Tylko

z Kobietami i dla Kobiet

Bycie, odczuwanie i przepływ energii relacji.

Niezawodne wsparcie biznesowe.

Motywacja w rozwoju osobistym.

Lojalność.

Wzajemność.

Czerwona Szpilka  – musisz dołączyć!

Tylko
z Kobietami i dla Kobiet

Bycie, odczuwanie i przepływ energii relacji.

Niezawodne wsparcie biznesowe.

Motywacja w rozwoju osobistym.

Lojalność.

Wzajemność.

Czerwona Szpilka  – musisz dołączyć!

Umysł ludzki można porównać do baterii elektrycznej, a wiadomo, że zespół baterii elektrycznych wytwarza więcej energii od baterii pojedynczej – Napoleon Hill.

Współpraca z prestiżową kobiecą społecznością to przyjemność, samorealizacja i harmonia. Czekają na Ciebie programy edukacyjne, skuteczny inspirujący networking, a także usługi dedykowane biznesowi. 

Poznaj Nas na spotkaniach networkingowych Czerwona Szpilka w Mieście

OTOCZENIE MA ZNACZENIE

Jeśli:

  • poszukujesz nowych biznesowych kontaktów lub potencjalnych Klientów,
  • zakładasz własną firmę i potrzebujesz wsparcia w opracowaniu planu działania,
  • szukasz pomysłów na skuteczność i sukces swojego biznesu,
  • masz zawodowy problem, którego nie możesz rozwiązać,
  • utknęłaś w miejscu i bez dodatkowej motywacji i wsparcia nie ruszysz dalej,
  • albo po prostu potrzebujesz towarzystwa Kobiet o podobnych priorytetach,

to spotkania networkingowe z Czerwoną Szpilką są właśnie dla Ciebie! Spotkania Czerwonej Szpilki organizujemy po to, żebyś nie była osamotniona w tym, co robisz, żebyś zawsze czuła wsparcie i miała świadomość nowych możliwości.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PO DOŁĄCZENIU DO SPOTKAŃ CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Oto spotkania, w których możesz wziąć udział, organizowane przez nasze Klubowiczki Ambasadorki. Działają one lokalnie, organizując spotkania w swoim stylu. Wybierz to, które interesuje Cię najbardziej. Ambasadorki tworzą wyjątkową przestrzeń zarówno do networkingu, jak i do zdobywania wiedzy. To doskonała okazja, by poznać Czerwoną Szpilkę bliżej.

Abyśmy mogły zapewnić networking na najwyższym poziomie, jako uczestniczka możesz wziąć udział w naszych spotkaniach networkingowych maksymalnie dwa razy w ciągu roku.

Networking w formule „Kawa i ciacho”

 

To biznesowe spotkanie na luzie. Spotykamy się przy kawie/herbacie, zasiadając przy wspólnym stole. Każda uczestniczka ma możliwość przedstawienia się grupie. Czas na prezentację to aż 3 minuty. Następnie spotkanie przyjmuje formę luźnej konwersacji, a tematy są dobierane według potrzeb grupy. To świetny start w nowy świat wspierających się kobiet biznesu. Bez spiny, przy kawie i ciachu spędzasz przyjemnie dwie biznesowe godziny.

 

„Networking z ekspertem”

 

Każde takie spotkanie ma swoją agendę i przede wszystkim swojego eksperta. To propozycja dla kobiet, które oprócz networkingu są głodne wiedzy. Chcą poszerzyć swoje horyzonty, a przy okazji zależy im na nowych znajomościach. W trakcie spotkania ekspert ma 60-minutową prelekcję. Jest także czas na autoprezentację w formule jak z serialu „Shark Tank” – każda uczestniczka ma minutę na przedstawienie się. Następnie jest czas na zacieśnianie więzi i biznesowe rozmowy. Czas trwania spotkania to 3 godziny wraz z przerwami kawowymi.

 

wsparcie-w-biznesie-online

„Czerwona Szpilka w Mieście”

 

Klasyk spotkań Czerwonej Szpilki. Jeśli chcesz wkroczyć na wyższy poziom zaawansowania, to jest spotkanie dla Ciebie. Podczas tego spotkania będziesz czerpać wiedzę od dwóch specjalnie wyselekcjonowanych ekspertów. Tak samo jak w przypadku spotkań „Networking z ekspertem” będziesz miała okazję do zaprezentowania siebie i zdobycia uwagi pozostałych uczestniczek. Pozostała część spotkania to networking w najlepszej postaci i biznesowe rozmowy, a to wszystko okraszone lekkim cateringiem i przerwami kawowymi. 

 

Dowiedz się, co Biznesowy Klub Czerwonej Szpilki ma Ci do zaoferowania, jaka jest jego misja i dlaczego warto do nas dołączyć.

 

Szpilkowe spotkania są świetną okazją do tego, żeby przekonać się, jak nasza społeczność może wesprzeć Ciebie i Twój biznes. Podstawą naszego wsparcia jest Klub Czerwonej Szpilki. Podczas spotkania dowiesz się więcej na temat naszego Klubu, poczujesz wyjątkową Szpilkową energię i kto wie, może zdecydujesz się zostać z nami na dłużej. 

 

 

MISJA CZERWONEJ SZPILKI

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym za pomocą networkingu, programów edukacyjnych oraz usług dla biznesu.

 

ZOBACZ, KIEDY I GDZIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ

WARSZAWA

Networking Warszawa Czerwona Szpilka

Networking z ekspertem”
w Warszawie

Networking Warszawa Czerwona Szpilka

Kawa i ciacho” z Czerwoną Szpilką
w Warszawie

Kawa i ciacho” z Czerwoną Szpilką
Wrocław

net

Czerwona Szpilka w mieście”
Wrocław

KATOWICE

Networking Paulina Juskiewicz Warszawa

„Czerwona Szpilka w mieście
Katowice

BIELSKO- BIAŁA

Networking Paulina Juskiewicz Warszawa

Networking z ekspertem”
w Bielsku- Białej

ZIELONA GÓRA

Networking Paulina Juskiewicz Warszawa

Kawa i ciacho” z Czerwoną Szpilką
Zielona Góra

Networking Paulina Juskiewicz Warszawa

Kawa i ciacho” z Czerwoną Szpilką
Zielona Góra

REKOMENDACJE

Na spotkaniach Czerwonej Szpilki nawiązują się relacje, które po jakimś czasie przeradzają się w przyjaźnie. Na gali było ponadwymiarowo. Wszystkie osoby wychodzą z nowymi znajomościami, nowymi kontaktami do osób, których właśnie szukają w rozwoju swojego biznesu. Dziewczyny, które są na spotkaniach Czerwonej Szpilki, nawiązują nieprawdopodobne współprace i relacje. Od tego momentu ich biznes zaczyna rozkwitać.
Na to spotkanie trzeba się dobrze przygotować, bo to jest praca! To jest praca! Bo ilu tam ludzi spotkasz, ile wizytówek zdobędziesz, ile wizytówek rozdasz, z iloma osobami spotkasz się na Instagramie później, to jest rzecz bezcenna
Marta Kaczmarski

INSTAGRAM INSTRUKTOR dla biznesu i marki osobistej

Spotkanie z Czerwoną Szpilką to zawsze moc inspiracji i pozytywna energia. Coś czego nie można kupić, ani zatrzymać, trzeba chłonąć całą sobą i doceniać. To jest możliwość spotkania się z kobietami, które wiedzą czego chcą, nadają świadomy kierunek swoim działaniom i dzielą się tym z innymi.

Katarzyna Skowrońska

Właścicielka biura rachunkowego Super Księgi

Takie spotkania kameralne lubię najbardziej, bo wtedy wszystkie dziewczyny mogą się poznać i przekazać sobie nawzajem tę dobrą energię. Myślałam, że spotkanie będzie trwało 2 godziny, a spędziłyśmy ze sobą 5 godzin i myślę, że większość z nas miała niedosyt ❤️.

Marta Drozd

Home Stager & Dekorator Wnętrz

ORGANIZUJEMY TEŻ EVENTY NETWORKINGOWE, KTÓRE SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE.

ZOBACZ, JAK TO WYGLĄDA:

POZNAJ NASZE AMBASADORKI

Justyna Klok | Trycholog

Justyna Klok | Trycholog
Justyna od 2009 roku pracuje jako kosmetolog. Od 2023 roku rozwija swoją nową pasję, którą jest trychologia. Wybrała tę specjalizację, ponieważ kocha rozwiązywać problemy ze skórą.

Nadia Poliszczuk | Ekspertka monetyzacji wiedzy

Nadia Poliszczuk | Ekspertka monetyzacji wiedzy
Ekspertka w branży beauty oraz rękodzielniczej, a także pomaga kobietom monetyzować ich wiedzę i zarabiać w ten sposób godne pieniądze. Zapraszamy Cię do świata Nadii Poliszczuk.

Paulina Juśkiewicz | Wedding plannerka & event creatorka

Paulina Juśkiewicz | Wedding plannerka & event creatorka
W biznesie Paulina ceni szczerość i uczciwość, a także elastyczność na potrzeby klienta. Natomiast w życiu kieruje się mottem: „Otaczaj się ludźmi, których kochasz, ale przebywaj w towarzystwie ludzi, którzy Cię inspirują. Otoczenie ma znaczenie”.

Marta Michniewska | Vizioun

Marta Michniewska | Vizioun
Marta dołączyła do Klubu, ponieważ tak jak my wszystkie, uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz kocha poznawać nowe osoby. Na co dzień inspiruje kobiety w odnalezieniu siebie i swojego piękna tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia
Dusza artystki, która od najmłodszych lat uwielbiała coś "tworzyć" - występy w szkolnym teatrzyku, malowanie - wtedy czuła się jak ryba w wodzie. Na co dzień wykonuje makijaże okazjonalne, biznesowe, wieczorowe, a także ślubne.

Wioleta Cylwik

Wioleta Cylwik
Wioleta za pierwszą wypłatę z własnej działalności kupiła sobie piękne czerwone szpilki, więc nie mogło być inaczej – musiała trafić do naszego Klubu, choć od Wrocławia dzielą ją setki kilometrów!

BELLISSIMKI I  Anna Chomiuk i Aneta Turzyńska

BELLISSIMKI I Anna Chomiuk i Aneta Turzyńska
Bellissimki to Ania & Aneta. Przyjaźnią się od 8 lat i prowadzą wspólnie gabinet kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Aneta jest managerem salonu, a Ania specjalizuje się w terapiach anti-aging.

Katarzyna Kulik-Fijał  | Janter – Kreatywna Drukarnia

Katarzyna Kulik-Fijał | Janter – Kreatywna Drukarnia
Kreatywna Drukarnia JANTER wspiera Firmy w działaniach marketingowych. Oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług poligraficznych oraz gadżety reklamowe, które wpisują się w efektywne kreowanie wizerunku marki.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON