Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt!

Czerwona Szpilka to niepowtarzalna społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji.

Od 2017 roku zrzeszamy w Klubie Czerwonej szpilki kobiety biznesu z Dolnego Śląska. Od czerwca 2020 roku odległość nie ma znaczenia i do Klubu dołączają kobiety z całej Polski. Stawiamy na rozwój, szkolenia i zdobywaniu wiedzy, która sprawia, że biznesy wznoszą się na wyższy level. Wspieramy budowanie silnych relacji biznesowych, a także kreujemy przestrzeń, w której Klubowiczki czerpią od siebie pozytywną energię i mogą skupić się na budowaniu równowagi między poszczególnymi sferami swojego życia.

Szkolimy, doradzamy, dostarczamy narzędzi z zakresu biznesu, marketingu, public relations oraz sprzedaży.

Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

Organizujemy oraz obejmujemy patronatem prestiżowe konferencje, spotkania networkingowe, warsztaty tematyczne i szkolenia wspierające rozwój ambitnych kobiet. 

Czerwona Szpilka to społeczność powstała jako wyraz biznesowej pasji Magdaleny Szewczuk, która od 2003 roku realizuje się jako przedsiębiorca i wierzy, że kobiety razem mogą więcej.

Magdalena Szewczuk

CEO Czerwonej Szpilki, kreatorka i siła napędowa tej społeczności. Jest kobietą, która wysoko stawia sobie poprzeczkę i wyznaje zasadę „Twoje życie, Twój wybór”, wierząc, że każdy z nas codziennie podejmuje decyzje kształtujące jego rzeczywistość.
Już od czasów szkolnych wiedziała, że chce być swoim własnym szefem. To marzenie zaczęła realizować jeszcze jako nastolatka, a dziś jest ekspertem w rozwijaniu sieci konsumenckich. Od 2007 roku jej partnerem jest firma BetterStyle, w której osiągnęła pozycję Diamentowego Dyrektora Generalnego.
Ambitne cele, które sobie wyznacza, realizuje zawsze na 100%. Z takim samym zaangażowaniem działa w Czerwonej Szpilce.

Zapraszam do świata Czerwonej Szpilki

Jesteś kobietą charyzmatyczną, która lubi się wyróżniać i sięgać po więcej? Wejdź do świata Czerwonej Szpilki, w którym wspieramy rozwój ambitnych kobiet  stawiając na work-life balance.

Weź udział w naszych wydarzeniach

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON