymasz od nas wyjątkowy prezent.

PANELE TEMATYCZNE

WIEDZA

Wiemy jak ważna dla Twojego biznesu jest spójna komunikacja graficzna – w końcu strona www oraz social media są Twoją wizytówką. Wiemy również jak popularnym narzędziem dla rozwoju Twojego biznesu stał się Instagram. W tym panelu dowiesz się, jak zbudować rozpoznawalność swojej marki i bez trudu przyciągnąć wymarzonych klientów, a także co zrobić, aby Twoje konto na Instagramie było naprawdę WOW.

MARTA KACZMARSKI

tytuł prelekcji: „INSTAlacje”

Marta Kaczmarski specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego. Autorka szkoleń online na temat skutecznego budowania Instagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories. Twórca jedynych w Polsce warsztatów INSTAWOW dedykowanych przedsiębiorcom, którzy chcą uruchomić firmowy Instagrama w jeden pracowity dzień.

wkrótce

POZNAJ EKSPERTKĘ JUŻ NIEBAWEM

CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ

Czynnikiem, który w dużym stopniu wpływa na nasze zdrowie jest zachowanie harmonii ciała i umysłu. W panelu tym nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego ciała, poznasz sposoby na niwelowanie stresu oraz zobaczysz, jak sprawić, aby do Twojego życia zawitała harmonia. Połączysz swój potencjał fizyczny z możliwościami intelektualnymi oraz emocjonalnymi.

JOLA LEWICKA

tytuł prelekcji: „7 kroków do zbudowania przyjacielskiej relacji ze swoim ciałem”

Ekspertka brafittingu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jola jest założycielką polskiej, bieliźnianej marki Li Parie Lingerie. Projektantka i współproducentka modowej kolekcji bielizn, kostiumów kąpielowych, akcesoriów i ubrań. Współwłaścicielka luksusowych salonów z bielizną. Autorka niepowtarzalnego przewodnika: „BODY BOOK. 7 kroków o tym, jak pokochać swoje ciało i zbudować z nim wspaniałą relację”. Jolanta specjalizuje się w bieliźnianych metamorfozach – pomagających paniom  w szybki i bardzo przyjemny sposób wracać do zapomnianej kobiecości. Dla Jolanty brafitting to nie tylko usługa, ale przede wszystkim misja w służbie kobiecości, której kwintesencję upatruje w biuście.

MARTA TYMOSZEWICZ-BEDNARZ

tytuł prelekcji: „Co zrobić, żeby się chciało: ćwiczyć, rozwijać, tworzyć i… żyć”

Kobieta – Marka, bomba kreatywności i wulkan pozytywnej energii. Dziś zarządza jednoczenie 4 firmami, a od 2007 odpowiada za rozwój Międzynarodowej Szkoły bodyART by Robert Steinbacher na Polskę. Z wykszktałcenia mgr. wychowania fizycznego. Life and busines coach. Przez 17 lat tworzyła core Szkoły Open Mind. Od 6 roku życia związana z tańcem – jazz, taniec towarzyski – mistrzowska klasa, hip-hop, house. W branży fitness funkcjonuje od ponad 20 lat. Swoje kwalifikacje zawodowe master trenera w zakresie fitness, pilates, bodyART zdobywała szkoląc się u najlepszych na całym świecie. 

INSPIRACJA & MOTYWACJA

W tym panelu poznasz niezwykłe kobiety, pełne pasji, ambicji i siły. Takie, które wyznaczają odważne cele i świetnie sprawdzają się w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu. Dowiesz się również, jak poradzić sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z życiem prywatnym, osiągając przy tym spektakularny sukces.

ILONA ADAMSKA

gospodarz panelu: „Kobiety biznesu o rodzinie i karierze”

Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej i Agencji Public Relations I.D. Media. Ceniona dziennikarka, ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. W 2017 roku nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką Businesswoman Roku za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Od ponad 13 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality  inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Autorka i wydawca 13 książek. 

MAGDALENA SZEWCZUK

CEO Czerwonej Szpilki, kreatorka i siła napędowa tej społeczności. Jest kobietą, która wysoko stawia sobie poprzeczkę i wyznaje zasadę „Twoje życie, Twój wybór”, wierząc, że każdy z nas codziennie podejmuje decyzje kształtujące jego rzeczywistość. Już od czasów szkolnych wiedziała, że chce być swoim własnym szefem. Od 2007 roku jej partnerem jest firma Betterware, w której osiągnęła pozycję Diamentowego Dyrektora Generalnego. Ambitne cele, które sobie wyznacza, realizuje zawsze na 100%. Z takim samym zaangażowaniem działa w Czerwonej Szpilce.

ANNA MATUSIAK – RZEŚNIOWIECKA

Polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa, konferansjerka, pisarka, trenerka wystąpień publicznych, współwłaścicielka Agencji Ślubnej Ann&Kate Wedding Planners i pierwszej w Polsce Szkoły dla przyszłych Wedding Plannerów i Panien Młodych – The Bride School by Ann&Kate. Na antenie TVP 2  wspólnie z mężem – Krzysztofem Rześniowieckim tworzy i prowadzi program „Pytanie na śniadanie EXTRE”, a w poniedziałkowym „Pytaniu na śniadanie” – prowadzi showbiznesowy cykl: „CZERWONY DYWAN”.

wkrótce

POZNAJ EKSPERTKĘ JUŻ NIEBAWEM

MAGDALENA ZACHARIASIEWICZ

tytuł prelekcji: „Jak i dlaczego za wszelką cenę należy walczyć o własne marzenia”

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Dyplomowany nauczyciel tańca i pedagog. Posiada najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach towarzyskich, była tancerką paryskiej rewii. Od 13 lat właścicielka Klubu Tańca Extra raz autorka programu Ekspresja Kobiecości. Głosi wszem i wobec: “Nie ma ludzi nieutalentowanych tanecznie; bywają tylko nieutalentowani nauczyciele tańca”. W jej szkole klienci rzadko dostają to czego chcą, ale zawsze to czego potrzebują.  We wrocławskich przedszkolach uczy dzieci tańca z elementami savoir-vivre.

BEAUTY HOUR

W tym panelu poznasz najnowsze trendy modowe i makijażowe. Nauczysz się tworzyć bazę oraz ponadczasowe stylizacje dopasowane do okazji i Twojej sylwetki. Będziesz wiedzieć jak zrobić makijaż idealny. Po tym warsztacie czeka Cię prawdziwa rewolucja w Twojej szafie i… kosmetyczce.

NATALIA STAWIARSKA 

tytuł prelekcji: „Perfect Lips – czyli jak dobrać idealną i zmysłową CZERWIEŃ”

Pseudonim artystyczny: NALA. Współwłaścicielka firmy Pro Academy. Swoje doświadczenie zdobywała przez ostatnie 14 lat, czynnie pracując w branży wizażu.Przemalowała około 10 000 makijaży.  Współpracuje z wieloma gwiazdami m.in.z Magdą Mołek, Kasią Kowalską, Ewą Chodakowską, Odetą Moro-Figurską, Iloną Felicjańską, Kingą Korta, Anitą Lipnicką, Beatą Śniechowską czy Gosią Andrzejewiecz. Aktualnie wspiera wizażystów i pomaga im osiągnąć ich mistrzowski poziom w swoim fachu. NALA to laureatka wielu konkursów wizażowych, m.in. warsztatów makijażu na czerwony dywan w Los Angeles, Toronto, Istambule, Berlinie, Kuwejcie. Wicemistrzyni krajowych zawodów makijażu z 2005r.

wkrótce

POZNAJ EKSPERTKĘ JUŻ NIEBAWEM

AGENDA

10:00 – 10:30 ENERGETYCZNY start konferencji z niespodzianką
PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ
10:30 – 11:15 „7 kroków do zbudowania przyjacielskiej relacji ze swoim ciałem” Jola Lewicka 11:15 – 11:45 Przerwa kawowa

PANEL: WIEDZA

11:45 – 12:30 informacja wkrótce 12:30 – 13:00 „INSTAlacje” Marta Kaczmarski 13:00 – 14:00 Przerwa lunchowa

PANEL: INSPIRACJA & MOTYWACJA

14:00 – 14:45 Ilona Adamska – w rozmowie o sukcesie i karierze 14:45 – 15:30 „Jak i dlaczego za wszelką cenę należy walczyć o własne marzenia” Magdalena Zachariasiewicz
BEAUTY HOUR
15:30 – 16:00 Natalia Stawiarska 16:00 – 16:30 Iwona Ryszkowska 16:30 – 17:00 przerwa kawowa
PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ
17:00 – 17:30 „Co zrobić, żeby się chciało: ćwiczyć, rozwijać, tworzyć i… żyć” Marta Tymoszewicz – Bednarz
17:45 – 19:00 SOUNDS LIKE WOMEN – PANEL Z KONCERTEM
19:30 Zakończenie konferencji

10:00 – 10:30
Energetyczny start konferencji z niespodzianką

PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ

10:00 – 10:30
„7 kroków do zbudowania przyjacielskiej relacji ze swoim ciałem” Jola Lewicka

11:15 – 11:45
Przerwa kawowa

PANEL: WIEDZA

11:45 – 12:30
informacja wkrótce

12:30 – 13:00
„INSTAlacje” Marta Kaczmarski

13:00 – 14:00
Przerwa lunchowa

PANEL: INSPIRACJA & MOTYWACJA

14:00- 14:45
Ilona Adamska – w rozmowie o sukcesie i karierze

14:45 – 15:30
„Jak i dlaczego za wszelką cenę należy walczyć o własne marzenia” Magdalena Zachariasiewicz

BEAUTY HOUR

15:30- 16:00
Natalia Stawiarska

16:00 – 16:30
Iwona Ryszkowska

16:30 – 17:00
Przerwa kawowa

PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ

17:00- 17:30
„Co zrobić, żeby się chciało: ćwiczyć, rozwijać, tworzyć i… żyć” Marta Tymoszewicz-Bednarz

17:45 – 19:00 
SOUNDS LIKE WOMEN – PANEL Z KONCERTEM

19:30 
Zakończenie konferencji

PARTNERZY WYDARZENIA

PATRONI MEDIALNI

Do konferencji zostało już tylko:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2020 | Project design SHABLON