Tylko

z Kobietami i dla Kobiet

Bycie, odczuwanie i przepływ energii relacji.

Niezawodne wsparcie biznesowe.

Motywacja w rozwoju osobistym.

Lojalność.

Wzajemność.

Czerwona Szpilka  – musisz dołączyć!

Tylko

z Kobietami i dla Kobiet

Bycie, odczuwanie i przepływ energii relacji.

Niezawodne wsparcie biznesowe.

Motywacja w rozwoju osobistym.

Lojalność.

Wzajemność.

Czerwona Szpilka  – musisz dołączyć!

Umysł ludzki można porównać do baterii elektrycznej, a wiadomo, że zespół baterii elektrycznych wytwarza więcej energii od baterii pojedynczej – Napoleon Hill.

Współpraca z prestiżową kobiecą społecznością to przyjemność, samorealizacja i harmonia. Czekają na Ciebie programy edukacyjne, skuteczny inspirujący networking, a także usługi dedykowane biznesowi. 

Poznaj Nas na spotkaniach networkingowych Czerwona Szpilka w Mieście

OTOCZENIE MA ZNACZENIE

Jeśli:

  • poszukujesz nowych biznesowych kontaktów lub potencjalnych Klientów,
  • zakładasz własną firmę i potrzebujesz wsparcia w opracowaniu planu działania,
  • szukasz pomysłów na skuteczność i sukces swojego biznesu,
  • masz zawodowy problem, którego nie możesz rozwiązać,
  • utknęłaś w miejscu i bez dodatkowej motywacji i wsparcia nie ruszysz dalej,
  • albo po prostu potrzebujesz towarzystwa Kobiet o podobnych priorytetach,

to spotkania Czerwona Szpilka w Mieście są właśnie dla Ciebie! Spotkania Czerwonej Szpilki organizujemy po to, żebyś nie była osamotniona w tym, co robisz, żebyś zawsze czuła wsparcie i miała świadomość nowych możliwości.

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PO DOŁĄCZENIU DO SPOTKAŃ CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiążesz kontakty biznesowe i poznasz kobiety biznesu takie jak Ty!

Nawiążesz nieocenione kontakty biznesowe. Krąg Twoich znajomych poszerzy się o Kobiety ambitne, prowadzące różnego rodzaju biznesy, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe możliwości w sferze zawodowej i prywatnej.

Spotkania Czerwonej Szpilki przełożyły się już na wiele owocnych relacji. Pamiętasz polskie powiedzenie: Z kim przestajesz, takim się stajesz? Zastanów się, jak ma wyglądać Twoja kariera i do jakiego celu zmierzasz, a następnie zjedz z nami networkingowe śniadanie, biznesowy lunch lub poznajmy się podczas wieczornego spotkania.

Pigułka wiedzy od Eksperta. Wiedza, którą możesz zastosować od razu!

Czerwona Szpilka podaje Ci na złotej tacy teorię i doświadczenie Ekspertów z najróżniejszych dziedzin. Posiadanie tej wiedzy zapewni Twojej firmie rozwój, doskonalenie i niezbędne wsparcie. Możesz ją wykorzystać w biznesie lub życiu prywatnym. Możesz też wesprzeć tą wiedzą inne Kobiety. Korzystaj z możliwości, które pojawiają się na Twojej drodze, pielęgnuj relacje społeczne i zdobywaj nowe umiejętności z Czerwoną Szpilką.

wsparcie-w-biznesie-online

Odpoczniesz i otrzymasz mnóstwo inspiracji

Jeśli chcesz oderwać się od swojej codzienności i z korzyścią miło spędzić czas w eleganckim miejscu, przy dobrej kawie to spotkania Czerwona Szpilka w mieście są dla Ciebie!

Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy, jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się i inspirujemy nawzajem, dzielimy się pasjami i cennym doświadczeniem.

 

jak-zacząć-biznes

Poznajmy się bliżej

Czerwona Szpilka to możliwość współdzielenia kobiecej energii – łączenia i relacji. Pokaż się z najlepszej strony i otwórz na szczere, inspirujące biznesowe więzi. Poznaj inne Kobiety, które postawiły na siebie, podążają drogą sukcesów, są pozytywne i otwarte. Dowiedz się, co Biznesowy Klub Czerwonej Szpilki ma Ci do zaoferowania, jaka jest jego misja i dlaczego warto do nas dołączyć.

REKOMENDACJE

Czerwona Szpilka w Mieście to spotkania kobiet z pasją, kobiet energetycznych, które chcą od życia więcej i zależy im na rozwoju swojej firmy i marki osobistej.
Jest to przestrzeń do poznania fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet, do zacieśniania przyjaźni i późniejsze spotkania indywidualne. Jest to miejsce, niezależnie od położenia geograficznego, gdzie networking jest wręcz wskazany, wspólne wymiany wizytówek, budowanie trwałych relacji biznesowych, opowiadania przy wyśmienitej kawie, wybornym cieście i lekkim posiłku. Na takie spotkania zapraszani są eksperci z wielu obszarów. Czerwona Szpilka w Mieście to energia, relacje i SUKCES, przy zachowaniu idei work-life balance.

Jeżeli jesteś kobietą, która stawia na rozwój, codziennie chcesz być najlepsza, masz chrapkę na więcej, a przy okazji chcesz zachować swoją kobiecość – dołącz do NAS!!

Ewa Stępniewska

Prezes Spółki, EM MEDICAL Sp. z o.o.

Czas jest dla nas coraz większym deficytem, ponieważ w ferworze różnych obowiązków, zobowiązań, przeplatania pracy zawodowej z życiem rodzinnym, to właśnie sposób w jaki spędzamy czas ma bezpośredni wpływ na nasz dobrostan. Na co dzień każdą wolną chwilę staram się spędzać z bliskimi, ale na każde z wydarzeń Klubu Czerwonej Szpilki czekam z niecierpliwością. Pomijając już kwestie organizacyjne takich eventów, które są zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie spędzanie czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet jest dla mnie osobiście niezwykle motywujące i inspirujące.

Kobieca energia, wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz świadomość, że z każdego takiego spotkania wynoszę nową wiedzę, nowe doświadczenia, pomysły sprawiają, że mój poziom energii jest na najwyższym poziomie i utrzymuje się dość długo. Nowe relacje biznesowe są taką przysłowiową wisienką na torcie. Ale networkig to jeden z elementów spotkań Czerwonej Szpilki w Mieście. Innymi są warsztaty i prelekcje prowadzone przez Gości oraz Klubowiczki Czerwonej Szpilki, a wszystko to w pięknych wnętrzach Art Hotelu we Wrocławiu. Bardzo polecam tym Kobietom, które jeszcze nie doświadczyły jeszcze magii tych spotkań.

Katarzyna Kulik-Fijał

Dyrektor Handlowy, Janter – Kreatywna Drukarnia

Czerwona Szpilka w Mieście to fantastycznie spędzony czas w gronie przedsiębiorczych, wspaniałych kobiet, gdzie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Nasze spotkania dostarczają mi niesamowicie dużo energii do działania na długi czas. Otrzymuję wsparcie i zawsze fajną porcję wiedzy. Uwielbiam te nasze kobiece pogaduchy.

Anna Walenczak

Właścicielka firmy, Easiness – lifestyle management

POZNAJ NASZE AMBASADORKI

Magdalena Lipowska | Osobista stylistka

Magdalena Lipowska | Osobista stylistka
Do dziś Magda pamięta, gdy jako mała dziewczynka założyła na siebie piękną, zieloną sukienkę z tiulem. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to jej DNA, a wrażliwość na kolory, wzory, faktury, fasony ma we krwi.

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia

Katarzyna Pytlos | Babska stylownia
Dusza artystki, która od najmłodszych lat uwielbiała coś "tworzyć" - występy w szkolnym teatrzyku, malowanie - wtedy czuła się jak ryba w wodzie. Na co dzień wykonuje makijaże okazjonalne, biznesowe, wieczorowe, a także ślubne.

Wioleta Cylwik

Wioleta Cylwik
Wioleta za pierwszą wypłatę z własnej działalności kupiła sobie piękne czerwone szpilki, więc nie mogło być inaczej – musiała trafić do naszego Klubu, choć od Wrocławia dzielą ją setki kilometrów!

BELLISSIMKI I  Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

BELLISSIMKI I Anna Chomiuk i Aneta Czworowska
Bellissimki to Ania & Aneta. Przyjaźnią się od 5 lat i prowadzą wspólnie gabinet kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Aneta jest managerem salonu, a Ania specjalizuje się w terapiach anti-aging.

Katarzyna Kulik-Fijał  | Janter – Kreatywna Drukarnia

Katarzyna Kulik-Fijał | Janter – Kreatywna Drukarnia
Kreatywna Drukarnia JANTER wspiera Firmy w działaniach marketingowych. Oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług poligraficznych oraz gadżety reklamowe, które wpisują się w efektywne kreowanie wizerunku marki.