Witaj w świecie, gdzie każda chwila ma znaczenie – 

Wyjazd SLOW

z Magdaleną Szewczuk

Witaj w świecie, gdzie każda chwila ma znaczenie!

Wyjazd SLOW
z Magdaleną Szewczuk

SLOW WEEKEND

Wyjazdy SLOW są nie tylko podróżami w piękne zakątki natury, ale przede wszystkim podróżami w głąb własnego ja! Te wyjazdy to coś więcej niż spotkania – to okazja do głębokich rozmów o życiu, marzeniach i ambicjach. To miejsca, gdzie możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i aspiracjami.

Czy marzysz o chwili ucieczki od codzienności, aby odnaleźć głębszy sens i połączyć się ze swoim wnętrzem?

Może szukasz inspiracji, jak stworzyć symbiozę sukcesu zawodowego z osobistym spełnieniem?

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, co naprawdę daje Ci energię do życia?

A może po prostu pragniesz zmian, pozostając wierna sobie?

JEŚLI TAK, TEN WYJAZD JEST DLA CIEBIE!

 

SLOW WEEKEND 2024

Gdzie?

Akademia Kuraszków pod Wrocławiem

Kiedy?

14-16 czerwca 2024

Prowadząca:

Magdalena Szewczuk

JAK WYGLĄDA WYJAZD SLOW
Z CZERWONĄ SZPILKĄ ?

Transformacja poprzez spokój i uśmiech

Przyłączając się do nas, nie tylko odpoczniesz od codziennej rutyny, ale także doświadczysz potężnej dawki radości, śmiechu i pozytywnych emocji. Nasze aktywności, od medytacji po wspólne warsztaty, są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci wzrastać, relaksować się i czerpać radość z każdej chwili.

Magia miejsca

Wybieramy urokliwe, magiczne miejsca, które wzmacniają doświadczenia każdego wyjazdu. W tej atmosferze, w otoczeniu przyrody, z łatwością odnajdziesz spokój, harmonię i równowagę.

Nowe rozdziały, nowe możliwości

Każdy wyjazd z Czerwoną Szpilką to szansa na rozpoczęcie nowego rozdziału w Twoim życiu – zarówno osobistym, jak i zawodowym. Tu, wśród kobiet, które podzielają Twoje wartości, odkryjesz nowe ścieżki do sukcesu i spełnienia.

CO CIĘ CZEKA tym razem?

MAGDALENA SZEWCZUK – MENTORing

Główną atrakcją wyjazdu będzie mentoring z Magdaleną Szewczuk – CEO Czerwonej Szpilki, kreatorką i siłą napędowa tej społeczności.

Mentorka, liderka oraz ekspertka w dziedzinie budowania relacji i marki osobistej.

Te z Was, które mnie znają wiedzą, że jestem osobą, która przez wiele lat żyła z pasją. Jestem pasjoholiczką, tak zawsze o sobie mówiłam. Ale w życiu każdej pasji jest cień. 

Moja niegasnąca chęć działania przekształciła się w coś mniej pozytywnego i zaczęła mnie wyniszczać. Zatraciłam się w pracy, która zawsze była dla mnie źródłem energii i satysfakcji, i po drodze zapomniałam o najważniejszym – o sobie. W pogoni za spełnianiem się zaniedbałam zdrowie, nie zauważając, jak stopniowo tracę balans. Już nie byłam pasjoholiczką, tylko pracoholiczką.

Rok 2023 był dla mnie rokiem przełomowym, rokiem mocnej transformacji i głębokich przemyśleń. Było to możliwe, ponieważ zdecydowałam się na przerwę, na prawdziwe STOP. W tym czasie uświadomiłam sobie, że będąc kobietą przedsiębiorczą, prowadzącą własny biznes, moim pierwotnym celem zawsze było poczucie niezależności – możliwość wyboru tego, jak chcę pracować, ile chcę pracować i jak chcę kształtować życie.

Zrozumiałam też, że najważniejszą osobą dla mnie jestem ja sama, że muszę być pierwszym, o co dbam. Moje zdrowie, samopoczucie i energia są fundamentem do osiągania celów. Każda bateria jeśli się jej nie doładowuje, w końcu się wyczerpie.

 

Magda Szewczuk

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

Z myślą o kobietach, które tak jak ja zatraciły się w swojej pracy, zrodziła się koncepcja wyjazdów Slow. To wyjątkowa okazja, by zostawić za sobą codzienne sprawy i wyzwania, by znaleźć się w innej przestrzeni, otoczyć zachwycającą przyrodą i najważniejsze – usłyszeć własny głos. To czas na regenerację, odnalezienie wewnętrznej harmonii i nauczenie się, jak równoważyć pracę z życiem osobistym.

 

Taki wyjazd to nie tylko chwila odpoczynku, to inwestycja w siebie – w swoje zdrowie, spokój umysłu i odzyskanie radości życia. To moja misja, aby pomóc innym znaleźć równowagę, którą ja sama odnalazłam. Wierzę, że każda kobieta zasługuje na moment zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę jest dla niej w życiu ważne. 

Wyjazd Slow – ZATRZYMAJ SIĘ, BY PRZYSPIESZYĆ!

ODKRYJ SIŁĘ KOBIECEJ WSPÓLNOTY

Każda uczestniczka wnosi do wyjazdu SLOW swoją unikalną energię i mądrość, tworząc przestrzeń pełną wsparcia, zrozumienia i motywacji. To tu, w otoczeniu inspirujących kobiet, odkryjesz prawdziwą moc wolniejszego życia, które przyspieszy Twój osobisty i zawodowy rozwój.

CO DOKŁADNIE DOSTANIESZ?

CENA BILETU OBEJMUJE:

– Poranne rytuały na świeżym powietrzu 

– Mentoring transformacyjny z Magdaleną Szewczuk

– Atrakcje i niespodzianki

– Pełne wyżywienie od piątku do niedzieli

– 2 noclegi w pokojach 2 os. w Akademii Kuraszków

CENA STANDARDOWA:
3597 zł (brutto)

DOŁĄCZ DO NASZYCH WYJAZDÓW

Zapraszam Cię, byś dołączyła do naszych wyjazdów i stała się częścią czegoś wyjątkowego. Razem tworzymy wspomnienia, dzielimy się emocjami i przeżywamy chwile, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

To jest Twój czas – czas na Ciebie i Twoją transformację.

Powiedz sobie głośno – dołączam!

REKOMENDACJE

Ewelina Bożyk

Ekspertka ds. inwestowania w nieruchomości

Wyjazd SLOW „Zatrzymaj się, aby wziąć rozbieg” to wyjazd rozwojowy, który połączył elementy natury, dźwięków, smaków, jogi twarzy oraz aromaterapii z integracją i bliższym poznaniem klubowiczek bardziej na luzie, ale w pięknych pałacowych wnętrzach. Ten wyjazd pozwolił nam na pełną relaksację i odprężenie, jednocześnie rozwijając nas wewnętrznie, pozwalając nawiązać relacje nie tylko biznesowe.

Podczas wyjazdu miałyśmy okazję poznać siebie w grupie, uczestniczyć w warsztatach rozwojowych oraz poznać różne techniki relaksacji, medytacji, aby zwiększyć naszą energię wewnętrzną oraz uspokoić umysł. Dzięki dźwiękom mis tybetańskich i kryształowych, poprzez poranne spacery i ćwiczenia jogi twarzy zadbałyśmy o zdrowie i piękno naszej skóry, ale jednocześnie redukując napięcia i stres zgromadzone w mięśniach twarzy i ciała. Dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych doświadczyłyśmy korzyści z zastosowania olejków w różnych stanach emocjonalnych i ich wpływu na nasze funkcjonowanie i proces regeneracji. Własnoręcznie skomponowane zapachy zabrałyśmy ze sobą, żeby w domowych warunkach kontynuować ten proces poprawy stanu umysłu, samopoczucia i równowagi wewnętrznej.

Taki wyjazd rozwojowy wymaga zaufania i otwarcia się na nowe doświadczenia. Jeśli jesteś gotowa na przyjęcie tego wyzwania, możesz osiągnąć niezwykłą równowagę i harmonię.

Paulina Juśkiewicz

Wedding plannerka & event creatorka

Piękny czas na zatrzymanie się i odkrycie w Sobie tego, co nie odkryte albo od dawna ukryte. Chwila na zastanowienie. Praca ze sobą i bycie przy Sobie. Cudna energia miejsca. Rozmowy na luzie, tu i teraz. Wspaniały czas na złapanie oddechu, żeby móc ruszyć ze zdwojoną energią do działania.

Edyta Krzysiek

Twarzyoga

CZEKAMY NA CIEBIE!