Ekspertki i szkolenia

Zdobywaj wiedzę, poszerzaj kompetencje – rozwijaj się razem z nami! 
Nasze ekspertki dzielą się wiedzą biznesową, z zakresu budowania marki osobistej, mediów społecznościowych, sprzedaży, komunikacji, motywacji, rozwoju osobistego. Znajdziesz tu to, czego możesz potrzebować, aby realizować swoje cele.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałyśmy! 

Magdalena Szewczuk

Charyzmatyczna Liderka i właścicielka Czerwonej Szpilki,

z marketingiem i sprzedażą związana od 2002 roku. Każdy, kto zna Magdalenę wie, że jej motto brzmi:  “Twoje życie – Twój wybór”. Magdalena pomaga w rozwoju podczas indywidualnych konsultacji oraz jest autorką wielu szkoleń dostępnych w Szpilkowej Strefie Wiedzy.

Magdalena Szewczuk

Charyzmatyczna Liderka i właścicielka Czerwonej Szpilki,

z marketingiem i sprzedażą związana od 20 lat.Każdy, kto zna Magdalenę wie, że jej motto brzmi: “Twoje życie – Twój wybór”.
Magdalena pomaga w rozwoju podczas indywidualnych konsultacji oraz jest autorką wielu szkoleń dostępnych w Szpilkowej Strefie Wiedzy.

Marta Kaczmarski

INSTAGRAM INSTRUKTOR dla biznesu i marki osobistej.

To pełna energii, doświadczona trenerka, która wie, jak uczyć trudnych rzeczy. Marta pomoże Ci rozwinąć skrzydła na Instagramie
Zaczynasz? Masz już konto? Nie wiesz jak działać? 
Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Marta Kaczmarski

INSTAGRAM INSTRUKTOR dla biznesu i marki osobistej.

To pełna energii doświadczona trenerka, która wie jak uczyć trudnych rzeczy. Marta pomoże Ci rozwinąć skrzydła na InstagramieZaczynasz? Masz już konto? Nie wiesz jak działać? Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Żaneta Kajs

Ekspertka w rozwoju kompetencji interpersonalnych

Będąc Certyfikowanym Trenerem FRIS®, metodologii badającej Style Myślenia Żaneta pokaże Ci jak zadbać o motywację swoją i ludzi, z którymi współpracujesz. Nasza trenerka wspiera przedsiębiorców, managerów, pracowników oraz osoby, które chcą poznać swoje talenty, mocne strony, style komunikacyjne wyróżniające ich na tle innych. W swoich działaniach stawia na praktykę.

Żaneta Kajs

Ekspertka w rozwoju kompetencji interpersonalnych

Będąc Certyfikowanym Trenerem FRIS®, metodologii badającej Style Myślenia pokażę Ci jak zadbać o motywację swoją i ludzi, z którymi współpracujesz. Żaneta wspiera przedsiębiorców, managerów, pracowników oraz osoby, które chcą poznać swoje talenty, mocne strony, style komunikacyjne wyróżniające ich na tle innych. W swoich działaniach stawia na praktykę.

Wznieś swój biznes na wyższy poziom

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON