Kolejna i ostatnia już w takiej formule oraz przed wakacjami – Czerwona Szpilka w Mieście. Widzimy się już 21 czerwca w samym sercu Wrocławia. 1 spotkanie, 3 ekspertki, 50 fantastycznych kobiet. Nie może Cię zabraknąć!

businesswomans

Kolejna i ostatnia już w takiej formule oraz przed wakacjami – Czerwona Szpilka w Mieście. Widzimy się już 21 czerwca w samym sercu Wrocławia.
1 spotkanie, 3 ekspertki, 50 fantastycznych kobiet. Nie może Cię zabraknąć!

ZADBAJ O SIEBIE I SWÓJ BIZNES

Uwielbiasz kobiece spotkania? Szczególnie takie, z których możesz wynieść mnóstwo inspiracji, nowych znajomości oraz energii do działania?

Mamy dobrą informację – już 21 czerwca odbędzie się ostatni przed wakacjami event Czerwona Szpilka w Mieście! A do tego będziesz miała okazję poznać 3 wyjątkowe ekspertki które podzielą się z Tobą wiedzą z zakresu:

  • skutecznego zarządzania czasem
  • beauty i ochroną przeciwsłoneczną
  • ubezpieczeń

Będzie praktycznie, merytorycznie oraz inspirująco!

SPOTKANIE Z EKSPERTKAMI

business-woman-2021

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Miejsce wydarzenia:
Hotel Radisson Blu
ul. 10 Purkyniego, Wrocław

21 czerwca 2022 r.
17:30–21:30

Spotkanie z ekspertami:
Bellissimki
Anna Walenczak
Wioleta Cylwik

kobiety-prowadzące-biznes

JeŚli CHCESZ wiĘC:

poznać 3 wyjątkowe ekspertki, które przekażą Ci dużą dawkę wiedzy i inspiracji;

posiąść wiedzę i praktyczne wskazówki z 3 różnych obszarów;

zainspirować się i zmotywować do dalszego działania;

poznać i wdrożyć nowe schematy działania;

wymienić się doświadczeniem z innymi uczestniczkami;

A DO TEGO PRAGNIESZ:

poznać fenomenalne kobiety, które działają w wielu różnych branżach;

wziąć udział w energetycznym spotkaniu, z którego wyniesiesz mnóstwo inspiracji i motywacji do dalszego działania;

spędzić miło czas w wyjątkowym miejscu, z pysznym poczęstunkiem

efektywne-spotkania-biznesowe

nie pozwól sobie, by nie było Cię razem z nami!

 

POZNAJ NASZE EKSPERTKI:

Temat: Dlaczego powinno stosować się filtry przeciwsłoneczne i na jaki warto się zdecydować?

Bellissimki to Ania & Aneta. Od ponad 6 lat wspólnie prowadzą gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Od początku ich współpracy miały jasno wyznaczony cel – stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent otrzyma pomoc w różnych schorzeniach skórnych.
W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wyspecjalizowały się w zabiegach opartych na indywidualnych terapiach zabiegowych głównie przeciwtrądzikowych i Anti-Aging.

mentoring-biznesowy

Ekspertki:
Bellissimki

Klub-biznesu-Wrocław

Ekspertka:
Anna Walenczak

Temat: Zadbaj o siebie i uwolnij swój czas na przyjemności, delegując zadania.

Anna Walenczak jest doświadczonym managerem z 20-letnim stażem pracy na stanowiskach kadry managerskiej. Jest założycielką i CEO wrocławskiej firmy Easiness zajmującej się szeroko rozumianym lifestyle managementem. Jak sama mówi: „Easiness to o wiele więcej niż firma To powiązanie pasji z nowoczesnymi i kompleksowymi rozwiązaniami, które powstały z miłości do życia i na bazie własnych doświadczeń dotyczących łączenia wymagającej pracy w korporacjach z równie aktywnym życiem osobistym i rodzinnym.

Temat: Jak ubezpieczenia mogą zadbać o Ciebie i Twój biznes?

Wioleta od 6 lat pracuje w branży ubezpieczeniowej, a od 4 lat kreuje własną markę osobistą. Kiedy wspomina swoje początki, śmieje się. Nie sądziła, że ubezpieczenia mogą być dla niej. A jednak w tę pracę wpasowała się idealnie, bo jej najważniejszą misją jest pomoc drugiemu człowiekowi – nie tylko wtedy, kiedy jest dobrze, ale zwłaszcza wtedy, gdy jest trudno i źle. Z pracy czerpie niezwykłą satysfakcję, bo wie, że daje ludziom bezcenne poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

mentoring-biznesowy

Ekspertka:
Wioleta Cylwik

Zobacz, co Cię czeka podczas eventu:

17:30 – 18:00 – Rejestracja i luźny networking

18:00 -19:30 – I część spotkania

19:30 – 20:00 – Przerwa networkingowa

20:00 – 21:30 – II część spotkania

21:30 – Planowane zakończenie spotkania

PodsumowujĄc, dlaczego warto?

  • Będziesz miała dostęp do wiedzy, umiejętności i doświadczenia ekspertek.
  • Wyjdziesz zmotywowana i naładowana pozytywną energią, bo takie zawsze są nasze spotkania.
  • Podczas networkingu poznasz kobiety z różnorodnych branż, spojrzysz na różne modele prowadzenia firmy, zawrzesz nowe, inspirujące znajomości.
  • Zjesz pyszną kolację we wspaniałym gronie.

Stawiamy na networking!

Często słyszymy stwierdzenia, że spotkania networkingowe nie działają, że to strata czasu… a czasami nawet wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jednak w Czerwonej Szpilce wiemy, że jest inaczej! Widzimy to po naszych Klubowiczkach. Ich biznesy się rozwijają, ponieważ są polecane przez wiele osób, nie tylko przez swoich znajomych, ale także znajomych ich znajomych i kolejne osoby. To taki łańcuszek, a kiedy maszyna poleceń ruszy, będzie nie do zatrzymania! Tak właśnie działa networking – nie tylko same spotkania z innymi osobami się liczą, lecz także RELACJE (ich nawiązywanie, a potem właściwe podtrzymywanie).

To wszystko i znacznie więcej z pewnością znajdziesz na naszych eventach! Z przyjemnością obserwujemy, jak po tych kobiecych spotkaniach networkingowych zawiązują się nowe relacje biznesowe i kreatywne współprace. Dlatego mamy pewność, że spotkania networkingowe działają, i to jak!

KTÓRY BILET WYBIERASZ?

business-woman-2021

BILET STANDARDOWY
1 bilet w cenie 269 zł

dostępnych: 10 szt
w tej cenie do 10.03.2022 r.

CENA BILETU OBEJMUJE:
– udział w spotkaniu z kobietami biznesu
– spotkanie z ekspertem
– przerwy kawowe
– lekka kolacja w formie szwedzkiego stołu
– networking

Skąd to wiemy? Oto, co mówią o naszych eventach uczestniczki poprzednich edycji:

Czerwona Szpilka w Mieście to spotkania kobiet z pasją, kobiet energetycznych, które chcą od życia więcej i zależy im na rozwoju swojej firmy i marki osobistej.
Jest to przestrzeń do poznania fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet, do zacieśniania przyjaźni i późniejsze spotkania indywidualne. Jest to miejsce, niezależnie od położenia geograficznego, gdzie networking jest wręcz wskazany, wspólne wymiany wizytówek, budowanie trwałych relacji biznesowych, opowiadania przy wyśmienitej kawie, wybornym cieście i lekkim posiłku. Na takie spotkania zapraszani są eksperci z wielu obszarów. Czerwona Szpilka w Mieście to energia, relacje i SUKCES, przy zachowaniu idei work-life balance.

Jeżeli jesteś kobietą, która stawia na rozwój, codziennie chcesz być najlepsza, masz chrapkę na więcej, a przy okazji chcesz zachować swoją kobiecość – dołącz do NAS!!

Ewa Stępniewska

Prezes Spółki, EM MEDICAL Sp. z o.o.

Czas jest dla nas coraz większym deficytem, ponieważ w ferworze różnych obowiązków, zobowiązań, przeplatania pracy zawodowej z życiem rodzinnym, to właśnie sposób w jaki spędzamy czas ma bezpośredni wpływ na nasz dobrostan. Na co dzień każdą wolną chwilę staram się spędzać z bliskimi, ale na każde z wydarzeń Klubu Czerwonej Szpilki czekam z niecierpliwością. Pomijając już kwestie organizacyjne takich eventów, które są zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie spędzanie czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet jest dla mnie osobiście niezwykle motywujące i inspirujące.

Kobieca energia, wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz świadomość, że z każdego takiego spotkania wynoszę nową wiedzę, nowe doświadczenia, pomysły sprawiają, że mój poziom energii jest na najwyższym poziomie i utrzymuje się dość długo. Nowe relacje biznesowe są taką przysłowiową wisienką na torcie. Ale networkig to jeden z elementów spotkań Czerwonej Szpilki w Mieście. Innymi są warsztaty i prelekcje prowadzone przez Gości oraz Klubowiczki Czerwonej Szpilki, a wszystko to w pięknych wnętrzach Art Hotelu we Wrocławiu. Bardzo polecam tym Kobietom, które jeszcze nie doświadczyły jeszcze magii tych spotkań.

Katarzyna Kulik-Fijał

Dyrektor Handlowy, Janter – Kreatywna Drukarnia

PARTNERZY WYDARZENIA

Logo-Radisson-BLU-Hotel-Wrocław-wektorowe-black.png
Bellissimki _czerwona szpilka
ekspertki-z-warsztatu-yana-vydawska-photography
polskie-kluby-biznesu-Easiness-logo-gold-on-white
polskie-kluby-biznesu-Easiness-logo-gold-on-white

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CZEKAMY NA CIEBIE!