W Czerwonej Szpilce tworzymy Klub kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, które chcą w swoim życiu sięgać po więcej.

Możesz zostać jedną z nas!

Czas nieubłaganie przyspiesza im więcej lat mamy w dowodzie.

Wtedy zaczynamy się zastanawiać, czy można kupić czas?

Tak, by spędzić go z bliskimi, na podróżach czy robiąc to, na co mamy ochotę.

Aby to zrobić, należałoby wyeliminować większość potencjalnych biznesowych błędów, które popełniamy, startując z nową firmą lub próbując rozwijać już istniejącą.

Dlatego stworzyłyśmy rozwiązanie, które pomogło już setkom kobiet zaoszczędzić czas i rozwinąć ich biznesy.

Miejsce od dawna zarezerwowane dla Ciebie!

Już od czasów kamienia łupanego kobiety zbierały się w grupach, dzięki czemu zwiększały swoje szanse na przetrwanie. 

Ten system sprawdza się do dziś, tyle że dziś zamiast w skórze owiniętej sznurkiem, spotykamy się w czerwonych szpilkach przy ulubionej kawie. Jednak razem zwiększamy szansę na sukces w swoim biznesie.

Tony Robbins, gdy zapytano go o to, jak być szczęśliwym i bogatym, powiedział: „Trzeba nauczyć się grać zespołowo”.

Jesteśmy Twoim zespołem. U nas znajdziesz mentorki, przyjaciółki, klientki. Gramy do jednej bramki. A tą bramką jest Twój sukces.

Co oferuje Ci Klub Czerwonej Szpilki?

  • Prestiż
  • Promocję Twojej marki osobistej i firmy
  • Wzmocnienie Twojej rozpoznawalności w Internecie
  • Wzmocnienie Twojej pozycji eksperta w branży
  • Pomoc w nawiązaniu nowych relacji biznesowych
  • Wzrost sprzedaży Twoich usług i produktów
  • Niezwykłą kobiecą energię, która doda Ci skrzydeł

…i wiele, wiele więcej!

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Stawiamy na rozwój

W Czerwonej Szpilce stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy. Wspólnie się szkolimy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia od ekspertów. Wzmacniamy marki osobiste, aby biznesy wzniosły się na wyższe poziomy.

Jeżeli chciałabyś mieć dostęp do Szpilkowej Strefy Wiedzy, czyli naszej platformy szkoleniowej online, również masz taką możliwość (wybierając odpowiedni pakiet). Znajdziesz tam materiały wideo, praktyczne PDF-y i zeszyty ćwiczeń, które pomogą Ci w rozwoju.

 

Zadbamy o promocję Twojej firmy

Pomożemy Ci umocnić profesjonalny wizerunek Twojej marki i zwiększymy jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie za pośrednictwem naszych działań PR i marketingowych.

Stworzymy dla Ciebie wizytówkę Twojej firmy i przeprowadzimy wywiad, a Ty będziesz miała możliwość zaprezentowania się w naszym specjalnym dodatku, który wysyłamy minimum cztery razy w roku do naszej szpilkowej bazy.

Dołączając do wyjątkowego Klubu Czerwonej Szpilki, zyskujesz:

Wizytówkę w pełnej okazałości. 
Publikację dedykowanej wizytówki z opisem, profesjonalnymi zdjęciami i danymi kontaktowymi Twojej firmy na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl

 

Możliwość udzielenia wywiadu w cyklu „Kobiety i ich biznesy”, który zostanie opublikowany na blogu, zwiększając rozpoznawalność Twojej marki

Możliwość nagrania wywiadu wideo, w którym możesz promować własny biznes i opowiedzieć historię swojej drogi

Udział w biznesowych sesjach fotograficznychpo których otrzymasz zdjęcia wspierające Twój profesjonalny wizerunek – do wykorzystania online lub w drukowanych materiałach marketingowych

 

Zaprezentowanie swojej oferty w dodatku specjalnymktóry wysyłamy minimum cztery razy w roku do miłośniczek Czerwonej Szpilki

Relacje i dobra energia to dla nas podstawa!

Wiemy, jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje.

Dołączając do Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymasz specjalny rabat na nasze wyjątkowe wydarzenia, podczas których budujemy więzi biznesowe i osobiste między ambitnymi i pozytywnymi kobietami, które każdego dnia sięgają po więcej.

Na naszych spotkaniach nie tylko dotrzesz do nowych klientów i umocnisz relacje biznesowe, lecz także zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii! Organizujemy spotkania networkingowe, szkolenia, konferencje i wyjazdy integracyjno-rozwojowe. Możesz liczyć również na mastermind online, czyli spotkania w małych grupach, które będą służyć Twojemu rozwojowi. 

 

Trudne czasy dla biznesu? Być może tak, jeśli działasz w pojedynkę.

Z Klubem Czerwonej Szpilki każdy czas to dobry czas dla biznesu. Gdy płyniesz samotną łódką, trudniej utrzymać kierunek. Łatwiej się poddać wiatrom. Wchodząc na pokład kobiet mających doświadczenie w biznesie – zyskujesz mocny grunt pod stopami. My, kobiety, mamy świadomość instynktu stadnego. Plemienia. Siły kobiet, która buduje. Mówi się, że jesteś wypadkową pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.
Dlatego powstał Klub Czerwonej Szpilki, by kobiety, które osiągnęły sukces, mogły wspierać inne w tym procesie. Byśmy mogły dzielić się najwyższym poziomem wiedzy, pozytywnych wibracji i zwykłej kobiecej solidarności. Dzieląc się doświadczeniem – pomnażamy nasze sukcesy. Przeżywając trudne chwile – możemy liczyć na wsparcie.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu? Posłuchaj, co powiedziały nam Klubowiczki!

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? NAPISZ DO NAS!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?