FAQ

Masz dodatkowe pytania odnośnie Klubu, eventów lub naszych spotkań otwartych? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Czym jest Klub Czerwonej Szpilki?

Wspieramy oraz integrujemy kobiety poprzez tworzenie pozytywnej społeczności, jak również dostarczamy odpowiednie narzędzia wzmacniające ich markę osobistą i firmę.
Klub Czerwonej Szpilki to wyjątkowe miejsce dla kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. To środowisko, które zostało stworzone po to, aby być wsparciem dla siebie i swoich biznesów.

Czy do Klubu Czerwonej Szpilki mogą zgłosić się także Panie, które nie prowadzą działalności gospodarczej?

Nie budujemy żadnych barier. Do Klubu może dołączyć każda kobieta, zarówno ta, która prowadzi swój biznes jak i ta, która pracuje na etacie.

Jak można dołączyć do Klubu?

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.

Z jaką to się wiąże inwestycją?

W pierwszym roku członkostwo w Klubie dla Kobiet prowadzących swoje biznesy to inwestycja 7000 zł netto a dla Kobiet aktywnych zawodowo 5000 zł netto.

Czy można płacić w ratach?

Tak jest taka możliwość.

  • W przypadku właścicielek firm, opłata aktywacyjna w pierwszym miesiącu wynosi 2000 zł, a przez następne 10 miesięcy raty wynoszą po 500 zł.
  • W przypadku managerek, opłata aktywacyjna w pierwszym miesiącu wynosi 1000 zł, a przez następne 10 miesięcy raty wynoszą po 400 zł.
Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. Wystawiamy faktury Vat więc będzie można to sobie wrzucić w koszty przy działalności gospodarczej czy spółce.

Jakie jest przesłanie Klubu Czerwonej Szpilki?

Potrafimy działać na wielu płaszczyznach dbamy o dom, rodzinę i równocześnie spełniamy się zawodowo. W Czerwonej Szpilce każda kobieta jest wyjątkowa.  Nasze spotkania są inspirujące, dają przestrzeń do nawiązywania relacji tych biznesowych jak i prywatnych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm nie zapominając o pozytywnej energii.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? Skontaktuj się z nami!

Nie jestEŚ pewna, czy Klub Czerwonej Szpilki jest dla Ciebie?

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, pełnym aromatycznych dań, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania oferty swojej firmy, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.

Zanim wrócimy do naszych spotkań - działamy prężenie online! Obserwuj nas bacznie na Facebooku!