Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt!

Czerwona Szpilka to elitarna społeczność, w której przedsiębiorcze kobiety sukcesu mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji.

Od 2017 roku zrzeszamy w Klubie Czerwonej szpilki kobiety sukcesu z Dolnego Śląska. Wspieramy budowanie silnych relacji biznesowych, a także kreujemy przestrzeń, w której Klubowiczki czerpią od siebie pozytywną energię i mogą skupić się na budowaniu równowagi między poszczególnymi sferami swojego życia.

Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

Organizujemy oraz obejmujemy patronatem prestiżowe konferencje, spotkania networkingowe, warsztaty tematyczne i szkolenia wspierające rozwój ambitnych kobiet. 

Edukujemy z zakresu biznesu, marketingu, sprzedaży.

Czerwona Szpilka to społeczność powstała jako wyraz biznesowej pasji Magdaleny Szewczuk, która od 2003 roku realizuje się jako przedsiębiorca i wierzy, że kobiety razem mogą więcej.

Magdalena Szewczuk

CEO Czerwonej Szpilki, kreatorka i siła napędowa tej społeczności. Jest kobietą, która wysoko stawia sobie poprzeczkę i wyznaje zasadę „Twoje życie, Twój wybór”, wierząc, że każdy z nas codziennie podejmuje decyzje kształtujące jego rzeczywistość.
Już od czasów szkolnych wiedziała, że chce być swoim własnym szefem. To marzenie zaczęła realizować jeszcze jako nastolatka, a dziś jest ekspertem w rozwijaniu sieci konsumenckich. Od 2007 roku jej partnerem jest firma Betterware, w której osiągnęła pozycję Diamentowego Dyrektora Generalnego.
Ambitne cele, które sobie wyznacza, realizuje zawsze na 100%. Z takim samym zaangażowaniem działa w Czerwonej Szpilce.

Zapraszam do świata Czerwonej Szpilki

Jesteś kobietą charyzmatyczną, która lubi się wyróżniać i ceni sobie luksus? Wejdź do świata Czerwonej Szpilki, w którym wspieramy rozwój kobiet sukcesu stawiając na work-life balance.

Weź udział w naszych wydarzeniach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w ekskluzywnym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON