Czerwona Szpilka w mieście to spotkania networkingowe, które organizowane są przez Klubowiczki – Ambasadorki Czerwonej Szpilki w różnych miastach.

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez programy edukacyjne, networking oraz usługi dla biznesu. Dołącz do nas na nasze spotkanie networkingowe “Czerwona Szpilka w Mieście”

 

Prowadzisz swój biznes i szukasz nowych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych klientów?

A może jesteś dopiero na początku zakładania własnej firmy i szukasz wiedzy, pomysłów jak skutecznie i z sukcesem budować swój biznes?

Masz problem w swoim biznesie, z którym nie możesz sobie poradzić i potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu?

Możliwe też, że utknęłaś w miejscu i potrzebujesz motywacji oraz dodatkowej inspiracji do rozwoju swojej firmy?

A może prowadzisz firmę i brakuje Ci towarzystwa kobiet przedsiębiorczych takich jak Ty?

W każdym z tych przypadków spotkania” Czerwona Szpilka w Mieście” są właśnie dla Ciebie!

CZEGO DOŚWIADCZAMY PODCZAS SPOTKAŃ
Z CYKLU CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiążesz kontakty biznesowe i poznasz kobiety biznesu takie jak Ty!

Na naszych wydarzeniach spotkasz ambitne kobiety pełne pasji, z różnych dziedzin biznesu. Dzięki temu dostrzeżesz jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości zawodowe i rozwiniesz krąg swoich znajomości.

Czerwona Szpilka w Mieście to sprawdzona formuła spotkań networkingowo – edukacyjnych ułatwiających nawiązywanie relacji. W Klubie Czerwonej Szpilki edukujemy i pomagamy sobie w rozwoju naszych biznesów oraz pozyskaniu nowych klientów.

Dzięki luźnemu networkingowi masz okazję poznać wiele wspaniałych kobiet, z różnych dziedzin, a nawet nawiązać obiecujące współprace!

Być może Ty będziesz największą szczęściarą spotkania!

Podczas spotkania weźmiesz udział w szpilkowym mastermindzie, który służy rozwiązaniu wybranego problemu biznesowego jednej z uczestniczek. Być może omawiać będziemy Twoje wyzwanie. A jeśli nie skorzystasz w inny sposób. Jako uczestniczka tej wyjątkowej formuły unikniesz popełniania błędów w swoim biznesie lub rozwiążesz podobny problem i będziesz mogła rozwijać swój biznes bardziej skutecznie.

Każde nasze spotkanie ma też temat przewodni. Otrzymasz “Pigułkę Wiedzy” od naszego EKSPERTA.

wsparcie-w-biznesie-online

Odpoczniesz i otrzymasz mnóstwo inspiracji

Jeśli chcesz oderwać się od swojej codzienności i z korzyścią miło spędzić czas w eleganckim miejscu, przy dobrej kawie to spotkania Czerwona Szpilka w mieście są dla Ciebie!

Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy, jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się i inspirujemy nawzajem, dzielimy się pasjami i cennym doświadczeniem.

 

jak-zacząć-biznes

Poznasz nasz program edukacyjny

Czerwona Szpilka to również program edukacyjny, który pozwala uświadomić sobie podstawowe kroki, jakie należy zrobić w biznesie aby osiągnąć sukces i zbudować biznes marzeń.

Podczas spotkania poznasz zakres programu, uzyskasz najlepszą ofertę udziału i dowiesz się jak możesz rozwijać swój biznes razem z nami.

 

GDZIE I KIEDY MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?

REKOMENDACJE

Czerwona Szpilka w Mieście to spotkania kobiet z pasją, kobiet energetycznych, które chcą od życia więcej i zależy im na rozwoju swojej firmy i marki osobistej.
Jest to przestrzeń do poznania fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet, do zacieśniania przyjaźni i późniejsze spotkania indywidualne. Jest to miejsce, niezależnie od położenia geograficznego, gdzie networking jest wręcz wskazany, wspólne wymiany wizytówek, budowanie trwałych relacji biznesowych, opowiadania przy wyśmienitej kawie, wybornym cieście i lekkim posiłku. Na takie spotkania zapraszani są eksperci z wielu obszarów. Czerwona Szpilka w Mieście to energia, relacje i SUKCES, przy zachowaniu idei work-life balance.

Jeżeli jesteś kobietą, która stawia na rozwój, codziennie chcesz być najlepsza, masz chrapkę na więcej, a przy okazji chcesz zachować swoją kobiecość – dołącz do NAS!!

Ewa Stępniewska

Prezes Spółki, EM MEDICAL Sp. z o.o.

Czas jest dla nas coraz większym deficytem, ponieważ w ferworze różnych obowiązków, zobowiązań, przeplatania pracy zawodowej z życiem rodzinnym, to właśnie sposób w jaki spędzamy czas ma bezpośredni wpływ na nasz dobrostan. Na co dzień każdą wolną chwilę staram się spędzać z bliskimi, ale na każde z wydarzeń Klubu Czerwonej Szpilki czekam z niecierpliwością. Pomijając już kwestie organizacyjne takich eventów, które są zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie spędzanie czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet jest dla mnie osobiście niezwykle motywujące i inspirujące.

Kobieca energia, wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz świadomość, że z każdego takiego spotkania wynoszę nową wiedzę, nowe doświadczenia, pomysły sprawiają, że mój poziom energii jest na najwyższym poziomie i utrzymuje się dość długo. Nowe relacje biznesowe są taką przysłowiową wisienką na torcie. Ale networkig to jeden z elementów spotkań Czerwonej Szpilki w Mieście. Innymi są warsztaty i prelekcje prowadzone przez Gości oraz Klubowiczki Czerwonej Szpilki, a wszystko to w pięknych wnętrzach Art Hotelu we Wrocławiu. Bardzo polecam tym Kobietom, które jeszcze nie doświadczyły jeszcze magii tych spotkań.

Katarzyna Kulik-Fijał

Dyrektor Handlowy, Janter – Kreatywna Drukarnia

Czerwona Szpilka w Mieście to fantastycznie spędzony czas w gronie przedsiębiorczych, wspaniałych kobiet, gdzie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Nasze spotkania dostarczają mi niesamowicie dużo energii do działania na długi czas. Otrzymuję wsparcie i zawsze fajną porcję wiedzy. Uwielbiam te nasze kobiece pogaduchy.

Anna Walenczak

Właścicielka firmy, Easiness – lifestyle management

POZNAJ NASZE AMBASADORKI

Magdalena Lipowska | Osobista stylistka

Magdalena Lipowska | Osobista stylistka
Do dziś Magda pamięta, gdy jako mała dziewczynka założyła na siebie piękną, zieloną sukienkę z tiulem. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to jej DNA, a wrażliwość na kolory, wzory, faktury, fasony ma we krwi.

Klaudia Koniarska | Doradca wizerunku

Klaudia Koniarska | Doradca wizerunku
Klaudia jest przykładem osoby, która się nigdy nie poddaje. Trudna przeszłość okazała się fundamentem, na którym już w tym momencie zbudowała silną markę osobistą.

Martyna Bała | Agent nieruchomości

Martyna Bała | Agent nieruchomości
Podążajcie za swoimi marzeniami - to hasło towarzyszy Martynie na co dzień. Jej misją jest odczarowanie negatywnego postrzegania zawodu agenta nieruchomości.

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia
Dusza artystki, która od najmłodszych lat uwielbiała coś "tworzyć" - występy w szkolnym teatrzyku, malowanie - wtedy czuła się jak ryba w wodzie. Na co dzień wykonuje makijaże okazjonalne, biznesowe, wieczorowe, a także ślubne.

Wioleta Cylwik

Wioleta Cylwik
Wioleta za pierwszą wypłatę z własnej działalności kupiła sobie piękne czerwone szpilki, więc nie mogło być inaczej – musiała trafić do naszego Klubu, choć od Wrocławia dzielą ją setki kilometrów!

BELLISSIMKI I  Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

BELLISSIMKI I Anna Chomiuk i Aneta Czworowska
Bellissimki to Ania & Aneta. Przyjaźnią się od 5 lat i prowadzą wspólnie gabinet kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Aneta jest managerem salonu, a Ania specjalizuje się w terapiach anti-aging.

Katarzyna Kulik-Fijał  | Janter – Kreatywna Drukarnia

Katarzyna Kulik-Fijał | Janter – Kreatywna Drukarnia
Kreatywna Drukarnia JANTER wspiera Firmy w działaniach marketingowych. Oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług poligraficznych oraz gadżety reklamowe, które wpisują się w efektywne kreowanie wizerunku marki.