TOP 5 aplikacji do tworzenia InstaStories

10 lt. 2021 | CZERWONA SZPILKA RADZI | 0 komentarzy

Ostatnio dzieliłyśmy się z Tobą wskazówkami jak robić efektywne Instagram Stories (tutaj), a dziś przychodzimy z kolejnymi rozwiązaniami, dzięki którym nauczysz się tworzyć piękne Stories na Twoim Instagramie.

Jak często zdarza Ci się oglądać InstaStories i myśleć: „jak oni robią takie relacje”? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: Ty również możesz takie mieć. Nie jest to żadna większa sztuka! Wystarczy, że na swój telefon zainstalujesz kilka sprytnych i łatwych w obsłudze aplikacji.

Dzięki nim w szybki sposób Twoje zdjęcia zamienią się w piękne plansze gotowe do wstawienia na relacje.

Dziś podzielimy się naszymi ulubionymi apkami, z których same często korzystamy i z czystym sumieniem polecamy je również Tobie!

 

 

 

TOP 5 aplikacji do tworzenia InstaStories

Unfold

Zdecydowanie jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do InstaStories. Oferuje szablony do zdjęć w różnych stylach. Jeśli cenisz sobie prostotę, elegancje i minimalizm jesteśmy pewne, że ta aplikacja przypadnie Ci do gustu. Do wyboru masz również kilaka czcionek, niestety nie wszystkie mają polskie litery. Dlatego zwróć na to uwagę i wybieraj te, które je mają.

Podstawowe ramki są bezpłatne, ale aby w pełni korzystać z tej aplikacji i wszystkich jej szablonów trzeba za nią zapłacić. Możesz płacić za aplikacje miesięcznie lub opłacić ją z góry za cały rok.

 

StoryArt

Będzie świetnym wyborem  jeśli chcesz bardziej poszaleć na swoich InstaStories. Oferuje ramki m.in. w stylu filmowym, eleganckim czy imitującym akwarele, jak również mnogość naklejek, czcionek i kolorów oraz okładki dla wyróżnionych InstaStories na naszym profilu.

Dodatkowo wielki plus za możliwość tworzenia animowanych Stories! StoryArt jest aplikacją bezpłatną, w wersji płatnej dostępne są wszystkie opcje.

 

StoriesEdit

To aplikacja stworzona przez twórców aplikacji Planoly. Jest wyposażona w dużą ilość bezpłatnych szablonów, bardzo nowoczesnych i różnorodnych. Wiele z nich utrzymane są w pastelowej kolorystyce, co obecnie bardzo mocno wpisuje je w aktualne estetyczne trendy na Instagramie.

Niestety sporym minusem jest to, że aplikacja nie pozwala na dodawanie do szablonów plików video, a szkoda. Tak jak w przypadku wcześniejszych aplikacji jest dostępna bezpłatnie, jednak jeśli chcesz korzystać ze wszystkich szablonów trzeba wykupić wersje premium.

 

 

Mojito

Jest to aplikacja, która umożliwia dodanie kilku lub kilkunastu zdjęć z podkładem muzycznym tworząc ciekawą animację. Dużą zaletą tej aplikacji jest to, że szablony możesz wybrać statyczne lub animowane. Możesz też skorzystać z wielu filtrów i czcionek.

Niestety dużym minusem tej aplikacji w bezpłatnej wersji jest spora ilość reklam, która wyskakuje podczas tworzenia InstaStories. Jest to dość uciążliwe i jednocześnie mocno wymusza na użytkowniku wykupienia wersji premium, ale dzięki temu będziesz miała dostęp do wszystkich szablonów.

 

Storybeat

Jeśli chcesz urozmaicić swoje InstaStorie skorzystaj z aplikacji Story Beat. Dzięki tej apce dodasz muzykę do Twojego Stories. Idealnie nadaje się do plansz, na których bardziej koncentrujemy się na tym, żeby coś pokazać niż żeby mówić do Twoich odbiorców. Możesz wybrać utwór z każdego gatunku, w tym: pop, rock, rap, reggae, R&B, country. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Dzięki tym aplikacjom na pewno Twoje relacja wyróżni się na tle pozostałych, a przy tym jej tworzenie przysporzy wiele radości i frajdy. To co spróbujesz? Telefony w dłoń stwórz piękną relację i posyłamy ją w świat.

Jeśli stworzysz swoją pierwszą relację z użyciem polecanych przez nas aplikacji koniecznie oznacz nas na nich @czerwonaszpilka.

 

 
 

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

Podobne wpisy

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość Instagrama? Trendy 2021 - Czerwona Szpilka - […] Jeżeli jeszcze nie przełamałaś się i nie wykorzystujesz Instagram Stories do promocji swojej marki i budowania marki – koniecznie…

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *