Monika Sokołowska

Dziennikarka radiowa i konferansjerka

POZNAJMY SIĘ:

Monika Sokołowska

Właścicielka
MS Monika Sokołowska

+48 535 993 359

kontakt@monikasokolowska.pl

MOJE PROFILE:  

Ma do zaoferowania profesjonalny głos, bardzo dobrą dykcję, pewność siebie podczas wystąpień publicznych oraz umiejętność przyciągania uwagi. Z mikrofonem w ręku wie, co i jak ma robić. Publiczność jest jej. I tak już od dwóch dekad. Poznajcie Monikę Sokołowską.

Monika jest dziennikarką radiową, konferansjerką, lektorką. Prowadzi wydarzenia biznesowe, rozrywkowe i okolicznościowe, a także organizuje warsztaty, między innymi z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Od ponad 20 lat pracuje w radiu. Na co dzień jest reporterką i wydawcą porannych wiadomości. Doświadczenie, które zdobyła przez lata prowadzenia audycji oraz eventów, wykorzystuje dzisiaj, współpracując z firmami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Kocha ludzi, jest ciekawa świata, „kręci” ją bycie na scenie, lubi być w centrum uwagi. I dużo mówi. To dlatego tak świetnie czuje się w tym zawodzie. Wystarczy odsłuchać – tak! odsłuchać – jej wizytówkę na stronie internetowej, by upewnić się, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Jako studentka II roku dziennikarstwa zapukała do drzwi regionalnej stacji radiowej, którą miała „po sąsiedzku”. Chciała się uczyć i zdobywać doświadczenie. Od zawsze wiedziała, że chce pracować w mediach. Sprawdziła się i została. Media/radio wciąż się zmieniają, rozwijają, a ona razem z nimi. Każdy dzień jest inny, przynosi nowe tematy, nowe ludzkie historie. Trudno się tym znudzić. Ale przyszedł moment, kiedy Monika postanowiła „sięgnąć po więcej” i zrobić kolejny krok w swoim zawodowym rozwoju… i tak zajęła się prowadzeniem eventów, wykorzystując między innymi radiowe doświadczenie. Dzieli się nim także w czasie warsztatów.

Za swoje największe osiągnięcie uważa to, że po tylu latach wciąż „kręci” ją to, co robi. Bezustannie ma energię do działania. Dalej jej się chce i dąży do rozwoju.

Za swoje hasło, będące misją jej marki, obrała: „Wspólnie zrealizujemy udane projekty!”.

Monika mówi, że warto marzyć, bo marzenia się spełniają. Nie wolno się poddawać, choć nie zawsze będzie łatwo. Trzeba być ambitnym i ciężko pracować. Wyznaczać sobie cele i krok po kroku, systematycznie je realizować. Otaczać się inspirującymi ludźmi, od których można się wiele nauczyć.

W biznesie ceni uczciwość, rzetelność i kompetencje. W życiu kieruje się wartościami, które są dla niej oczywiste. To znów uczciwość, ale i szczerość, otwartość. Ma jasno określone priorytety, wśród których na pierwszym miejscu jest rodzina. Ale dba o równowagę i o to, by jej sprawy, jej cele i osobiste marzenia też były ważne i by była na to przestrzeń.

W wolnym czasie uwielbia czytać książki, głównie z II wojną światową w tle. Ponadto ceni ruch i aktywność fizyczną. Ćwiczy, jeździ na rowerze, spędza czas z rodziną, lubi piec ciasta.

Marzy o tym, by kiedyś pisać bajki dla dzieci. I polecieć na Malediwy! Monika chciałaby też poszerzyć sieć swoich kontaktów, zainteresować swoją ofertą nowe osoby, „wyjść” ze swoimi usługami poza region, w którym działa na co dzień. Chciałaby się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, czerpać z doświadczenia innych, poznać ciekawe, interesujące, aktywne i przedsiębiorcze kobiety – i by ich historie motywowały ją do dalszego działania.

Masz pytanie? Chcesz, aby Monika Sokołowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Moniką!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.