Zapraszają na SZKOLENIE

AI WOW

Zapraszają na SZKOLENIE

AI WOW

Rozwijaj swoje umiejętności i zdobądź przewagę w biznesie!

DLA KOGO
jest szkolenie?
dla właścicieli firm;
dla PR i marketing managerów;
dla osób odpowiedzialnych za social media w firmie;
dla wszystkich, którzy chcą działać efektywniej na Instagramie

Odkryj Sekrety Sztucznej Inteligencji

Warsztaty dla Kobiet-Liderek

klub-liderek-biznesu
liderki-biznesu
DLACZEGO
POWINNAŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?
to spotkanie będzie miało charakter warsztatów;
warsztaty poprowadzi znany i ceniony ekspert Instagrama – Marta Kaczmarski;
poznasz narzędzie, które pomoże Ci w pracy,
dowiesz się jak efektywnie tworzyć treści, które przyciągną Twoich odbiorców
zwiększysz popularność swojej marki, tym samym zwiększając sprzedaż swoich produktów lub usług.
liderki-biznesu

WROCŁAW

Hotel Double Tree by Hilton

20 czerwca 2024

godz. 9:00 – 17:00

1890 zł

Cena specjalna

Obowiązuje do 30.05

TYLKO 10 MIEJSC !

Cena regularna: 2490 zł

TRENERKA
Marta Kaczmarski – Autorka dynamicznych szkoleń dla przedsiębiorców pragnących budować markę na Instagramie. Twórczyni unikatowej polskiej platformy edukacyjnej INSTA UCZELNIA, dedykowanej przedsiębiorcom, którzy samodzielnie chcą prowadzić firmowe konto na Instagramie.

Warsztaty będą podzielone na 3 moduły

PRYWATNY ASYSTENT

Nauka korzystania z Chatu GPT, która nie tylko oszczędzi Twój czas, ale podniesie znacznie efektywność i satysfakcję z wykonanego zadania. Dowiesz się i nauczysz w praktyce jak Skalibrować Sztuczną Inteligencję, aby pracowała i wspierała Twoje zadania jak ekspert w Twojej branży.

Nauczysz się jak rozmawiać ze sztuczną inteligencją i jak delegować zadania, w których każde kolejne zadanie będzie kontynuacją poprzedniego, co zapewni płynność i niezwykły komfort działania.

Po tym module zapomnisz o uczuciu bezsilności tworzenia treści i komunikacji w gorsze dni.

ELITARNA JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

Poznasz prostą ścieżkę obsługi klienta i nauczysz się jak wykorzystać krótkie okienko uwagi klienta, przekształcając je w silne punkty kontaktu. Dzięki prostym
i intuicyjnym narzędziom wizualnym, stworzysz wyjątkowe doświadczenia dla każdego zainteresowanego widza.

Poznasz najnowsze narzędzia, które służą do natychmiastowego dostarczania informacji potencjalnym klientom. Nauczysz się jak wykorzystać uwagę klienta, zanim przejdzie do konkurencyjnej oferty.

Nauczysz się tworzenie prostych i skutecznych lejków sprzedażowych, które będą pracowały Dla Twojej marki 24h na dobę.

LUKSUSOWA STRATEGIA

Samodzielnie otworzysz drzwi do luksusowego świata generowania obrazów oraz filmów wideo. Odkryjesz, jak łatwo tworzyć grafiki, które się wyróżniają, i filmy, które zachwycają.

Zdobędziesz umiejętności tworzenia wizualnych arcydzieł, które wzbogacą Twoją kreatywność i pozwolą przekazać Twoją historię w sposób, który zapiera dech w piersiach.

Ten moduł oznacza nieograniczone możliwości – stworzysz oryginalne obrazy i filmy, które wyrażą Twoją wyjątkową wizję, bez względu na Twoje wcześniejsze doświadczenie z grafiką czy produkcją wideo.

W cenie biletu:

Udział w szkoleniu
Materiały szkoleniowe
Przerwy kawowe
Lunch

zobacz rekomendacjĘ AI WOW

Uczestniczki o Szkoleniach Marty:

“To fantastyczne szkolenie dla każdego, kto prowadzi własny biznes i chciałby rozkręcić swój firmowy Instagram. Warsztaty prowadzone są w bardzo przyjazny sposób przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów i wychodzimy z nich z wiedzą i umiejętnościami, które można od razu wprowadzić w życie. Gorąco polecam!”

 

 

Anna Walenczak

Właścicielka firmy Easiness

“Warsztaty InstaWOW bardzo mi się podobały. Dużo merytorycznej i praktycznej wiedzy. Poza tym, atmosfera jaka temu towarzyszyła utwierdziła mnie w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję biorąc udział w tym szkoleniu. Świetnie zorganizowane przez Czerwoną Szpilkę, super prowadząca Marta Kaczmarski, która jest konkretna, ale zarazem z dużym poczuciem humoru. Bardzo dobrze wykorzystany czas. Polecam!”
Marta Drozd

Home Stager & Dekorator Wnętrz

“Warsztaty InstaWOW  z Martą Kaczmarski – to dawką wiedzy, pozytywnej energii i dużo uśmiechu:) Jeżeli chcesz być na “Ty” z instagramem, zacząć korzystać z insta dla rozwoju swojego biznesu, poznać tajniki i ukryte możliwości tego narzędzia – na tych warsztatach nauczysz się tego wszsytkiego i zaczniesz swoją profesjonalna przygodę z Instagramem:) Polecam serdecznie!”
Yana Vydavska

Właścicielka Yana Vydavska Photography

Instagram tworzony intuicyjnie i bez planu potrafi zabrać Ci nawet kilka godzin tygodniowo. Bez umiejętności planowania i korzystania z narzędzi wspierających tworzenie posta może stać się torturą dla twórcy. Jak ułatwić sobie pracę i przestać się martwić, że znowu nie wiadomo co wrzucić na Instagram.