Zwykłe spotkanie networkingowe to za mało?
Jesteś żądna wiedzy?!
Networking z ekspertem” to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Tym razem zapraszamy Cię na spotkanie networkingowe z udziałem zaproszonego mentora biznesu.

29 LUTEGO 2024
Warszawa

Nie może Cię zabraknąć!

 

 

 

Networking Warszawa Czerwona Szpilka

Zwykłe spotkanie networkingowe to za mało?
Jesteś żądna wiedzy?!
Networking z ekspertem” to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Tym razem zapraszamy Cię na spotkanie networkingowe z udziałem zaproszonego mentora biznesu.

29 LUTEGO 2024
Warszawa

Nie może Cię zabraknąć!

Rozwój i networking to myśl, która przyświeca tej formie spotkań.

Każde spotkanie ma swojego eksperta, a 29 lutego będzie nim

Swietłana Domasz

POZNAJ NASZĄ EKSPERTKĘ:

Klub-biznesu-Wrocław

 

Ekspertka:
Swietłana Domasz

Temat spotkania: „Weź odpowiedzialność za swój wizerunek w swoje ręce.”

Jeśli traktujesz Instagram – jako narzędzie biznesowe, swoją online wizytówką, przy pomocy której możesz promować siebie i swój biznes, poszukiwać klientów, nawiązywać relacje, zarabiać – to będzie spotkanie dla Ciebie.

Wiesz, że 86% ludzi kupuje oczami? Warto zadbać nie tylko o marketing swojej firmy, ale też o branding. Porozmawiamy, jaki mają wpływ.

Nie wystarczy mieć konto na Instagramie, trzeba jeszcze o niego zadbać w odpowiedni sposób, bo jest jak żywy organizm, cały czas się zmienia, ale ma swoje podstawowe zasady. Jakie musi być zdjęcie profilowe? Wyróżnione relacje – po co i jakie informacje można tam dodać? Feed. Musi być spójny i estetyczny? Podyskutujemy na ten temat.

Stories na Instagramie to doskonałe narzędzie do budowania zaangażowania i sprzedaży. Co publikować, jak często, co to jest storytelling – to też dotyczy tematu naszego spotkania.

Świat online szybko się rozwija, platformy społecznościowe, takie jak Instagram też będą się tylko rozwijać, więc warto być na bieżąco w tym temacie, bo może mieć duży wpływ na wyniki Twojego biznesu.

Buduję wizerunki już prawie trzy lata, 29.02 podzielę się całym swoim doświadczeniem!

Zapraszam na spotkanie, Swietłana Domasz @sd_socialmediadesign

ZAPREZENTUJ SIĘ ŚWIATU

W trakcie spotkania będziesz miała okazję przybliżyć swoją osobę pozostałym uczestniczkom. 

Ponieważ nawiązywanie relacji to gwóźdź programu i podstawa naszych networkingowych spotkań. Czas na zacieśnianie więzi i biznesowe rozmowy to najlepsza inwestycja w rozwój Twojego biznesu. 

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym za pomocą networkingu, programów edukacyjnych oraz usług dla biznesu.

business-woman-2021

Miejsce wydarzenia:

Restauracja Concept 13
Budynek Vitkac, Warszawa

29 lutego 2024 r.

17:00 – 20:00

Organizatorka spotkania:

Paulina Juśkiewicz

 

Cena specjalna:

189 zł*

(*cena specjalna obowiązuje do 31.01)

Cena regularna:

249 zł

W cenie biletu:

– Spotkanie z ekspertem Swietłaną Domasz
– networking, czyli szansa na promocję Twojego biznesu
– ? ciacho, kawa lub herbata do wyboru, woda

+ możliwość otrzymania faktury VAT za zakup biletu, którą wrzucisz w koszty prowadzenia biznesu 🙂

Możesz wybrać wersję biletu
z E-bookiem “Siła networkingu”
w specjalnej cenie!

E-book ten pomoże Ci przygotować się do spotkania, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej ?

To spotkanie, na którym nie może Cię zabraknąć! 

Jeśli lubisz spotkania na luzie o biznesowym zabarwieniu, to wpadnij na Kawę i ciacho z Czerwoną Szpilką. To naturalne kawiarniane środowisko, gdzie poznajemy się przy wspólnym stole, a każda uczestniczka ma swój czas, aby przedstawić się pozostałym kobietom biznesu. 

Reszta spotkania to przyjemna wymiana biznesowych doświadczeń, a tematy konwersacji są dobierane według potrzeb grupy. To świetny start w nowy świat wspierających się kobiet biznesu. Bez względu na to, czy dopiero ruszasz ze swoim biznesem, czy działasz prężnie od wielu lat, jednak do tej pory nie korzystałaś z takiej formy zbierania kontaktów i budowania relacji.

 

kobiety-prowadzące-biznes

JeŚli CHCESZ:

zainspirować się i zmotywować do dalszego działania;

poznać i wdrożyć nowe schematy działania;
wymienić się doświadczeniem z innymi uczestniczkami;

A DO TEGO PRAGNIESZ:

poznać fenomenalne kobiety, które działają w wielu różnych branżach;

wziąć udział w energetycznym spotkaniu, z którego wyniesiesz mnóstwo inspiracji i motywacji do dalszego działania;

napić się pysznej kawy w towarzystwie wyjątkowych kobiet;

stworzyć sobie możliwość zrobienia interesujących zdjęć i wideo do swoich social mediów.
efektywne-spotkania-biznesowe

NIE POZWÓL sobie, by nie BYŁO CIĘ razem z nami!

ZJEDZ CIACHO I MIEJ KONTAKTY!

Oferta specjalna

Kupując bilet możesz przygotować się lepiej na spotkanie korzystając ze specjalnej oferty na e-book Magdaleny Szewczuk “Siła Networkingu”.

Dobry networking wniesie do Twojego życia bardzo dużo różnorakich wartości. Wiem, ponieważ klub biznesowy Czerwona Szpilka organizuje najlepsze biznesowe networkingi dla kobiet – o tym przeczytasz w e-booku.

Co jeszcze znajdziesz w e-booku?

 

→ Poznasz zasady działania relacji biznesowych.

→ Dowiesz się jak uprawiać skuteczny networking.

→ Zdobędziesz wiedzę o mocy odpowiedniego wizerunku, autoprezentacji i sposobach budowania więzi.

→ Nauczysz się poprawnej komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

→ Opanujesz wszystkie zasady rządzące owocnym networkingiem.

MISJA CZERWONEJ SZPILKI

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym za pomocą networkingu, programów edukacyjnych oraz usług dla biznesu.

 

ORGANIZATORKA SPOTKANIA

Klub-biznesu-Wrocław

Organizatorką naszego spotkania jest Paulina Juśkiewicz – Ambasadorka Czerwonej Szpilki

Paulina Juśkiewicz

Paulina jest aktywną klubowiczką i Ambasadorką Czerwonej Szpilki, która spełnia marzenia zawodowo! Na co dzień Paulina jest wedding plannerką i event creatorką. Koordynuje śluby, wesela, uroczystości rodzinne, eventy, konferencje oraz szkolenia. Kreuje przestrzeń i spełnia marzenia par młodych. Przez 15 lat jako menadżerka flot motoryzacyjnych udowadniała w branży motoryzacyjnej, że kobiety mają moc większą niż konie mechaniczne. Jest inwestorką, buduje i remontuje nieruchomości.

Ponadto Paulina udziela się charytatywnie – pomaga fundacjom ochrony zwierząt i schroniskom, ponieważ zwierzęta nie powiedzą, kiedy dzieje im się krzywda. Podsumowuje: „Im więcej zarabiam, tym więcej mogę pomagać”.

W biznesie ceni szczerość i uczciwość, a także elastyczność na potrzeby klienta. Natomiast w życiu kieruje się mottem: „Otaczaj się ludźmi, których kochasz, ale przebywaj w towarzystwie ludzi, którzy Cię inspirują, ponieważ OTOCZENIE MA ZNACZENIE”.

Oto, co mówią o naszych eventach uczestniczki poprzednich edycji:

Z Pauliną Juśkiewicz znamy się głównie z imprez, a było ich już kilka i dzięki temu mogę z czystym sumieniem wystawić jej opinię. Paulina jest osobą, która dba nie tylko o ogólne wrażenie, ale przede wszystkim przykłada wielką wagę do szczegółów. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a nieprzewidziane okoliczności, które zaskoczyłyby innych, czy zbiły ich z tropu, na nią działają niczym viagra na 70-latka. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do wykonania, są tylko takie, do których trzeba się bardziej przyłożyć. Polecam z całego serca.
Katarzyna Gostrowska

Twórca Treści

Każde, bez wyjątków, spotkanie czy wydarzenie organizowane przez Paulinę, to czas spędzony w dobrym miejscu z klimatem odpowiadającym organizowanemu wydarzeniu. Dla mnie ma to znaczenie ogromne. Paulina jest niezwykle kreatywną kobietą z głową pełną pomysłów i energią, która wprowadza na wyższy poziom każde spotkanie czy wydarzenie, które organizuje.
Dziękuje ❤️ i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.
Edyta Olszewska-Krzysiek

Instruktorka rekreacji ruchowej

Dzisiaj miałam niesamowitą okazję i przyjemność spotkać się z Pauliną, z którą spędziłam godzinę i chcę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Ta dziewczyna jest piękna od wewnątrz i piękna od zewnątrz, pełna kobiecości niesamowitej energii, chęci do życia i działania, pasji i marzeń. Podziwiam ją z jaką charyzmą działa w czerwonej szpilce, organizując spotkania, zbierając wokół siebie niesamowite kobiety i mającą ogromną wizję swojej przyszłości. Życzę Jej miłości i spełnienia i oby takich ludzi było więcej, wtedy świat byłby jeszcze lepszy i jeszcze piękniejszy.
Ania Korycka

Uczestniczka spotkania "Kawa i ciacho z Czerwoną Szpilką'

Na spotkaniach Czerwonej Szpilki nawiązują się relacje, które po jakimś czasie przeradzają się w przyjaźnie. Na gali było ponadwymiarowo. Wszystkie osoby wychodzą z nowymi znajomościami, nowymi kontaktami do osób, których właśnie szukają w rozwoju swojego biznesu. Dziewczyny, które są na spotkaniach Czerwonej Szpilki, nawiązują nieprawdopodobne współprace i relacje. Od tego momentu ich biznes zaczyna rozkwitać.
Na to spotkanie trzeba się dobrze przygotować, bo to jest praca! To jest praca! Bo ilu tam ludzi spotkasz, ile wizytówek zdobędziesz, ile wizytówek rozdasz, z iloma osobami spotkasz się na Instagramie później, to jest rzecz bezcenna.
Marta Kaczmarski

INSTAGRAM INSTRUKTOR dla biznesu i marki osobistej

CZEKAMY NA CIEBIE!

Do najbliższego spotkania w Warszawie z cyklu Kawa i ciacho z Czerwoną Szpilką pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)