Ostatnie 3 miesiące były dla Czerwonej Szpilki niezwykle intensywne i pracowite. Chciałyśmy, aby nasz wizerunek idealnie odzwierciedlał kobiecość, siłę oraz power, który drzemie w każdej z nas!

Zależało nam, aby nasza strona www oraz social media współgrały z wydarzeniami, które dla Was organizujemy oraz komunikatami, jakie Wam przekazujemy! Przeszłyśmy całkowity rebranding – nawet roll-upy mamy nowe 🙂 Nieszablonowy SHABLON – dziewczyny, dziękujemy za pomoc w stworzeniu niezwykle kobiecego wizerunku. Mamy nadzieję, że taka odsłona Czerwonej Szpilki przypadnie Wam do gustu.

Teraz każdy będzie wiedział, że Klub Czerwonej Szpilki jest elitarną społecznością, w której przedsiębiorcze kobiety sukcesu mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym!

Zachęcamy do bacznego śledzenia naszej strony www, a także szpilkowego Facebooka i Instagrama – dzięki temu będziecie na bieżąco z planowanymi, ekskluzywnymi wydarzeniami, a także wyjątkowymi niespodziankami przygotowanymi specjalnie dla Was, drogie Panie 🙂 Zajrzyjcie do naszego bloga pełnego inspiracji, dzięki któremu poznacie nasze fantastyczne klubowiczki – kobiety sukcesu z Dolnego Śląsk

Pamiętaj – zasługujesz na wszystko co najlepsze, bo…JESTEŚ WYJĄTKOWA!

 

Zapraszamy Cię do naszego świata – do świata w którym stawiamy na kobiecość i rozwój przy jednoczesnym zachowaniu równowagi!

………………..

Do zobaczenia niebawem!
Zespół Czerwonej Szpilki

 


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON