W Czerwonej Szpilce tworzymy Klub kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, które chcą w swoim życiu sięgać po więcej.

Możesz zostać jedną z nas!

Mądra kobieta wie, gdzie szukać wsparcia.

 • Wie, że stawiając pierwsze kroki w biznesie, rozwijając istniejący już biznes lub dopiero o nim marząc – nie musi uczyć się na własnych błędach.
 • Wie, że czas to pieniądz i szkoda tracić lata na wyważanie otwartych drzwi.
 • Wie, że nie warto zużywać energii na przecieranie ścieżek, by dojść tam, gdzie inne kobiety dawno są i chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W czym kobieta jest mistrzynią?

 • Kobieta potrafi doskonale liczyć.
 • Wie, że nie musi liczyć wyłącznie na siebie.
 • Wie, że wsparcie kobiet, które doskonale rozumieją jej sytuację, jest warte o wiele więcej niż 8 złotych dziennie*.
  * Taka jest przybliżona wartość brutto podstawowego pakietu w Klubie.
 • Wie, że pomoc kobiet, które zaszły dalej od niej, jest BEZCENNA!

Miejsce od dawna zarezerwowane dla Ciebie!

Stworzyłyśmy wyjątkowy Klub Czerwonej Szpilki.

 Miejsce dla kobiet aktywnych i przedsiębiorczych. Miejsce dla kobiet, które każdego dnia chcą sięgać po więcej. 

Miejsce dla kobiet takich jak Ty.

Klub Czerwonej Szpilki to miejsce bez granic. Dosłownie. Nie ogranicza nas wiek ani miejsce zamieszkania. Również nasza wyobraźnia nie podlega żadnym limitom! Tylko razem stanowimy ogromny potencjał.

Każda z nas jest inna prawie pod każdym względem, ale w Klubie Czerwonej Szpilki posiadamy wspólny mianownik: Jesteśmy kobietami, które chcą w swoim życiu sięgać po więcej! Współpracujemy, wspieramy się, rozwijamy, promujemy, inspirujemy, dzielimy doświadczeniem. Trudne czasy dla biznesu są dla nas wyzwaniem, a nie ograniczeniem.

Co oferuje Ci Klub Czerwonej Szpilki?

 • Prestiż
 • Promocję Twojej marki osobistej i firmy
 • Wzmocnienie Twojej rozpoznawalności w Internecie
 • Wzmocnienie Twojej pozycji eksperta w branży
 • Pomoc w nawiązaniu nowych relacji biznesowych
 • Wzrost sprzedaży Twoich usług i produktów
 • Niezwykłą kobiecą energię, która doda Ci skrzydeł

…i wiele, wiele więcej!

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Stawiamy na rozwój

W Czerwonej Szpilce stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy. Wspólnie się szkolimy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia od ekspertów. Wzmacniamy marki osobiste, aby biznesy wzniosły się na wyższe poziomy.

Jeżeli chciałabyś mieć dostęp do Szpilkowej Strefy Wiedzy, czyli naszej platformy szkoleniowej online, również masz taką możliwość (wybierając odpowiedni pakiet). Znajdziesz tam materiały wideo, praktyczne PDF-y i zeszyty ćwiczeń, które pomogą Ci w rozwoju.

 

Zadbamy o promocję Twojej firmy

Pomożemy Ci umocnić profesjonalny wizerunek Twojej marki i zwiększymy jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie za pośrednictwem naszych działań PR i marketingowych.

Stworzymy dla Ciebie wizytówkę Twojej firmy i przeprowadzimy wywiad, a Ty będziesz miała możliwość zaprezentowania się w naszym specjalnym dodatku, który wysyłamy minimum cztery razy w roku do naszej szpilkowej bazy.

Dołączając do wyjątkowego Klubu Czerwonej Szpilki, zyskujesz:

Wizytówkę w pełnej okazałości. 
Publikację dedykowanej wizytówki z opisem, profesjonalnymi zdjęciami i danymi kontaktowymi Twojej firmy na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl

 

Możliwość udzielenia wywiadu w cyklu „Kobiety i ich biznesy”, który zostanie opublikowany na blogu, zwiększając rozpoznawalność Twojej marki

Możliwość nagrania wywiadu wideo, w którym możesz promować własny biznes i opowiedzieć historię swojej drogi

Udział w biznesowych sesjach fotograficznychpo których otrzymasz zdjęcia wspierające Twój profesjonalny wizerunek – do wykorzystania online lub w drukowanych materiałach marketingowych

 

Zaprezentowanie swojej oferty w dodatku specjalnymktóry wysyłamy minimum cztery razy w roku do miłośniczek Czerwonej Szpilki

Relacje i dobra energia to dla nas podstawa!

Wiemy, jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje.

Dołączając do Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymasz specjalny rabat na nasze wyjątkowe wydarzenia, podczas których budujemy więzi biznesowe i osobiste między ambitnymi i pozytywnymi kobietami, które każdego dnia sięgają po więcej.

Na naszych spotkaniach nie tylko dotrzesz do nowych klientów i umocnisz relacje biznesowe, lecz także zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii! Organizujemy spotkania networkingowe, szkolenia, konferencje i wyjazdy integracyjno-rozwojowe. Możesz liczyć również na mastermind online, czyli spotkania w małych grupach, które będą służyć Twojemu rozwojowi. 

 

Trudne czasy dla biznesu? Być może tak, jeśli działasz w pojedynkę.

Z Klubem Czerwonej Szpilki każdy czas to dobry czas dla biznesu. Gdy płyniesz samotną łódką, trudniej utrzymać kierunek. Łatwiej się poddać wiatrom. Wchodząc na pokład kobiet mających doświadczenie w biznesie – zyskujesz mocny grunt pod stopami. My, kobiety, mamy świadomość instynktu stadnego. Plemienia. Siły kobiet, która buduje. Mówi się, że jesteś wypadkową pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.
Dlatego powstał Klub Czerwonej Szpilki, by kobiety, które osiągnęły sukces, mogły wspierać inne w tym procesie. Byśmy mogły dzielić się najwyższym poziomem wiedzy, pozytywnych wibracji i zwykłej kobiecej solidarności. Dzieląc się doświadczeniem – pomnażamy nasze sukcesy. Przeżywając trudne chwile – możemy liczyć na wsparcie.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu? Posłuchaj, co powiedziały nam Klubowiczki!

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? NAPISZ DO NAS!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?