Wydawnictwo Czerwonej Szpilki powstało w 2015 roku we Wrocławiu. Założycielką jest Magdalena Szewczuk – właścicielka projektu Czerwona Szpilka, kobieta sukcesu, posiadająca niesamowite pokłady pozytywnej energii, które potrafi przełożyć na aktywne działania biznesowe. Wraz z kreatywnym zespołem tworzy prężnie rozwijające się wydawnictwo, które może pochwalić się już pięcioma publikacjami drukowanymi oraz e-bookiem.

UCZULONA NA WINO

Co by było, gdyby Twoje życie nagle nabrało zupełnie nowego znaczenia? Która z kobiet, przynajmniej przez moment nie pragnęła spotkać księcia z bajki?
Poznaj Igę – z pozoru zwyczajną czterdziestolatkę. Dokładnie taką, jaką wyobrażamy sobie słysząc określenie “kobieta w średnim wieku, matka, żona…”. A jednak jej przeżycia dadzą Ci wgląd w świat, w którym dokonywać trzeba nie zawsze prostych wyborów, daleko odbiegający od potocznych schematów i zarazem tak bardzo je potwierdzający. Bo los napisał dla Igi scenariusz godzien najlepszych powieści.
„Uczulona na wino” to opowieść o wielkim świecie, pieniądzach, miłości, zdradzie i przeznaczeniu. Opowieść o sprawach ważnych, czasem bolesnych i smutnych, pisana lekkim, dowcipnym językiem.

BUTY NA STOLE

„Buty na stole” to druga książka Izabeli Jagosz wydana przez Wydawnictwo Czerwona Szpilka. Łączy w sobie wszystko to, czego w literaturze szuka współczesna kobieta: autentyczne emocje, życiowe perypetie i nieuniknione wybory, przed którymi w pewien sposób staje każda z nas. Naturalny, pełen dyskretnego humoru język oraz zadziwiająco prawdziwa w swoich przeżyciach bohaterka sprawiają, że „Buty na stole” czyta się jednym tchem. Historia dojrzałej kobiety po raz kolejny stającej w obliczu zmiany porusza bliskie czytelniczkom problemy, trafiając prosto w najczulsze struny duszy. Daleka podróż w nieznane, zderzenie z polską korporzeczywistością i decyzje, które zmieniają wszystko – Izabela Jagosz i Iga zapraszają do swojego świata.

JEDNA NA MILION

Jedna na milion to historia Kasi Pawluś, która zmaga się z ciężką chorobą. Jest to książka, po przeczytaniu której zaczniesz patrzeć na swoje życie jak na szklankę do połowy pełną. Przestaniesz się zamartwiać wszystkim, tylko zaczniesz pozytywnie myśleć, zaczniesz żyć. Będziesz mógł śledzić i być z główną bohaterką każdego dnia w drodze przez jej cierpienie i walkę o życie. Pokażę Ci, jak zmieniając tylko jedną myśl w głowie – szczęśliwie żyć.
Nigdy nie wiesz co się stanie jutro. Na co dzień marudzisz, płaczesz, widzisz same negatywne strony życia? Czy zastanawiałeś się co byś zyskał, jakbyś codziennie rano patrzył w lustro i witał się ze sobą jak z najlepszym przyjacielem? Jakbyś myślał o sobie że jesteś CUDEM ?

Pierwsze wydane przez nas pozycje, to składająca się z dwóch części seria „Kreowanie wizerunku”. Są to dwie pięknie ilustrowane książki z autorskimi obrazkami i bogatą kolorystyką w twardej oprawie, wydane jedna po drugiej w 2015 i 2016 r. “Część I – Kolor” i “Część II – Kształt”. Kolejna książka to drugie wydanie debiutanckiej powieści Izabeli Jagosz „Uczulona na wino”, która szybko skradła serca fanów i doczekała się kontynuacji w „Butach na stole”. Obie książki uprzyjemnią wolne chwile i przeniosą do świata Igi – pełnego nieoczekiwanych zdarzeń, miłości, wzlotów i upadków.
Natomiast nasza najnowsza książka to pozycja zupełnie wyjątkowa – „Jedna na milion” Katarzyny Pawluś. Spisana przez nią historia o tym jak żyć i dostrzegać szklankę zawsze do połowy pełną, bez względu na okoliczności. To pozytywny poradnik, po który powinien sięgnąć każdy!

Może następna książka będzie właśnie Twoja?

Wiemy doskonale, że to z książek płynie źródło każdej wiedzy.
Traktujemy swoją pracę z misją i pasją!
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Naszym celem jest wspieranie działalności twórczej osób, chcących się rozwijać w ten sposób, dlatego stanowimy alternatywę dla tradycyjnych wydawnictw – proponujemy Autorom bardzo korzystne warunki współpracy.

KONKURENCYJNA OFERTA

Mamy na celu obopólne korzyści, dlatego nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna w porównaniu do innych wydawnictw na rynku.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Nad książką pracujemy z całym zespołem doświadczonych specjalistów, by jak najlepiej zadbać o najwyższą jakość Twojego dzieła.

UCZESTNICZYSZ W PROCESIE

W całym procesie tworzenia bierzesz aktywny udział i masz realny wpływ na kształt i obraz końcowy.

OFERTA NA MIARĘ

Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, nie musisz decydować się na pakiet wszystkich naszych usług – wybierz z nich te, które odpowiadają właśnie Tobie!

PROMOCJA KSIĄŻKI

Jeśli zechcesz, zapewnimy także aktywną promocję książki i postaramy się sprzedać jak najwięcej egzemplarzy.

14 + 5 =

BDirect Magdalena Szewczuk
51-109 Wrocław, ul. Na Polance 16A lok. 9
NIP: 8982032080 REGON: 932958486

NUMER KONTA DO WPŁAT:
12 1090 2398 0000 0001 3498 1462

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT