klub czerwonej szpilki networking

W Czerwonej Szpilce tworzymy Klub kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, które chcą w swoim życiu sięgać po więcej.

Możesz zostać jedną z nas!

Czas nieubłaganie przyspiesza im więcej lat mamy w dowodzie.

Wtedy zaczynamy się zastanawiać, czy można kupić czas?

Tak, by spędzić go z bliskimi, na podróżach czy robiąc to, na co mamy ochotę.

Aby to zrobić, należałoby wyeliminować większość potencjalnych biznesowych błędów, które popełniamy, startując z nową firmą lub próbując rozwijać już istniejącą.

Dlatego stworzyłyśmy rozwiązanie, które pomogło już setkom kobiet zaoszczędzić czas i rozwinąć ich biznesy.

Miejsce od dawna zarezerwowane
dla Ciebie!

Już od czasów kamienia łupanego kobiety zbierały się w grupach, dzięki czemu zwiększały swoje szanse na przetrwanie. 

Ten system sprawdza się do dziś, tyle że dziś zamiast w skórze owiniętej sznurkiem, spotykamy się w czerwonych szpilkach przy ulubionej kawie. Jednak razem zwiększamy szansę na sukces w swoim biznesie.

Tony Robbins, gdy zapytano go o to, jak być szczęśliwym i bogatym, powiedział: „Trzeba nauczyć się grać zespołowo”.

Jesteśmy Twoim zespołem. U nas znajdziesz mentorki, przyjaciółki, klientki. Gramy do jednej bramki. A tą bramką jest Twój sukces.

Co oferuje Ci Klub Czerwonej Szpilki?

  • Realną pomoc w rozwoju Twojego biznesu

  • Zbudowanie mocnej pozycji Twojej firmy w Internecie

  • Prestiż i wzmocnienie pozycji eksperta w branży

  • Możliwość współpracy na różnych poziomach

  • Pomoc w nawiązaniu nowych relacji biznesowych

  • Wzrost sprzedaży Twoich usług i produktów

  • Motywację do działania i stały rozwój

  • Dostęp do usług i wiedzy tylko dla Klubowiczek

…i wiele, wiele więcej!

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Stawiamy na rozwój

W Czerwonej Szpilce stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy. Wspólnie się szkolimy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia od ekspertów. Wzmacniamy marki osobiste, aby biznesy wzniosły się na wyższe poziomy.

Jeżeli chciałabyś mieć dostęp do wybranych materiałów w Szpilkowej Strefie Wiedzy, czyli naszej platformy szkoleniowej online, również masz taką możliwość (wybierając odpowiedni pakiet). Znajdziesz tam materiały wideo, praktyczne PDF-y i zeszyty ćwiczeń, które pomogą Ci w rozwoju.

 

Zadbamy o promocję
Twojej firmy

Pomożemy Ci umocnić profesjonalny wizerunek Twojej marki i zwiększymy jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie za pośrednictwem naszych działań PR i marketingowych.

Stworzymy dla Ciebie wizytówkę Twojej firmy i opublikujemy ją na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl , a także będziesz mogła opublikować Twój artykuł na blogu Czerwonej Szpilki w celu budowania wizerunku eksperta w swojej branży.

Dołączając do wyjątkowego Klubu Czerwonej Szpilki, zyskujesz:

Wizytówkę w pełnej okazałości.
Publikację dedykowanej wizytówki z opisem, profesjonalnymi zdjęciami i danymi kontaktowymi Twojej firmy na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl

 

Możliwość udzielenia wywiadu w cyklu „Kobiety i ich biznesy” w celu zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki oraz jako inspiracja dla innych kobiet. Dodatkowo możliwość udziału w wywiadzie LIVE.

Dostęp do spotkań networkingowych w wersji online oraz offline.

Udział w biznesowych sesjach fotograficznychpo których otrzymasz zdjęcia wspierające Twój profesjonalny wizerunek – do wykorzystania online lub w drukowanych materiałach marketingowych

 

 

Dzień z Magdaleną Szewczuk to indywidualny mentoring z pakietem materiałów do Social Mediów.

Relacje i dobra energia to dla nas podstawa!

Wiemy, jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje.

Dołączając do Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymasz specjalny rabat na nasze wyjątkowe wydarzenia, podczas których budujemy więzi biznesowe i osobiste między ambitnymi i pozytywnymi kobietami, które każdego dnia sięgają po więcej.

Na naszych spotkaniach nie tylko dotrzesz do nowych klientów i umocnisz relacje biznesowe, lecz także zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii! Organizujemy spotkania networkingowe, szkolenia, konferencje i wyjazdy integracyjno-rozwojowe. Możesz liczyć również na mastermind online, czyli spotkania w małych grupach, które będą służyć Twojemu rozwojowi. 

 

Trudne czasy dla biznesu? Być może tak, jeśli działasz w pojedynkę.

Z Klubem Czerwonej Szpilki każdy czas to dobry czas dla biznesu. Gdy płyniesz samotną łódką, trudniej utrzymać kierunek. Łatwiej się poddać wiatrom. Wchodząc na pokład kobiet mających doświadczenie w biznesie – zyskujesz mocny grunt pod stopami. My, kobiety, mamy świadomość instynktu stadnego. Plemienia. Siły kobiet, która buduje. Mówi się, że jesteś wypadkową pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.
Dlatego powstał Klub Czerwonej Szpilki, by kobiety, które osiągnęły sukces, mogły wspierać inne w tym procesie. Byśmy mogły dzielić się najwyższym poziomem wiedzy, pozytywnych wibracji i zwykłej kobiecej solidarności. Dzieląc się doświadczeniem – pomnażamy nasze sukcesy. Przeżywając trudne chwile – możemy liczyć na wsparcie.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu?
Posłuchaj, co powiedziały nam Klubowiczki!

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? NAPISZ DO NAS!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON